Jump to content

FIREBALL PIROUETTE

Fireball
 Share

Recommended Posts

a ta trwałość ( inne cechy) , o której w pierwszym poście , to gdy produkt nałożony na powlokę czy też taka sama jak na czysty jałowy lakier ?

Czy ktos z użytkowników tez może sie podzielić opinią jak z antystatycznością ?

U mnie jak na razie w temacie przyciągania kurzu wyglądało dobrze. Nawet jak siadł na auto to podczas jazdy sporo znikało, ale poczekajmy na prawdziwie wiosenno/letnie warunki.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

W dniu 25.04.2021 o 15:45, maciekelga napisał:

U mnie jak na razie w temacie przyciągania kurzu wyglądało dobrze. Nawet jak siadł na auto to podczas jazdy sporo znikało, ale poczekajmy na prawdziwie wiosenno/letnie warunki.

jak możesz ocenić ten produkt- warty zakupu ? czy szału nie ma aż takiego ?

Przerobiłem już kilka QDków. Na pewno co wyróżnia Fireball to szklistość, zdecydowanie na dużym poziomie, nie od razu po aplikacji, dopiero po pewnej chwili wychodzi. Zrzut wody fajny, łatwa aplikacja, jedynie zapach jak benzyna ekstrakcyjna ale mi to aż tak nie przeszkadza. Moim zdaniem fajny produkt.

W tym sezonie będzie moim głównym QDkiem.

• Dystrybutor
W dniu 25.04.2021 o 14:02, Marcin napisał:

a ta trwałość ( inne cechy) , o której w pierwszym poście , to gdy produkt nałożony na powlokę czy też taka sama jak na czysty jałowy lakier ?

Ciężko określić trwałość produktu nałożonego na powłokę, bo problematyczne może być określenie kiedy działa QD, a kiedy zaczyna powłoka. Podany czas i właściwości tyczy się aplikacji na jałowy lakier.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Dystrybutor
16 godzin temu, Marcin napisał:

czy wasz produkt ma absorbery promieni UV ? ( bo w opisie nic o tym nie ma mowy)

Tak, zawiera. Jak większość produktów do zabezpieczenia lakieru.