Skocz do zawartości

Płyn do szyb z niewidzialną wycieraczką/Booster NW


rudi0018

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy znacie i korzystacie z płynów do mycia szyb, które mają w sobie NW lub podbijają położone wcześniej NW? Jak z odparowaniem i przede wszystkim hydro, warto? 😉
Mi na ten moment płyny, które udało się znaleźć to:
1. Deturner Hydro Glass Cleaner
2. Ultracoat Superior Glass

Jednak nie znalazłem zbyt wiele opinii na ich temat, jak i innych produktów, dlatego założyłem ten temat. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rudi0018  ADBL Hybrid Glass i Soft99 Glaco De Cleaner , pobiją Ci hydro i zdecydowanie podbiją śliskość. Efekt jest zbliżony obu produktów , ADBL pachnie chyba winogronem. 

Jest jeszcze Duragloss 751 , ale miałem go bardzo dawno temu. Dorzucę do koszyka dla przypomnienia 🤣

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z (od najgorszego do najlepszego):
4) Glaco DeCleaner - mycie słabe, efekt hydro taki sobie i szybko znikł (dosłownie parę przejazdów wycieraczek). Łatwy w użyciu
3) ADBL Hybrid Glass - bardzo słabo myje, nieprzyjemny zapach, hydrofobowość na wysokim poziomie i trwałość też (w większości przypadków pewnie mięsiąc+). W ciepły dzień dosyć mocno się mazał
2) RainX 2in1 - aspekt mycia na dobrym poziomie, efekt hydrofobowy spoko ale bardzo krótki (max tydzień). Bardzo łatwy w użyciu
1) Ultracoat Superior Glass - Mycie dobre, hydrofobowość bardzo dobra, trwałość bardzo dobra (na firmowym busie już prawie 3 miesiące, ~4500km). Zapach taki sobie. Łatwy w użyciu. Tak mi się spodobał że kupiłem baniak 5L

  • Lubię to 4
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.