Skocz do zawartości

Wybór rękawicy do mycia


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
wytrzymałe to to ?

 

W ogóle nie ma co porówynwać do klasycznych rękawic z wełny, wytrzymałość jest nie z tej ziemii. Jak mi się naładują baterie w aparacie to wrzuce zdjecie rękawicy CarPro kupionej na początku sierpnia, po ok. 30 myciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałem się na przeskok z Nigrina na CarPro ;) Zastanawiam się czy nie za duży :mrgreen: Tamtej nie było żal, a teraz z Car Pro trzeba będzie się kąpać i czesać :kox: Mam nadzieję, że pierwsze mycie rozwieje moje wątpliwości :ad: Też myślałem nad Mothersem, ale jakoś przyzwyczajony do "packi" jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

dsc00063wv.jpg

 

Tak wygląda rękawica, ok 30 myć, przy czym czesana była może co 3-4 mycie. Włosy już nie takie proste i białe, ale miękkość dalej została. Przez ten okres nie zgubiła ani jednego włosa, poza tym przy czesaniu. Nigdzie się nie pruje, strzępi etc.

 

 

IMO jak rękawica to tylko CarPro, produkt gąbkopodobny - SV Washpudel, dziękuje dobranoc ;)

 

co się kryje za kurtyną ?

 

 

Forumowa emerytura...... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Rękawica CarPro po prawie 5-ciu miesiącach użytkowania.

 

 

dsc00004sv.jpg

 

 

...i po wyczesaniu.

 

 

dsc00005ho.jpg

 

 

Wg mnie delikatność się nie zmieniła. Nie "linieje". Pomimo dość wysokiej ceny jest warta zachodu.

Hasłem reklamowym powinno być stwierdzenie "Podaruj sobie odrobinę luksusu" :D

 

Nie polecam natomiast rękawicy firmy Sonus. Po kilku myciach włókna zrobiły się zbite.

Od suszenia się wyciągnęła i jest bardzo sztywna. Po wrzuceniu do wody robi się miękka ale to już nie jest to co być powinno. Zawiodłem się na niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak przedmówcy napisali. Też tak używam i powiem szczerze, że nie znam lepszego produktu niż carpro. Sympatycznie sie rozprowadza piane spienionego szamponu na samochodzie, dobrze trzyma się dłoni, czuć wszystko co sie myję, każdy element. Zadnego problemu z wypadaniem włosów, a mam ją tez juz parę miesięcy i nic sie nie pruje ani nie wypada.

 

Szykuje sie jeszcze na Washpudla od SV ale to jednak inna kategoria. Oba produkty uważam za pro w swoje kategorii i wg mnie nie ma co kombinować z innymi produktami. Co nie oznacza, że inne to padziew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A czym czeszecie tą wyczesaną rękawicę Carpro? Grzebień normalnie i heja?

 

Grzebień, ew szczotka do włosów.

 

Warto, bo nabiera pierwotnej puszystości. Ja też jestem jej fanem :) Poza niewiadygodną miękkością, jest też bardzo gruba, dzięki czemu genialnie się nią myje samochód. Rozprowadzanie szamponu i docieranie w zakamarki jest absolutnie wzorowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.