Jump to content

FIREBALL PIROUETTE

Fireball
 Share

Recommended Posts

• Dystrybutor

FIREBALL PIROUETTE

146839475_1316105795411801_3406921838879320755_o.jpg.6629204af3dbc0e2fa0faca3935e843b.jpg

PROFESJONALNY QUICK DETAILER NA BAZIE SIO2
Idealny do pielęgnacji zabezpieczonej powierzchni

PIROUETTE (następca kultowego Ultimate Coating Wax) to sealant na bazie SiO2 dedykowany do zabezpieczania i oczyszczania lakieru. Zapewnia wysoki połysk, doskonały efekt hydrofobowy oraz zapobiega osiadaniu na powierzchni zanieczyszczeń. Dobrze sprawdza się w każdych warunkach pogodowych i wyróżnia się wysoką trwałością. Można aplikować na powierzchnie zabezpieczone powłoką ceramiczną lub jałowe. Stosowany w bieżącej pielęgnacji powłok znacząco przedłuża ich żywotność.

MOCNE STRONY:
+ Duża zawartość SiO2
+ Zabezpiecza i delikatnie oczyszcza lakier
+ Silny efekt hydrofobowy
+ Właściwości antystatyczne
+ Wysoka trwałość (od 4 do 12 tygodni)
+ Łatwość aplikacji
+ Wysoka wydajność
+ Pielęgnacja powłok ceramicznych

SPOSÓB UŻYCIA

PRZYGOTOWANIE:
Dokładnie umyj i oczyść lakier za pomocą dedykowanych preparatów.

APLIKACJA:
Przed użyciem mocno wstrząśnij.
Aplikuj na czystą i osuszoną powierzchnię.
Rozpyl umiarkowaną ilość na mikrofibrę i wypracuj na powierzchni, aż lakier osiągnie pożądaną gładkość i połysk

ZALECENIA:
Preparat jest bardzo wydajny. Nie stosuj zbyt dużej ilości, aby nie pojawił się problem z dotarciem.
Powierzchnię zabezpieczoną PIROUETTE pielęgnuj chemią o neutralnym pH (szampon i piana aktywna).

Nie używaj w słońcu i na nagrzanych powierzchniach. Przechowuj w chłodnym i zacienionym miejscu.

• Lubię to 3

• 3 weeks later...

Miałem okazję już testować Pirouette i muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony. Bardzo fajna aplikacja, zero mazania, nawet przy obfitym zalaniu (rewelacyjny aplikator), fajne hydro, fajna szklistość. Jedynie zapach jest na minus ale można to przeżyć 😉 

IMG_20210227_102814_999.jpg

• Super 1

9 godzin temu, maciekelga napisał:

(rewelacyjny aplikator)

do tego produktu jest aplikator ??

• Dystrybutor
3 godziny temu, xadamx napisał:

Czym się różni od Fireball Ultimate Coating Wax z SIO2?

To następca tego produktu. Zauważalną zmianą jest zdecydowanie prostsza aplikacja, nawet jeśli użyjemy zbyt dużej ilości produktu. Zachwycają również właściwości wizualne i hydrofobowe. Hydrofobowość pojawia się na lakierze od razu, a w przypadku Ultimate Coating Wax trzeba było odczekać kilka godzin, aby produkt osiągnął pełnię właściwości.

Dziś skorzystałem z okazji i sprawdziłem Pirouette jako wspomagacz przy osuszaniu.

Zachował się całkiem dobrze, ewidentnie lepiej osusza się auto, widać jak krople się rozbijają i ręcznik lepiej chłonie wodę. Nie zostały żadne smugi czy mazy więc chyba ok
Ja przy pierwszym użyciu w taki sposób nie zauważyłem negatywnych skutków.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to 1

• Dystrybutor

@maciekelga  Jeśli nie było żadnych mazów, to raczej żadnych negatywnych skutków nie należy się spodziewać 😉 

Choć, aby osiągnąć pełnię właściwości wizualnych i trwałości, lepiej aplikować na suchy lakier, ale to chyba jak przy większości tego typu produktów.

• Lubię to 1

• 2 weeks later...

Cześć,

Powłoka ceramiczna Fireball Silla (5 letnia - robione rok temu) + Pirouette po aplikacji na zdjęciu 🙂

Jestem mega zadowolony z Waszego nowego produktu.

Szybkie pytanie czy Pirouette mogę zastosować również do felg po ich osuszeniu?

171351227_276008120785944_5350659477674801321_n.jpg

• Lubię to 2
  • Super 1

40 minut temu, Game napisał:

Szybkie pytanie czy Pirouette mogę zastosować również do felg po ich osuszeniu?

Quickdetailer do elementów lakierowanych.

Na zdjęciu masz felgi lakierowane, więc do tych możesz

• Okay 1

• Dystrybutor

@Game Świetnie, cieszymy się, że produkt się spodobał. 

Co do pytania, jasne, można używać na felgach. Jednak tak jak zawsze w przypadku produktów nie dedykowanych do felg, nie należy oczekiwać podobnej trwałości co na lakierze 🙂 

• Okay 1

Godzinę temu, Fireball napisał:

@Game Świetnie, cieszymy się, że produkt się spodobał. 

Co do pytania, jasne, można używać na felgach. Jednak tak jak zawsze w przypadku produktów nie dedykowanych do felg, nie należy oczekiwać podobnej trwałości co na lakierze 🙂 

Dziękuję.

Fireball ma do zaoferowania detailer do felg? 🙂

• Dystrybutor
W dniu 15.04.2021 o 11:54, Game napisał:

Fireball ma do zaoferowania detailer do felg? 🙂

Nie, do felg mamy dedykowaną powłokę -  TALON. Jednak jest dostępna tylko dla studiów detailingu.

• Dystrybutor
W dniu 17.04.2021 o 12:09, maciekelga napisał:

Właśnie szkoda że Wasze powłoki są dostępne jedynie dla akredytowanych studiów detailingowych.

Niestety, nie robimy wyjątków od tej reguły. Jednak chcemy doprecyzować, że nie trzeba być Akredytowanym Partnerem, aby korzystać z powłok. Podstawowe powłoki (Aegis, Devil's Blood, Silla, Talon, Typhoon) są dostępne dla każdego studia detailingu. Dla Akredytowanych są dwie topowe powłoki - Butterfly i Dok Do.

Ja jak każdego QDka dałem na szyby boczne, tylną, lusterka boczne, reflektory, lampy i elementy "chromowane". Z szyb bardzo ładnie odpycha wodę, to samo na lusterkach.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka