Jump to content

Pytania/prośby/pomysły do administracji

Recommended Posts

• Administrator

Dział przywitań został mocno zmodernizowany. Koniec nabijania zbędnych postów.

Teraz każdy ma się przywitać w 1 wątku. Będziemy pilnować żeby każdy user po prostu został przywitany przez 1-2 osoby i koniec. Nie będzie codziennego nabijania kilkudziesięciu zbędnych postów.

• Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zmieniliśmy delikatnie system reputacji, kilka opcji zmieniło swoją nazwę i doszła jedna reakcja  ;). Wygląda to następująco: Lubię to - pozytywna (+1) Dziękuję - pozytywna (

Posted Images

Kilku użytkownikom znikną posty, proszę się nie dziwić, właśnie wykonuję niewolnicza robotę usuwania je jeden po drugim...

Warto dodać, że był użytkownik mający 250 postów, z czego 245 to przywitania!!

edit:

Koniec demolki:)

• Administrator

kuflik, a zapierałeś się , że temat zamknięty.

Jak chcesz to potrafisz :P

A ja mam pytanie.. dlaczego ilość moich postów została wyzerowana i bez ponownego napisania postu w dziale przywitań straciłem możliwość pisania postów w innych działach????

• 2 weeks later...
  • Administrator

...a pisanie w niektórych postach nie wiąże się z doliczaniem postów. Prawidłowo :D

można by było dodać opcję "przeszukaj temat" bo czasem jest tak, że w szukajce wpisze dane zagadnienie i mi znajdzie to w wątku 50 stronnicowym i wtedy pozostaje tylko przeglądać te 50 stron... a tak to by przeszukało dany temat i pokazało odpowiedni post

zaznacz opcje "pokaz wyniki jako: posty" i bedziesz mial tylko posty z danym wyrazem... jak chcesz szukac danej frazy dajesz w " " i tez po klopocie - szuka po postach i nie trzeba szukac w calym watku na piechote. Jezeli nadal za duzo wynikow, to szukajka daje mozliwosc zawezenia wynikow do danego podfora.

• 2 weeks later...
  • Administrator

Nie wiem co się dzisiaj dzieje ale strasznie muli mi KA. Na kompie i na telefonie i w pracy i w domu. Czy tylko ja mam problemy?

u mnie to samo, nawet nie uzylbym slowa "muli" tylko dziala co 4 podejscie... aby zobaczyc dany watek musze 4-5x odswiezac calosc i finalnie gdzies sie zaladuje ale z wielkim oporem - ta sama sytuacja z 3 roznych maszyn podpietych do 3 roznych wezlow - z telefonu zreszta to samo...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.