Skocz do zawartości

Szkolenie Poznań


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Czy wie ktoś może czy w Poznaniu lub okolicach są organizowane jakieś szkolenia z zakresu detailingu? Chciałbym się podszkolić i zająć się tym tematem poważniej, osiągnąć lepsze efekty itd.... Marzę o pracy w tej branży!

Może ktoś coś słyszał, ktoś coś wie!? Będę wdzięczny za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

zajonc, Dzięki za trop :good:

Znalazłem coś takiego.........

http://www.app.com.pl/products/?grid=75 ... 7&prid=386

8 godz za 800złnetto-1 dzień ogarniają kompleksowy detailing auta. Chyba trochę naciągane.Co sądzicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, skoro ludziom pozwala się tatuować po ukończeniu 6 godzinnego kursu z zajęciami praktycznymi w szkicowniku (!!), to wydaje mi się że w dziedzinie detailingu narobisz mniej długotrwałych szkód...

 

Niestety, tak w tej chwili wyglądają odpłatne ekspresowe szkolenia - większość jest zadowolona, bo dostaje papierek a o to im głównie chodzi niestety... :thumbdown:

 

Zdecydowanie więcej dowiesz się ustawiając się z którymś z forumowiczów lub pokazując się (a może organizując) spotkanie regionalne z innymi pasjonatami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale prawda jest taka, że wiedza kosztuje...choć jakiekolwiek szkolenie jednodniowe może się odbywać conajwyżej z zakresu mycia bez niczenia a nie detailingu... valeting bym wyceniał czasowo na 2 dni, detailing na tydzień.

i wydaje mi się, że kilka stów za solidną naukę detailingu za dzień nie jest wygórowaną stawką, przecież koszt szkolenia należy rozpatrywać w perspektywnie przyszłych możliwych zysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.