Skocz do zawartości

4 urodziny Gloss Factory! Event, konkursy, rabaty, oferty specjalne!


Gloss Factory

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem! Z okazji Naszych 4 już urodzin przygotowaliśmy specjalne atrakcje 🙂

Poniżej wszystkie informacje wraz z odnośnikami do stron (po kliknięciu w obrazek przeniesie Was na nasze www) na których znajdziecie szczegółowe informacje: 

1454740649_banerurodzinyNEWSLETTER.jpg.2751956de3c070a4652a8900c4bc30a9.jpg

1848378465_KONKURSURODZINOWYBIGBOIMINInewsletter.jpg.97f5fe1e938309ca0d1c15876110b830.jpg

Newsletter.jpg.0d62ca81b9ba43b44458372de530c990.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 28.02.2022 o 20:04, penkus5 napisał:

@Gloss Factory Kurde,  zrobiłem po pracy zakupy i dopiero doczytałem tutaj o konkursie i rabatach 😅

a ja za to dodałem info o konkursie, ale nie wpisalem kuponu rabatowego na -15% 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Apovsky z tego co wiem to nie ma dedykowanego srodka do czyszczenia perforowanej skóry, to jest te sam co do gładkich skór 🙂 przy skórze perforowanej jest ważne aby dać troche wiecej czasu na odparowanie i wyschniecie środka czyszczącego przed impregnacja i ważne aby preparaty w mleczku wsmarować w aplikator przed przyłożeniem do skóry 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Apovsky tak na prawdę to cokolwiek, tutaj bardziej należałoby pokierować się stosunkiem ceny do jakości w zadanym przez Ciebie budżecie. Czyścimy skóry z reguły pianką więc teoretycznie trochę "powchodzi" w perforacje ale mocniejsze przyciśnięcie przy wycieraniu mikrofibra po czyszczeniu spokojnie "wyciągnie" te piankę z "dziurek". 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Streat napisał:

@Apovsky z tego co wiem to nie ma dedykowanego srodka do czyszczenia perforowanej skóry, to jest te sam co do gładkich skór 🙂 przy skórze perforowanej jest ważne aby dać troche wiecej czasu na odparowanie i wyschniecie środka czyszczącego przed impregnacja i ważne aby preparaty w mleczku wsmarować w aplikator przed przyłożeniem do skóry 🙂 

Nie wiem czemu, ale żyłem w przekonaniu, że są dedykowane środki do tego typu tapicerki 🤪 Mam preparat od FX Protect, chyba się nada w takim razie. Dzięki za uświadomienie👍

 

1 godzinę temu, Gloss Factory napisał:

@Apovsky tak na prawdę to cokolwiek, tutaj bardziej należałoby pokierować się stosunkiem ceny do jakości w zadanym przez Ciebie budżecie. Czyścimy skóry z reguły pianką więc teoretycznie trochę "powchodzi" w perforacje ale mocniejsze przyciśnięcie przy wycieraniu mikrofibra po czyszczeniu spokojnie "wyciągnie" te piankę z "dziurek". 

Rozumiem. Zatem próbować robić to normalnie szczotką, czy może na fibrze zgodnie z zasadą im mniej tym lepiej? 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.