Skocz do zawartości

Wybór rękawicy do mycia


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy jaką rękawicę możecie polecić do 50zł? Dodam, że do tematu podchodzę dość sceptycznie, bo przecież mogę kupić w hipermarkecie bardzo podobne za 10zł ale wolałbym jednak coś porządniejszego, co by dłużej posłużyło ;)

 

Kup sobie gąbkę z wełny nie żadną rękawicę, dużo wygodniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, a chemical guys będzie złe? :kox: chodzi mi o to, że race glaze jest niedostępne w sklepie w którym chciałbym wszystko zamawiać, a już ściskam się za portfel jak nie wiadomo co, żeby za przesyłkę dwa razy nie płacić :kox:

chyba, że jednak na którąś z rękawic warto byłoby spojrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie tą rękawice , też tak myślałem ale po zmoczeniu absorbuje bardzo duże ilości wody i można powiedzieć że jest jakby napompowana przez co lepiej leży w dłoni, mojej dziewczynie też nie stwarzała problemów przy myciu i bardzo ją chwaliła za miękkość , a co do decyzji megs czy chemical , mi bardziej pasuje rękawica bo wszędzie łatwo można nią dojść , różne zakamarki np pod klamkami , wycieraczkami czy profile drzwiowe , no i najważniejszy aspekt jest biała i każdy brud widzisz jak ręce 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam,

jaka jest średnia wytrzymałość rękawic??? moja z ChemicalGuys ta żółto szara wczoraj się poddała tj. szwy na łączeniu materiałów z boku dały za wygraną i jest piękna dziura :thumbdown:

Kupiona rok temu, ale używana sporadycznie... może z 25-30 myć...

Jaką teraz kupić? coś polecacie szczególnie? z wełny?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam rękawice CHEMICAL GUYS

 

http://showcarshine.pl/mycie/29-chemica ... fibra.html

 

co prawda kupiona w czerwcu tego roku ale umyła średnio 5 aut tygodniowo, nic się z nią nie dzieje. Myję szarym mydłem. Jedynie co denerwuje to warstwa materiałowa wewnątrz coś ala worek :)

 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam rękawice CHEMICAL GUYS

 

http://showcarshine.pl/mycie/29-chemica ... fibra.html

 

co prawda kupiona w czerwcu tego roku ale umyła średnio 5 aut tygodniowo, nic się z nią nie dzieje. Myję szarym mydłem. Jedynie co denerwuje to warstwa materiałowa wewnątrz coś ala worek :)

 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

 

właśnie taka mi się rozwaliła...

 

dzięki za podpowiedzi już chyba wiem co kupię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką:

 

http://www.sklep.polishangel.pl/index.p ... -mitt.html

 

wg mnie jest świetna, bardzo przyjemnie się nią pracuje.

 

Też ją ostatnio kupiłem i dziś w końcu miałem sposobność jej użyć. Jak to się mówi? dupę urywa? tak...tak, franca jest za#$#@ 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Washpudla do gabki od Chemical
mam i washpudel jest zdecydowanie miekszy... po "zmieleniu" myjką ostatniego przesiadłem się już tylko na rękawicę, w moim przypadku carpro i sheepskin do dolnych paneli. Carpro jest warta swojej ceny bo raz że jest mega delikatna dwa że myłem nią auto ze 20 razy i wyglada jak nowa, grunt to po myciu wyprać ją mydłem szarym, strząsnąć i w trakcie lupo po naturalnym wyschnięciu "wyczesać" szczotką do włosów :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Carpro jest warta swojej ceny bo raz że jest mega delikatna dwa że myłem nią auto ze 20 razy i wyglada jak nowa, grunt to po myciu wyprać ją mydłem szarym, strząsnąć i w trakcie lupo po naturalnym wyschnięciu "wyczesać" szczotką do włosów :good:

 

Przymierzam się do tej rękawicy od kilku miesięcy ale jak dla mnie taka pielęgnacja to trochę za dużo roboty :D

Przeczytałem na forum opinie o "konserwacji" washpudla i... piorę go w pralce razem ze wszystkim w 30 stopniach. Jak na razie 5 myć i wygląda super. Słucham się tylko sugestii jednego z Masterów aby nie używać go na wyjątkowo upaprane auto.

Na prawdziwy syf - rękawica Megsa - ona wytrzymuje pranie w 50 stopniach. Niemniej cudów nie ma :( Po skończony sezonie została wymieniona na "nowszy model"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.