Skocz do zawartości

Moje Auto Detailer - Plastik Dressing do Wnętrza


Alfa47

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym podrzucić wam, mój ostatnio wykonany "Amatorsko" test Dressingu do tworzyw sztucznych, w wersji video. 

Przed aplikacją, tworzywa wyczyszczone za pomocą APC

Pacjenci: VW Passat B5 i Toyota Avensis T25 

19-624-scaled.jpg_resize_38.jpg.96337b7762f4f54a1d46e3a9485c8b7e.jpg

Informacje od producenta:

Moje Auto Detailer Plastik Dressing to preparat z linii profesjonalnych produktów do pielęgnacji auta. Dzięki swoim właściwościom świetnie czyści powierzchnie wykonane z tworzywa sztucznego. Szybko usuwa z nich tłuste plamy, kurz, a nawet ślady po kosmetykach. Z uwagi na swój skład, wpływa również regenerująco na czyszczone powierzchnie, przywracając im głębię koloru oraz świetnie konserwuje. Zawiera filtry, które tworzą barierę ochronną przed promieniowaniem UV. Dzięki temu plastikowe powierzchnie nie wykazują tendencji do blaknięcia. Dodatkowo zachowują swoją elastyczność. W przypadku niektórych elementów tapicerki, zawierających podzespoły (np. poduszki powietrzne), ma to kluczowe znaczenie. Moje Auto Detailer Plastik Dressing tworzy matową warstwę ochronną, będącą skuteczną barierą dla kurzu czy innych zanieczyszczeń. Jest prosty i bezpieczny w użytkowaniu. Nie powoduje reakcji alergicznych, ma przyjemny i długo utrzymujący się zapach. 

Przed użyciem należy dokładnie wstrząsnąć pojemnik z Moje Auto Detailer Plastik Dressing, aby prawidłowo wymieszać składniki. Pozwoli to uzyskać odpowiednią konsystencję i zapewni prawidłowe działanie produktu. 

Nałóż niewielką ilość preparatu na czystą ściereczkę z mikrofibry. Mikrofibra pozwoli skutecznie rozprowadzić produkt na powierzchni bez pozostawiania smug. 

Rozetrzyj produkt na powierzchni, wcierając zawartość. Dokładnie rozprowadź produkt po plastikowych elementach, tak by cała powierzchnia została pokryta preparatem Moje Auto Detailer Plastik Dressing

Nie wycieramy preparatu do sucha. Pozostawiamy go na powierzchni do samoistnego wyschnięcia. W tym czasie składniki odżywcze zdążą wchłonąć w strukturę tworzywa, przywracając mu głębię koloru. ( Ja próbowałem również wycierać, i efekty były podobne) 

👉⬇️⬇️⬇️

 

 

Aplikacja przebiega bezproblemowo, odżywia itd. 

Zalety takich produktów, tutaj na forum pewnie większość zna, więc nie będę się rozpisywał 😂 Wady? Nic takiego nie zobaczyłem, a mam już nałożone w okolicach 2 msc u siebie, oraz 3 tygodnie w VW.👍

Cena w okolicach +/- 20zł, Data ważności 5 lat. 

Pozdrawiam 🙂💚🔥

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.