Jump to content

Prezentacje produktów typu Interior Quick Detailer.

Recommended Posts

• Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wpadłem na pomysł by zrobić skromne prezentacje produktów do szybkiego odświeżenia wnętrz naszych aut. Temat będzie rozwojowy, bo niestety nie wszystkie produkty zdążyły do mnie dotrzeć, znalazłem kil

Tak więc runda finalwoa i tutaj są produkty które według mnie wcześniej wypadały najlepiej. Dodatkowo wpadł tenzi bo wcześniej się nie zmieścił + taki bonus wpadł produkt który nie wiele ma wspólnego

Runda 3 A zawodnicy to : Tutaj zdjęcie zaraz po zdjęciu taśm z doświetleniem  Po przetarciu na sucho i z doświetleniem  No i w oświetleniu łazienkowym 😉 Tut

Posted Images

10 minut temu, bonderez napisał:

@Tomas-sg znalazłem Ci kolejnego zawodnika 😂 CG Inner Clean

Wlasnie dostałem maila jakąś godzinkę temu ze paczka z inner clenaem wysłana 😎

4 minuty temu, bonderez napisał:

A widzisz😆 no to cacy

A nie przepraszam leci do mnie ten

Chemical Guys Total Interior Cleaner & Protectant

• Lubię to 1
3 minuty temu, KiziorDZN napisał:

Bouncer's Inside Job

Link gdzie można dostać? Jeśli chodzi o zagraniczne nie dostępne produkty musiałbym je po prostu dostać. Bo narazie kupno takich mnie przeraża. A nie chce pytać o produkty... Tutaj musiałby się do mnie odezwać producent a takiego zasięgu aż nie mamy 😂 Rozumiesz 😉

https://www.bouncerswax.com/product/bouncer-s-inside-job-interior-cleaner-dresser

Cena nie jest zła, najgorzej wyglądają tylko wysyłki bo zazwyczaj są w cenie samego produktu (mowa o wysyłkach do Polski).

Za jakiś czas będę coś od nich zamawiał to zobaczymy co da się zrobić 🙂

@KiziorDZN  w takim razie czekam na cynk 😉

I tak mam troszeczkę dzięki naszemu koledze z forum Blackfire i Griots ☺️ jeszcze raz dziękuję i nie będę narazie zdradzał nicku 😉

Myślałem że znajdę dziś trochę więcej czasu i ogarnę porządnie środek ale zawsze coś więc na szybko wpadło SG Black Detailer Whisky i jestem mega pozytywnie zaskoczony 🙃 Zapach niby whisky ale moim zdaniem to jest ulubiony zapach perfum Arabów czyli opium 😂 Co Ty na to żeby włączyć do testów? Zrobił dobrą robotę na plastikach w Audi. 

20210220_204734.jpg

@zwirek03 zastanawiałem się nad nim ale mój osobisty wniosek jest taki że krótkie edycję limitowane nie będa brały udziały bo człowiek się na męczy a potem znikają z rynku 😉

@Tomas-sg  w sumie masz rację,  przez przypadek wrzuciłem 2 butelki do koszyka takie nieporozumienie ale z drugiej strony dobrze bo nawet mi podchodzi to wystarczy na dłużej 😂👍

Wracającdo Aenso to zapach jest identyczny jak w Gastrotuss Baby syropie dla dzieci żona dziś mi powiedziała 😂