Skocz do zawartości

Pomarszczona ekoskóra


BartasKRK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie

Powoli wchodzę w świat detailingu (oczywiście amatorskiego). Co prawda nie mam garażu z dostępem do wody ale mam fajną myjnie z całkiem dobrą pianą w Krakowie, więc jakoś tam auto da radę umyć 🙂

Zakupiłem auto i małymi kroczkami chcę je doprowadzić do porządku. Mam kilka pytań dotyczących środka.

1. Pomarszczona ekoskóra . Da radę to jakoś "naciągnąć"? Jakieś nawilżenie czy coś? Bo to wygląda jakby miało zaraz pęknąć.

2. Ubytek w podłokietniku. Jak można to uzupełnić? Da się jeszcze coś z tym zrobić? 

3. Niestety nie mam zdjęcia ale ktoś po deszczu otworzył dach a zapomniał odsunąć zasłonki - efekt zalanej podsufitki. Czym można to potraktować? Bonnet wystarczy?

Z góry będę wdzięczny za pomocne rady oraz ewentualne środki, których użyć!

 

pozdrawiam

IMG-2079.jpg

IMG-2078.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skaj się wymienia nie naprawia.
Doświadoczne firmy od razu będą proponować wymiane. Gdyż to zwykły plastik wylewany na siatce. Podłokietnik można zrobić, szpachelka do skóry, wycisk i pomalować myslę że max 200zł Cię za to policzą, ale pewnie podobna cena będzie za nowe obszycie, a może i za drugi podłokietnik, różnie to bywa 🙂 Kanapa raczej do wyrzutu, tak sądze.
Podsufitke zbonetuj ja najbardziej lubie shiny garage extry dry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.