Skocz do zawartości

Zapraszamy do recenzji Neoxal Quick Detailer SiO2


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
W dniu 27.04.2021 o 21:23, paki112 napisał:

@NEOXAL EUROPE  jest opcja zakupienia tej wersji "beta"? Położyłbym sobie coś nowego na majówkę.

 

W dniu 28.04.2021 o 09:39, NEOXAL EUROPE napisał:

 

 

W dniu 28.04.2021 o 09:39, NEOXAL EUROPE napisał:

 

Ps. Produkt jest już gotowy. http://www.neoxal.com/?page_id=1540&lang=pl

05L 59zl

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Streat napisał:

@grochu70 jestem po pierwszych testach, aplikacja poprawną, idzie w szkło,zapach chemiczny ale nie dusi, bardzo fajne hydro przy pierwszym myciu. Jak znajdę chwilę to wrzucę coś na forum 😁

Czekam na relację.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2021 o 15:15, pablo15005 napisał:

Panowie wrzucac jakies fotki z opisami bo jestem ciekaw co tam zespół Neoxal namieszał 😁

 

Żeby pogoda nie była tak zwariowana to już by się coś podziałało 😛 Ale w przyszłym tygodniu ma być już fajnie, więc uda się przesmarować furmanek 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszych aplikacjach QD. Kwadratów i porównań nie robiłem, bo są od tego ludzie lepsi odemnie. Napiszę kilka zdań od siebie, ot subiektywna opinia amatora-hobbysty 😜

W kwestii aplikacji jest dobrze, fajnie się prowadzi fibra z produktem, jest ślisko. Zasadniczo zero problemów. Całość robiłem na dworze, w cieniu, więc lakier raczej był zimny.

Na instrukcji napisane jest żeby od razu docierać, troszkę naciagałem to i zdążyłem przesmarować przykładowo całe drzwi i dopiero dotrzeć, nie sprawiało to problemów. Ale jak trochę przesadziłem to robiło się ciężkawo, zaczynał się produkt mazać i ciężko było dotrzeć, prawie jak fusso 🤪 Samo docieranie trochę tępe. Ale stosując się do instrukcji nie będzie żadnego problemu.

Stosowałem produkt na białym zwykłym lakierze i na nowym nabytku w domu. Zaznaczam że na obu leżały już woski, na jednym fusso, a o drugim mi nic nie wiadomo, bo auto niedawno kupione. Sporo mikrorys zostało zamaskowanych, a samo szkiełko dość ładnie podbite. Hydro nie sprawdzałem, bo nie byłem pewien czy produkt się nie musi trochę utwardzić. Hydro będę sprawdzał co mycie weekendowe i wrócę z informacją jak qd się zachowuje po czasie.

Dorzucam średnie zdjęcie auta po aplikacji.

Ogólnie podoba mi się, aplikacja prosta, szybka. Podbicie niezłe, ciekawe jak wypadnie na tle choćby Elixira.

@NEOXAL EUROPE Dzięki za tester i możliwość pobawienia się 👍

IMG_20210509_122938.jpg

  • Lubię to 3
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, Apovsky napisał:

Jestem po pierwszych aplikacjach QD. Kwadratów i porównań nie robiłem, bo są od tego ludzie lepsi odemnie. Napiszę kilka zdań od siebie, ot subiektywna opinia amatora-hobbysty 😜

W kwestii aplikacji jest dobrze, fajnie się prowadzi fibra z produktem, jest ślisko. Zasadniczo zero problemów. Całość robiłem na dworze, w cieniu, więc lakier raczej był zimny.

Na instrukcji napisane jest żeby od razu docierać, troszkę naciagałem to i zdążyłem przesmarować przykładowo całe drzwi i dopiero dotrzeć, nie sprawiało to problemów. Ale jak trochę przesadziłem to robiło się ciężkawo, zaczynał się produkt mazać i ciężko było dotrzeć, prawie jak fusso 🤪 Samo docieranie trochę tępe. Ale stosując się do instrukcji nie będzie żadnego problemu.

Stosowałem produkt na białym zwykłym lakierze i na nowym nabytku w domu. Zaznaczam że na obu leżały już woski, na jednym fusso, a o drugim mi nic nie wiadomo, bo auto niedawno kupione. Sporo mikrorys zostało zamaskowanych, a samo szkiełko dość ładnie podbite. Hydro nie sprawdzałem, bo nie byłem pewien czy produkt się nie musi trochę utwardzić. Hydro będę sprawdzał co mycie weekendowe i wrócę z informacją jak qd się zachowuje po czasie.

Dorzucam średnie zdjęcie auta po aplikacji.

Ogólnie podoba mi się, aplikacja prosta, szybka. Podbicie niezłe, ciekawe jak wypadnie na tle choćby Elixira.

@NEOXAL EUROPE Dzięki za tester i możliwość pobawienia się 👍

IMG_20210509_122938.jpg

Dziękujemy za opinię. Właśnie chodzi o subiektywne 😉

Co do sprawdzenia hydrofobowości to bardzo dobra decyzja. Nic się wielkiego nie stanie jeśli sprawdzimy tuż po aplikacji. Ale z uwagi na to że nie jest to produkt który spływa po drugim myciu lepiej dać mu trochę czasu na związanie. 

Zdjęcie nie złe. Prosimy o więcej🙂

Pozdrawiamy

Zespół Neoxal Europe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Szanowni Koledzy,

 Jesteśmy przekonani że wszyscy którzy powinni  otrzymać nasz Neoxal Quick Detailer SiO2 już go mają w swoim posiadaniu.

A jeśli tak to wdzięczni będziemy za pierwsze opinie. Jest to dla nas tym bardziej ważne iż wiążemy z nim nadzieje sprzedażowe. I że będzie on wraz z szamponem i nowym 1,61+ lokomotywą sprzedażową. Solidnie go przygotowaliśmy ale nikt o nim nie wie. No może oprócz kilku osób które go kupiły i Was drodzy  Recenzenci. Nasz dystrybutor , z uwagi na słabą rotację produktów też nie chcę poszerzać swojej oferty o nasz dodatkowy asortyment. Także jest słabo. A jak wspomnieliśmy, równolegle z QDkiem pracowaliśmy nad szamponem i jest wyjątkowo dobry. Zresztą, zobaczcie film na którym jeden z naszych zaprzyjaźnionych Detailerów go testuje po raz pierwszy. Jego reakcja jest być może zbyt emocjonalna ale obrazuje zagadnienie:

No chyba że produkt nie zdobył Waszego zaufania. I tylko nam się wydaje że jest świetny. Jeśli tak to pozostanie nam jedynie pogratulować Konkurencji większego pola do popisu dla ich produktów. 

I tym mało optymistycznym dla nas akcentem zakończymy ten i tak przydługi tekst.

Dobrego dnia Szanowne Koleżanki i Koledzy!

Zespół Neoxal Europe

Grzegorz z Neoxal-u

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEOXAL EUROPE
Pomyślcie nad szamponem typu rinseless. Chyba żaden polski producent go nie oferuje. Tu jest pole do popisu i mało rodzimych konkurentów, a ten typ mycia coraz popularniejszy!

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
2 godziny temu, Bapko napisał:

@NEOXAL EUROPE
Pomyślcie nad szamponem typu rinseless. Chyba żaden polski producent go nie oferuje. Tu jest pole do popisu i mało rodzimych konkurentów, a ten typ mycia coraz popularniejszy!

Dziękujemy za sugestię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.