Jump to content

Zmywanie resztek owadów z karoserii, szyb itp.


Marcin
 Share

Recommended Posts

Witam

Co byście polecili do skutecznego a zarazem bezpiecznego usuwania resztek owadów z błotnika, maski, szyb które tam lądują w trakcie trasy 🙂 ? Zależy mi na jakimś preparacie który mógłbym zastosować na myjni - czyli spryskać elementy (np. zderzak, szybę), odczekać chwile i spłukać wodą pod ciśnieniem z lancy na myjni. Fajnie aby tez nie był za agresywny dla położonego wosku itp 🙂

Link to comment
Share on other sites

może adbl juice squeezer lub carlab bug remover. Szczególnie ten drugi wychodzi dość korzystnie choć mam wrażenie , że adbl troszke mocniejszy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Miałem ostatnio podobny problem z owadami jak Ty - znajomy dał mi do spróbowania Bug Away od Premo. Świetna sprawa, wszystko zeszło bez problemów.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wszelkie sugestie. Kupiłem, bo akurat był w sklepie na stanie, adbl juice squeezer i powiem Wam że jestem zadowolony, spryskuję i spłukuje 🙂 i jest ok 🙂 Nic nie musze szorować,, docierać, poprawiać itp.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.