Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie: czy dublowanie wątku olejowego jest sytuacją pożądaną? Obecnie więcej jest postów z pytaniami o oleje w tym komercyjnym, niż ogólnym - to tak, jakby w dziale np. ADBL pytać jaki quick detailer wybrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jako stałego bywalca tematu jest ok, milionowe pytania jaki olej do TDI się tam przeniosą bo Pan Piotr chętnie na nie odpowie w końcu na tym polega jego praca, a ogólny temat olejowy zostanie dla tych co chcą się dowiedzieć coś więcej lub nie ufają sprzedawcom. 😉 I tak wbrew obietnicą z pierwszego postu nikt z moderacji dawno tam nie zaglądał wiec być może będzie mniej powtarzających się pytań  🙂

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Michał126, to już wolna wola użytkownika gdzie chce zadać takie pytania. Czy preferuje bezpośredni kontakt z obsługą sklepu, która zaoferuje mu odpowiedni produkt ze swojej oferty, czy woli też zdać się na użytkowników forum.

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 20.12.2018 o 23:19, krd napisał:

@Michał126, to już wolna wola użytkownika gdzie chce zadać takie pytania. Czy preferuje bezpośredni kontakt z obsługą sklepu, która zaoferuje mu odpowiedni produkt ze swojej oferty, czy woli też zdać się na użytkowników forum.

@Michał126 Twoje 3 nowe zgłoszenia z dziś. I co my z nimi mamy zrobić ? Jak dla mnie "temat olejowy" jest totalnie obojętny. A w tematy partnerów nie ingerujemy - tak jak to było np w przypadku ADBL - został tymczasowo zamknięty bo w pewnym momencie to już była jedna wielka przeginka 🙂 A tutaj co niby mamy zrobić dla Ciebie ? Rozstrzygnąć który olej jest lepszy bo masz inne zdanie niż ten sprzedający/partner ? Masz takie samo prawo udzielać się w obu tematach jak ten sprzedawca/partner.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126 Całego świata nie ogarniesz. Dobrze, że sprzedawca wie co mówi i zna branżę, nie sprowadzi na klientów problemów spowodowanych olejami, a to, że czasem nie sprzeda totalnie najlepszego oleju w danej cenie tylko jakiś delikatnie słabszy to już należy odpuścić.  To jest biznes. Jak klienci kochają jakiegoś średniaka Valvoline i takiego chcą to takiego dostaną. Ważne, że sprzedawca ogarnia dobrze temat i wie czego unikać i co polecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem priv od administracji, że posty o latarkach nic nie wnoszą (zgłoszenia forumowe), mam wstawić jak zrobię ogólne porównanie... jako, że ja nie mam możliwości usunięcia, proszę administrację o usunięcie.

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem temat na forum regionalnym na temat grupowego kupna kosmetyków w większych ilościach - do podziału. Czy takie coś jest dozwolone na tym forum? W regulaminie nie znalazłem odpowiedzi.

Na giełdzie nie mozna to w regionalnym mysle ze rowniez :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Birkhof said:


Na giełdzie nie mozna to w regionalnym mysle ze rowniez 🙂


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A rzeczywiście w regulaminie giełdy coś tam jest wspomniane. Chociaż ja nie sprzedaję rozlewając z bańki 5l, tylko pytam czy ktoś akturat z okolicy takich specyfików nie potrzebuje i podzielimy się już poza forum.

Poczekam na odpowiedź jakiegoś moda, wtedy będę wiedział czy temat wywalać, czy zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, AreK said:

Nie znam treści Twojego tematu  @barto125 ale jak się domyślam dotyczył on tzw "rozlewek" produktów.
Na naszym forum jest to niedozwolone. 

Rozumiem. Temat zgłosiłem do usunięcia.

Jak się ma to do tego:

Quote

Nie, galonik kupiłem dla siebie ale 1 litr mogę odstąpić na testy.

z działu kupię. czy takie coś jest już dozwolone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 @Fredi88 @AreK, czyli podsumowując:

A) umieszczając posta w grupie regionalnej z informacją, że kupuję takie i takie kosmetyki, i pisząc że jak ktoś by chciał to mogę wziąć większa ilość co wyjdzie taniej, a następnie już prywatnie poza forum się tym podzielimy nie łamie regulaminu, tak?

B) w giełdzie ktoś pisząc, że kupił galon, ale litr z tego może odsprzedać, nie ma żadnej informacji że zostaje to w oryginalnym opakowaniu teoretycznie łamie regulamin, tak?

C) ogłoszenia w giełdzie - kupiłem 5l produktu, 2l mi zostały, sprzedaję w oryginalnym opakowaniu - wszystko zgodnie z regulaminem, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak użyję opcji "Ignoruj temat" to nie będę widział całkiem tego tematu i oznaczeń, że są nowe posty? I jak później odznaczyć ignorowanie?

Jest na forum kilka dość popularnych tematów, które kompletnie mnie nie interesują z racji tego, że to detailingowe forum i głównie w takie tematy  wolę się zagłębiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o odpowiedź/potwierdzenie na powyższe pytania?

 

I jeszcze jedno się pojawiło, co do działu wash & wax - 1 auto = jeden temat i koniec, czy relecja z jednego zabiegu = jeden temat, przy kolejnym (np. z użyciem innych środków) można założyć następny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.