Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, AreK napisał:

@kis_s ile czekasz na odpowiedź? Godzinę, dwie? Wyobraź sobie ,że nie jesteś jedynym zmartwieniem owego admina. 
Jeśli Cię to uspokoi to możesz napisać również do mnie albo w tym temacie jeśli to sprawa życia i śmierci. Postaramy się pomóc.

@AreK o ile cały dzień nazywamy godziną, dwiema godzinami to hmm.. chyba wam potrzeba wiecej adminów, lecz nie mnie to oceniać.
I tak wiem, że nie jestem jedynym zmartwieniem owego admina. To nie jest pierwsze moje w życiu forum na którym jestem użytkownikiem, powiem więcej ja własnę forum mam którę prowadzę ale nie w tym rzecz..
Jestem nowy na forum (przekierowano mnie tutaj jako że jes tu bardzo dobre źródło wiedzy i pomocy) bo moje cacko potrzebowało pomocy, a jako wielbiciel swojego auta wielka panika,  więc tak przyznaje się nie przeczytałem regulaminu tylko od razu zwróciłem się do was o pomoc poprzez napisanie tematu. Temat prawdopodobnie został usuniety, zgłosiłem sie z prośbą do admina ale zero odpowiedzi  - 'ani be ani me'. Więc nie chcę ty wyjść na marude czy coś no ale.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
35 minut temu, kis_s napisał:

od razu zwróciłem się do was o pomoc poprzez napisanie tematu.

Jak się przychodzi na forum, które istnieje kilka lat i od razu bez zastanowienia zakłada temat, zamiast użyć wyszukiwarki, to temat ląduje tam, gdzie jego miejsce, czyli w koszu.

Zacznij czytać forum i używać wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, rychu napisał:

Jak się przychodzi na forum, które istnieje kilka lat i od razu bez zastanowienia zakłada temat, zamiast użyć wyszukiwarki, to temat ląduje tam, gdzie jego miejsce, czyli w koszu.

Zacznij czytać forum i używać wyszukiwarki.

Widze, że kolejna osoba próbuje mnie nauczyć używania internetu.  Bądźmy dorośli. Wyszukiwarka była skutecznie użyta.  Ewidetnie łatwiej, szybciej i lepiej jest jakos GOŚĆ znaleźć temat w kótrym już problem był wałkowany wcześniej przez kogoś, aniżeli rejestrować się, wchodzic na maila żeby potwierdzać wiarygodność a później opisowo wyjaśniać co nas boli. Nie sadzisz  ?

No ale już chyba nie ma co drązyć tematu.

  • Nie lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 minut temu, kis_s napisał:

Wyszukiwarka była skutecznie użyta. 

Widać jednak nie potrafisz używać internetu, skoro nie potrafisz na forum zawierającym tysiące postów o obtartym lakierze znaleźć tematu rozwiązującego Twój problem.

Za to tracisz czas na pisanie nowych tematów, skarg do aminów i postów tutaj. Nie ty  pierwszy i nie ostatni - znam ten typ użytkownika. Radzę zająć się jednak czytaniem odpowiednich tematów na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uważam, ze brak automatycznej funkcji informowania o usunięciu i powodzie usunięcia tematu przy dzisiejszych standardach to porażka i niepotrzebnie wprowadza zamieszanie bo mimo, że zapewne moderacja miała racje przy usuwaniu tematu to użytkownik się głowi co się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, kis_s napisał:

@AreK o ile cały dzień nazywamy godziną, dwiema godzinami to hmm.. chyba wam potrzeba wiecej adminów, lecz nie mnie to oceniać.

Jak wszyscy administratorzy, moderatorzy i użytkownicy forum mam swoją pracę. Odpowiadam na wiadomości jak tylko mam czas i nie koliduje to z moimi służbowymi obowiązkami. 

  • Lubię to 1
  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, rychu napisał:

Widać jednak nie potrafisz używać internetu, skoro nie potrafisz na forum zawierającym tysiące postów o obtartym lakierze znaleźć tematu rozwiązującego Twój problem.

Za to tracisz czas na pisanie nowych tematów, skarg do aminów i postów tutaj. Nie ty  pierwszy i nie ostatni - znam ten typ użytkownika. Radzę zająć się jednak czytaniem odpowiednich tematów na forum.

Jasne znasz :) ja też znam takich znawców :)

 

32 minuty temu, Pływak napisał:

Dlatego uważam, ze brak automatycznej funkcji informowania o usunięciu i powodzie usunięcia tematu przy dzisiejszych standardach to porażka i niepotrzebnie wprowadza zamieszanie bo mimo, że zapewne moderacja miała racje przy usuwaniu tematu to użytkownik się głowi co się stało.

Jasne zgadzam się z Tobą. Nie wiadomo czy temat został usunięty, czy użytkownik został zbanowany. A taka funkcjonalność to jakies 5 linijek kodu. I nawet nie ma się do tego tematu już wglądu, gdzie dostało sie dużo cennych wskazówek, tylko od razu temat wyparował. Już nie wspomne o tym, że regulamin mówi ze nowy użytkownik musi się przedstawić i naklepać 20 postów, żeby  mieć możliwość stworzynia nowego tematu, a mimo to i tak bez tych wymagań może to zrobić.

Uważam, że dalsza dyskusja na ten temat jest zbędna. Licząc, że każdy wyciągnie jakieś wnioski z tego.

  • Nie lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kis_s napisał:

Widze, że kolejna osoba próbuje mnie nauczyć używania internetu.  Bądźmy dorośli.

W pierwszej chwili czułem sympatię do kolegi, ale po tym tekście mi przeszło. Akurat na roszczeniowych osobnikach nam najmniej zależy na forum.

  • Lubię to 2
  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wyszedłem na "ten zły" i poszedł hate. Zostałem oceniony i wrzucony do worka danego typa użytkowników. No spoko tak jak mówiłem miejmy nadzieję, że każdy z tego coś wyniesie pożytecznego. Mówiono było, że każdy ma pracę, życie itp itd. No ale czas na odczytanie wiadomosci, później wielokrotne logowanie sie na forum był czas a na odpisanie nie ? Ja wszystko rozumiem i nikt się tu nie nudzi. Ale 2 dzień minął a na priv wiadomość nie bylo żadnej odpowiedzi, ani "tak i coś tam....",  ani "nie, i brzydko mówiac spadaj ziomek".  Zwłaszcza, że przyznałem się na priv'ie i publicznie na forum ze tak nie przeczytałem regulaminu i to mój błąd.

A ja tylko chciałem zadbać o swoje auto, zreszta jak większość będących tutaj użytkowników, a wyszla niepotrzebna spina. Tak, wiem jest mnóstwo tematów poruszanych o podobnym problemie, lecz nie do konca, no ale..

No cóż dzięki wielkie za uwagę i pomoc.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kis_s Jak grochem o ścianę. Forum tworzą użytkownicy, jest to forum HOBBYSTYCZNE. Nikt nie ma żadnego obowiązku odpowiadania komukolwiek na wiadomości, nie możesz nikogo do tego zmusić na litość boską człowieku! Zakładanie tematu z tyłka to też bardzo głupi pomysł, szczególnie dla osoby "umiącej w internety". Wystarczyło poczytać, dopisać się do zbiorczego tematu który dotyczył okolic problemu i pewnie ktoś by pomógł. Ale zamiast tego wyjątkowa śnieżynka musi mieć swój temat, musi mieć odpowiedzi na PW, BO ON CHCE JUŻ!

Masakra. :D

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Panowie, sytuacja bez sensu. Naturalnym zachowaniem użytkownika jest chęć uzyskania odpowiedzi jak najszybciej a przedstawiciela administracji pilnowanie porządku. „Nowy” zazwyczaj zakłada temat ze względu na brak znajomości forum. Nie możemy zostawiać wielu takich samych wątków bo za chwilkę się tu „nie ruszymy”. @kis_s bardzo fajnie, że to właśnie u nas szukasz pomocy. Pomoc taką otrzymasz ale wykaż się odrobiną zrozumienia. Napisałeś do osoby która akurat ma poważne problemy osobiste i nie była w stanie zareagować odpowiednio szybko. Poszukaj proszę odpowiedniego tematu i zadaj nurtujące Cię pytanie.  Naprawdę nikt nie ma złych intencji. Osobiście chętnie Ci pomogę. Musisz dostosować się tylko do panujących tu zasad. Przychodzisz do nas i podpisujesz się pod naszymi regułami chcąc być częścią społeczności forum.

Zamknijmy już ten temat bo serio, nie rozumiem jak dorośli ludzie mogą sobie stwarzać takie,  sztuczne problemy w życiu. 

  • Lubię to 2
  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisi ta intelektualna nędza już drugi dzień. Oczywiście zgłosiłem to (kilka minut po tym, jak zawisło), ale zgłoszenie zostało olane.

yUFtfIM.jpg

Mam rozumieć, że to jest poziom, który jest tolerowany, albo wręcz pożądany na forum? Czy może wątpliwej proweniencji elita forum ma jakieś specjalne względy u moderacji? Do tego drugiego podejrzenia motywuje mnie fakt, że to nie pierwszy tego typu post tego człowieka. Kilka było skierowanych do mnie. Jest prowokatorem, a najmocniejsza reakcja, z jaką się spotkałem, to usunięcie posta (także na paskudną, ksenofobiczną "wypowiedź" nt. mieszkańców Paryża).

Rok temu, w wątku politycznym, który miał wprawdzie specjalne względy u moderacji, ale i tak zamienił się w typowe szambo, jak przystało na dyskusje dwóch obozów, które współcześnie mamy, dostałem czterotygodniowego bana za jedno zdanie względem adwersarza, który w mojej ocenie poleciał w kosmos ze swoim stwierdzeniem. Moderator, zapewne inaczej zorientowany niż ja, nie miał wątpliwości. Tutaj jest recydywa, za którą na niejednym forum byłby permanentny ban. A nie dość, że dotąd nie było żadnego, to jeszcze sobie to wisi i pięknie zdobi wątek "co mnie dziś wkurzyło".

  • Haha 3
  • Nie lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 minut temu, Michał126 napisał:

Mam rozumieć, że to jest poziom, który jest tolerowany, albo wręcz pożądany na forum?

Poczekaj z osądami, z tego co widzę w systemie użytkownik dostał warna i bana.

Widocznie mod zapomniał skasować post. Wyprostujemy to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie rozumiem podejścia, wiem, ze nie każdy musi pałać sympatią do drugiego użytkownika i niektórych inni drażnią ale nie wiem dlaczego w takim przypadku użytkownicy nie dodadzą siebie do opcji ignorowanych użytkowników. Sam już tutaj proponowałem aby ludzie którym moje posty przeszkadzają po prostu mnie dodali do opcji ignoruj jaką to forum oferuje i problem rozwiązany. Nie lubi ktoś czytać postów innych użytkowników to po co się zmuszać ;]

  • Lubię to 2
  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Próbuje wyjaśnić już 2 raz temat z moim tematem :) otóż sprawa wygląda tak , był aktualny temat trochę postów z update czy recenzjami i poleceniem od kupujących ode mnie , prosiłem moderatora poprzez opcję zgłoś aby wyczyścił mi temat do 1 postu i zostawił tylko 1 post z produktami a temat będzie na bieżąco aktualizowany, jakie było moje zdziwienie jak już 2 raz temat został całkowicie skasowany a ja nie mogę dostać odpowiedzi dlaczego skoro prosiłem tylko o wyczyszczenie postów.

 

Post zgłoszony był chyba w sobotę 02.03.18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Eryczek napisał:

@Treys wyczyscilem Ci temat jak prosiles. Zostawiłem tylko treść Twojego ogłoszenia ale temat został - poszukaj go dobrze;) (jest na trzeciej stronie "sprzedam")

Dziękuje bardzo jednak nie wiem co się stało szukałem go wczoraj i przed wczoraj i nie mogłem znaleźć nawet u siebie na profilu w dziale moje tematy :o szok dzięki wielkie za czyszczenie ! :) czyli wszystko w porządku moja gapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
W dniu 28.01.2018 o 11:19, Domel napisał:

Zmieniliśmy delikatnie system reputacji, doszła jedna reakcja:

 

Lubię to - pozytywna (+1)

Dziękuję - pozytywna (+1)

Super - pozytywna (+1)

OK - neutralna (0)

Haha - neutralna (0)

Nie lubię -negatywna (-1)

Zły - negatywna (-1)

Fajny jest ten system, ale osobiście brakuje mi trochę zrównoważenia tzw. plusów i minusów. Podobnie jak neutralne (które są w zasadzie pozytywne), powinien być neutralny 'negatywny'. Coś w rodzaju "nie OK","nie zgadzam się", "mam inne zdanie" itp. Jeśli się nie zgadzam, to nie oznacza to, że mam od razu przyłożyć komuś negatywa z -1.  Oczywiście to tylko moje zdanie i propozycja.

  • Okay 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś kliknął w jego filmik to jest ryzyko jakiegoś zakażenia?  Osobiście nic nie klikałem ale widziałem, że ktoś wszedł w jego filmik. 

W tytule tematu jest coś o wirusie więc warto dopytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego zagrożenia jegomość skorzystał z bazy forum rozsyłając prywatny spam na PW do wielu osób jednocześnie ot tyle, kolega wyżej trochę spanikował z tym wirusem ;) Do mnie też dotarło ale zaraz cała konwersacja z pierdylionem osób naraz wylądowała w koszu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.