Skocz do zawartości

Wybór rękawicy do mycia


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej obstawiam na futrzaka :lol: mi tam czesanie nie będzie przeszkadzać :mrgreen: .

Na początku myślałem nad Meguiar's Microfiber Wash Mitt ale szybko zrezygnowałem na rzecz wełniaka , tylko teraz który od zagadka .

A jak z jakością Shiny Garage Wool Wash Mitt , polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to ten król :o , sąsiad ma koze , ponoć będzie ją zjadał na święta , może sam sobie uszyję takową rękawicę :P , maszyna jest tylko nie wiem czy mi nie wyłysieje podczas czesania ;)

poczytaj temat o rękawicy do mycia i daj znać jak się dowiesz, który to ten Król :)

a kozie dajcie pożyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten król to CAR PRO , a kozieeeee i tak nie przepuszczę , skóra pójdzie na bęben :D

 

Czasem warto wydać więcej i być zadowolonym z zakupu , i całkowicie się zgadzam że przede mną spore wydatki na kosmetyki , ciekawe czy przebiję pod tym względem żonę , ja do auta żona dla siebie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Carpro, mam Megsa z fibry i mam (dwa :oops: ) chińskiego mini-wełniaka i mikrofibrową używam tylko do super szczurów kiedy nie ma innego wyjścia. Chiński mini służy do mycia kiedy nie ma pogody ani czasu do suszenia i czesania baranka z carpro. W sezonie, kiedy mogę myć na spokojnie przy ładnej pogodzie, baranek wygrywa na wszystkich frontach, dwa ruchy ręką i pół dachu ogarnięte. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja co prawda nie posiadam MM Incredible Wash Mitt, bo nie lubię rękawic, ale za to od 2,5 roku użytkuję MM Incredisponge ( ten sam materiał) na 3 samochodach i sprawdza się ona rewelacyjnie. "Gąbka" nadal wygląda jak nowa (kolor, puszystość) - zawsze po myciu samochodu jest ona płukana w wodzie (raz na jakiś czas prana ręcznie w Micro Restore, albo Sonusie), następnie wyciskana, roztrzepana (poprzez uderzanie dłonią) i pozostawiana do wyschnięcia. Preferuję gąbki, gdyż można łatwiej kontrolować ilość szamponu w gąbce, niż ma to miejsce w przypadku rękawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

Moja CarPro postanowiła odejść w zaświaty :(

Używałem ją ostatni raz jakieś poł roku temu na jesień.

Wyczyściłem, wyszczotkowałem i schowałem.

Dzis wymyłem auto i zaczęła łysieć podczas mycia. Całe auto we włosiu miałem :(

Służyła mi dobrze ze 2-3 lata. Klej puścił ? :( buuu

 

 

2017_03_01_21_55_02.jpg:cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.