Jump to content

Czy Flex PXE80 może zastąpić DA 75mm?

Recommended Posts

Czołem,

pytanie jak w temacie.

Czy w miejscach przeznaczonych dla DA o talerzu 75 nowy Flex PXE80 również o talerzu 75 może zastąpić tradycyjną małą DA w miejscach jak słupki, klapa czy zderzaki, czy jednak moc za mała?

4 godziny temu, BiałyGTi napisał:

spokojnie moze zastapic. Ja swoja 75 wlasnie sprzedalem po tym jak kupilem pxe 

To zamawiam, dzięki!

@BiałyGTi a rotację zastąpi? Chodzi mi głównie o lampy. Ja jestem z młodego pokolenia i fajnie sobie radzę DA i mimośrodową i w sumie mająć XFE i VRG brakuje mi tylko małego DA i małej rotacji do detali i lamp. 

@lukeu jesli chodzi o rotacje i lampy to fajnie sie tym pracuje. Dodatkowo w DE mozesz dokupic sobie talerz 50mm oraz przedluzke. Sam korzystam z tych akcesoriow.
Obecnie na forum jest jakis zakup grupowy akcesoriów do LE ale w tym sklepie mozna rowniez zamowic akcesoria do PXE0eab72db630b29bfe855d08332f38479.jpg

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to 1
  • Dziękuję 1
  • Administrator
W dniu 7.01.2021 o 01:07, Shoober napisał:

Czołem,

pytanie jak w temacie.

Czy w miejscach przeznaczonych dla DA o talerzu 75 nowy Flex PXE80 również o talerzu 75 może zastąpić tradycyjną małą DA w miejscach jak słupki, klapa czy zderzaki, czy jednak moc za mała?

Oczywiście, że tak. Odkąd mam PXE, nie używam innej maszyny „75mm”

• Super 2