Skocz do zawartości
kuflik

Gotowe zestawy: <100pln <150pln <200pln <250pln

Rekomendowane odpowiedzi

Umknął mi wątek. Wybacz. Ogarnąłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, dzięki, poszło całkiem nieźle 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od jakiegoś czasu zbierałem się do skompletowania listy od A-Z produktów i akcesoriów które będą mi potrzebne do detailingu na własną rękę dla przyjemności i satysfakcji. Lecz jest tego tyle że nie wiem co dla początkującego będzie najlepszym wyborem. Posiadam dwa samochody są nimi GOLF 4 (SREBNY LAKIER) i PASSAT B6 (CZARNY LAKIER) i potrzebuję produktów zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Czy pranie tapicerki można wykonać ręcznie bez żadnych odkurzaczy prócz domowych? Mam w Golfie4 jasną tapicerkę która szybko się brudzi i chciałbym ją wyprać ręcznie. Mam też problem z wyborem środka który wyprał by mi to.

Mam prośbę aby ktoś z was który się zna na tym i skompletował mi produkty i akcesoria z krótkim opisem do czego służy. Jak narazie mam produkty których używam z firmy K2. Jeszcze jedno, na srebrnej listwie są plamy od ropy jak je usunąć?

Może to dla niektórych dziecinne ale naprawdę potrzebuję dobrych rad od was a nie krytyk ,a napewno się takie znajdą. Coś dla początkującego amatora który będzie się uczył.

20180907_115523.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, piotr_g_92@o2.pl napisał:

Czy pranie tapicerki można wykonać ręcznie bez żadnych odkurzaczy prócz domowych?

Jest to możliwe.

Widzę po zdjeciu, że celujesz w budżetowe produkty, w przystępnej cenie znajdziesz Autoland do czyszczenia tapicerek.

12zł w Carefour. W samochodzie nie korzystam, bo mam skóry, ale w domu ze dwa razy użyłem na materiale. 

Instrukcja użycia: https://www.autoland.pl/produkty/do-czyszczenia-tapicerek-agY1hi

Jak za tą cenę to ciężko znaleźć coś lepszego, ale oczywiście do odkurzaczy piorących nie ma startu, więc cudów się nie spodziewaj.

Od czegoś trzeba zacząć, porozglądaj sie za takimi markami jak Nielsen, Selaclean, RR Customs (RRC), Shiny Garage, mają produkty w bardzo przystępnych cenach. 

Popatrz za testerami (małymi opakowaniami) sprawdzonych firm: finish kare, poorboys worls... itd...

Poczytaj całe forum, jest tu odp na niemal każde pytanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ma być budżetowo to podobnie jak wyżej ale dorzucilbym jeszcze tenzi detailer. Niektóre produkty na prawdę sa spoko. Ostatnio sie polubilem z tenzi do opon :), a furorę robi ostatnio na forum krwawa felga.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi