Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, maciek-drummer napisał:

@Administrator bez sensu... Jak było na wierzchu, to było o wiele wygodniej... 

+1. Też bardzo często śledzę forum na komórce i bylo to mega wygodne jak bylo na wierzchu 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy możliwe jest np. stworzenie działu w którym można by organizować zakupy grupowe ? No. Ogłaszam się że robię zakupy w zagranicznym sklepie i może ktoś by chcial się pod takie podpiąć ?

Nie chodzi o zakup grupowy 5 litrowej banki na kilka osób tylko o dzielenie kosztu przesyłki zagranicznej lub ogolnej forumowej przysługi 😉

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Tomas22, a nie możesz po prostu napisać w dziale kupię? "Robię zakupy w xxx.com. Czy ktoś chciałby się dołączyć do wspólnej wysyłki?"

Sprawa jak wyżej - pojawia się ze zdecydowanie zbyt małą częstotliwością by w chwili obecnej zakładać specjalny dział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy zgodziliby się Panowie na założenie wątku w "Luźnych rozmowach" na temat zanieczyszczenia powietrza i ogrzewania domów? Mam ciekawe materiały. Uważam, że w tej dziedzinie kropla drąży skałę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy tylko ja nie mam możliwości "polubienia" zawartości w dziale luźne rozmowy? Myślałem że jest tam to wyłączone ale dziś wyłapałem rybke jak ktoś "zareagował" na mój post. Mimo powiadomienia po wejściu w ten temat przy swoim poście tego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fredi88 napisał:

Czy tylko ja nie mam możliwości "polubienia" zawartości w dziale luźne rozmowy? Myślałem że jest tam to wyłączone ale dziś wyłapałem rybke jak ktoś "zareagował" na mój post. Mimo powiadomienia po wejściu w ten temat przy swoim poście tego nie widzę.

To jest przez Tapapalka. Jak nie masz tej aplikacji, to nie masz też możliwości reakcji.

Z innej beczki - czy wątek olejowy powinien być zdublowany w dziale należącym do Piotra @Zmienolej? Czy ten dział powinien służyć wyłącznie celom marketingowym w związku z partnerstwem? W mojej ocenie jakiekolwiek prośby o rady powinny być kierowane ogólnie w wątku olejowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.