Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak Wam, dawno mnie nie było na forum, sporo się pozmieniało ale to co mi się rzuca w oczy to kolorystyka partnerów forum, ich nicków/nazw przy postach jest totalnie nieczytelna przy domyślnym stylu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego po tym gdy z niewiadomego powodu zostala wykasowana wrecz historyczna dyskusja pod tytulem "jaki wosk" wykasowana jest kolejna pod podobnym tytulem :huh: Pytanie moze wydawac sie banalne ale moze stanowic baze dla dywagacji ogolnej na temat przeroznych woskow co na forum detailerskim nie jest chyba niczym niewskazanym mysle :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Historyczny post znikł najwyraźniej z powodów technicznych.

Mamy inny aktywny: "Jaki wosk na lato, wiosnę"

A nowy kolega który zarejestrował się dokładnie "Rejestracja 20 godzin temu" załozył post "Jaki wosk na lakier mojego Mercedesa..." Czyli najwyraźniej nigdy nie użył opcji szukaj.

Za chwilę bedą posty "Jaki wosk na lakier mojego focusa, skody, renault..."

Nie dajmy sie zwariować i potem szukać w 10 różnych tematach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wosk na wiosne i lato? Dla nowicjusza to nic nie mowi i nawet nie wie ze sa woski dedykowane na pory roku.A pytanie jaki wosk nurtuje pewnie kazdego poczatkujacego i moze sobie poczytac taka dyskusje zamiast pytac od nowa;) Ja tak zaczynalem i pewnie wielu innych,ktos wczoraj spytal i post zaraz skasowany :huh: A taki ogolny post "jaki wosk" by sie wlasnie przydal by nowicjusz mogl poczytac i wyrobis sobie zdanie i nie pytac jaki wosk do mojego Mercedesa :lol: a tytul postu byl "jaki wosk??"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli zrobię test środka do skór w samochodzie i udostępnię go w dziale testy, to czy będę mógł użyć tych samych zdjęć w dziale PSB, jako że ten test jest również etapem procesu detailingowego mojego samochodu? Czy to się wyklucza? Nie ma o tym wzmianki, to wolę zapytać o interpretajcę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, YOBACK napisał:

Czy jeżeli zrobię test środka do skór w samochodzie i udostępnię go w dziale testy, to czy będę mógł użyć tych samych zdjęć w dziale PSB, jako że ten test jest również etapem procesu detailingowego mojego samochodu? Czy to się wyklucza? Nie ma o tym wzmianki, to wolę zapytać o interpretajcę 

Oczywiście, że tak. Mój test Solution jest elementem projektu który w przyszłości przedstawię w dziale PSB.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , właśnie dobrze by było by był temat "jaki wosk" i tam właśnie użytkownicy mogli by pisać : jaki wosk na moja Hondę a nowe tematy tego typu były by zamykane i by było wszystko w jednym miejscu . Stary temat który "znikł" czytałem po nocach .... i zapewne każdy nowy user który smalcował woskiem z marketu z chęcią by czytał taki temat i otwierał oczy na świat .... wiem to z własnego doświadczenia .....

i w sumie nie było by źle mieć dwóch tematów odnośnie wosków : 

1 jaki wosk na lato/wiosne

2 jaki wosk na zimę

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blady666  takie tematy już istnieją :)

Jest temat z woskami na lato i na zimę.

Nie trzeba zakładać nowych tematów wystarczy cierpliwie przeczytać temat który Cię interesuje. Otwierasz piwko i scrolujesz i wylapujesz interesujące Cię informacje.

Pytania "jaki wosk na moją hondę " i tak by się powtarzały co chwilę bo NIKOMU się nie chce czytać kilku stron a tym bardziej korzystać z opcji "szukaj". W lenistwie tkwi problem a nie w braki tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Już skończcie bezsensownie mnożyć te tematy. W "Jaki wosk na lato" można przeczytać, że ktoś poleca albo pyta o Coli, więc i tak już tytuł tematu dawno się zdezaktualizował. Jak Wam tak strasznie brakuje tematu "jaki wosk" to mogę ze wspomnianego usunąć człon "na lato/wiosnę" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@blady666 niestety z niewyjaśnionych przyczyn temat poświęcony woskom zniknął. Prawdopodobnie to jakiś błąd skryptu.
Mamy już następcę którego nazwę właśnie edytowałem żebyście nie mieli niepotrzebnych wątpliwości.
Od tej chwili będzie to główny temat poświęcony woskom które polecamy.
Nie zakładajcie innego, nowego ponieważ nie ma to sensu.

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasnosci wykasowany post mial tytul "jaki wosk??" czyli jak ten kiedys ,a nie jaki wosk do Mercedesa o tym juz pisal w poscie ten kto go zalozyl 

2 minuty temu, rychu napisał:

Już skończcie bezsensownie mnożyć te tematy. W "Jaki wosk na lato" można przeczytać, że ktoś poleca albo pyta o Coli, więc i tak już tytuł tematu dawno się zdezaktualizował. Jak Wam tak strasznie brakuje tematu "jaki wosk" to mogę ze wspomnianego usunąć człon "na lato/wiosnę" ;)

Dobry pomysl bo na jednym z zagranicznych forum mnie pojechali bo niby nie ma czegos takiego jak wosk na lato :lol: My tylko PROSIMY o nie kasowanie postow ktore nikomu nie przeszkadzaja a lubimy czytac,czy prosimy o zbyt wiele....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, menior napisał:

My tylko PROSIMY o nie kasowanie postow ktore nikomu nie przeszkadzaja a lubimy czytac,czy prosimy o zbyt wiele....

O co dokładnie chodzi? Poproszę o wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tylko :lol: Ale teraz "nowy" ktory chce sie nieco na temat woskow dowiedziec a nie ma pojecia co to sa woski na lato,i moze tam poczytac i cos sie spytac zamiast nowy temat zakladac,ja po prostu nie widzialem sensu kasowania takich tematow tylko zostawiania go jako glowny punkt odniesienia wiedzy na ten temat skoro stary zaginal bezpowrotnie :cry: Tylko jak teraz ktos sie spyta jaki polecacie wosk na lato to nie kasujcie zaraz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, mam taki problem.
Na tapatalku w Subskrybowane mam 40. Gdy przesuwam listę do pewnego momentu zmienia na 23, i po 2 kolejnych, na tych samych wątkach zaczyna wczytywać liste od nowa.
Na foto który wątek jako ostani mogę rozwinąć w liście, pod nim są kolejne ale od razu wrzuca wczytywanie.

41afb4dfc9d308016fe045b837338483.jpgf45b9a8cfbe92ddd121ab667aaee1020.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Marcin Gugu33 napisał:

Ahaa, na innych forach zawsze sie zglasza problem admionom. Ale okej, dzieki za info

Problem jest po stronie aplikacji na smartfona, a nie po stronie aplikacji zainstalowanej na forum. I nie jestem nic w stanie z tym zrobić, a pomocy w takim przypadku należy szukać u twórców aplikacji.

https://www.tapatalk.com/groups/tapatalksupport/tapatalk-for-android-beta-version-feedback-t33924-s1640.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.