Skocz do zawartości

1 URODZINY Dbamoauto.pl - rabaty do -40% przez cały maj. Dodatkowe prezenty dla użytkowników forum.


DbamoAuto.pl

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.05.2022 o 10:50, DbamoAuto.pl napisał:

Słuchajcie. od dziś do każdego zamówienia dostaniecie mega niespodziankę🥳 wystarczy, że napiszecie w uwagach do zamówienia "kosmetykaaut".

Serio.... MEGA NIESPODZIANKĘ 😉

No dobra to się pochwalcie co to za niespodzianka, bo w moich dwóch paczkach złożonych po tym poście i z hasłem "kosmetykaaut" nie znalazłem niczego, czego nie zamówiłem oprócz naklejki i połamanego triggera. Poza tym wszystko doszło całe i zdrowe  🙂

 

Pytam z czystej ciekawości, bo z rabatu skorzystałem więc jeśli to o niego chodziło, to super 😄

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, paki112 napisał:

No dobra to się pochwalcie co to za niespodzianka, bo w moich dwóch paczkach złożonych po tym poście i z hasłem "kosmetykaaut" nie znalazłem niczego, czego nie zamówiłem oprócz naklejki i połamanego triggera. Poza tym wszystko doszło całe i zdrowe  🙂

W sumie u mnie też 😅

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie otrzymałem niczego, czego nie dostawałem wcześniej - gratisy Carlab i naklejki + liścik z "podziękowaniami" za zakupy, o których wiedziałem wcześniej. Ale dla mnie tajemnicza niespodzianka nie była powodem dokonania zakupu dlatego nie przywiązuję do tego większej wagi.

Co do samych przesyłek - wszystko było ekspresowo wysyłane i dobrze zapakowane. Na pewno będę tam jeszcze robił zakupy i czekam na większą bazę producentów i częstrze uzupełnianie stanów magazynowych🙂

PS. Pozdrawiam Artura 😄 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2022 o 15:16, paki112 napisał:

No dobra to się pochwalcie co to za niespodzianka, bo w moich dwóch paczkach złożonych po tym poście i z hasłem "kosmetykaaut" nie znalazłem niczego, czego nie zamówiłem oprócz naklejki i połamanego triggera. Poza tym wszystko doszło całe i zdrowe  🙂

 

Pytam z czystej ciekawości, bo z rabatu skorzystałem więc jeśli to o niego chodziło, to super 😄

 

W dniu 2.06.2022 o 16:32, KUBA46 napisał:

W sumie u mnie też 😅

 

W dniu 3.06.2022 o 07:42, xadamx napisał:

No ja nie otrzymałem niczego, czego nie dostawałem wcześniej - gratisy Carlab i naklejki + liścik z "podziękowaniami" za zakupy, o których wiedziałem wcześniej. Ale dla mnie tajemnicza niespodzianka nie była powodem dokonania zakupu dlatego nie przywiązuję do tego większej wagi.

Co do samych przesyłek - wszystko było ekspresowo wysyłane i dobrze zapakowane. Na pewno będę tam jeszcze robił zakupy i czekam na większą bazę producentów i częstrze uzupełnianie stanów magazynowych🙂

PS. Pozdrawiam Artura 😄 

 

Tajemniczą niespodzianką było dołączenie was do grona osób posiadających mega duży rabat 😉

Prosimy o nie udostępnianie kodów rabatowych gdyż w innym przypadku będziemy zmuszeni je wyłączyć 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.