Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, S3ci0r napisał:

@Pływak ma rację, sam brałem udział w tej dyskusji. Temat znajdował się w dziale dystrybutora K2 i dotyczył on nowej powłoki Gravon Lite. Trochę słaba zagrywka że niewygodny temat poleciał do kosza jak tylko sprawa ucichła, a szkoda bo była tam merytoryczna dyskusja odnośnie twardości powłok oraz metody ich pomiaru.

Nie no nie zakładał bym od razu, ze to specjalnie w końcu już był kiedyś przypadek, ze jeden temat ukradli ruscy hakerzy. Żaden szanujący się dystrybutor nie prosił by o usunięcie niewygodnego tematu zamiast po prostu sprostować i przyznać się do błędu tak samo szanujące się forum nie zniżyło by się do usuwania niewygodnych dla sponsorów tematów bo to by znaczyło, że jest to bardziej narzędzie do uprawiania marketingu i PRu, a nie do merytorycznej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2018 o 11:19, Domel napisał:

Zmieniliśmy delikatnie system reputacji, doszła jedna reakcja:

 

Lubię to - pozytywna (+1)

Dziękuję - pozytywna (+1)

Super - pozytywna (+1)

OK - neutralna (0)

Haha - neutralna (0)

Nie lubię -negatywna (-1)

Zły - negatywna (-1)

Jest opcja włączyć w dziele "luźne rozmowy" tylko te neutralne lajki? Tak aby nie nabijało reputacji ale żeby można było komuś podziękować za odpowiedz bez pisania posta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
W dniu 31.01.2018 o 22:03, Administrator napisał:

dodatkowo wszystkie aktywne zdjęcia z zewnętrznych hostingów, został pobrane jako kopia na serwer forum.

Czy w związku z tym pobraniem, w poszczególnych wątkach podmieniliście linki na fotki na serwerze KA, czy też jest to tylko kopia?

Pytam raczej dlatego, że nie wiem, czy mogę skasować fotki na własnym serwerze, czy raczej nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Czy w związku z tym pobraniem, w poszczególnych wątkach podmieniliście linki na fotki na serwerze KA, czy też jest to tylko kopia?

Pytam raczej dlatego, że nie wiem, czy mogę skasować fotki na własnym serwerze, czy raczej nie?

Po skasowaniu pliki pozostaną na naszym serwerze.
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

tak sobie pomyślałem że może stworzylibyście dział Studio gdzie forumowicze mogliby pochwalić się swoim studio, zapytać się o różne wskazówki przy wyposażeniu/budowie? Fajnie byłoby popatrzeć na miejsca w jakich pracują inni :D Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, mrsjackdan napisał:

Dlaczego post na giełdzie ktory zawiera ponad 10 produktów nie jest usunięty, a post zwykłego forumowicza niedawno został zdjęty ?

a dawałeś zgłoszenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, mrsjackdan napisał:

Dlaczego post na giełdzie ktory zawiera ponad 10 produktów nie jest usunięty, a post zwykłego forumowicza niedawno został zdjęty ?

A przeczytałeś dokładnie i ZE ZROZUMIENIEM regulamin działu giełda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Tak, zgłaszałem to przez opcję "zgłoś post"

@Eryczek Wydaje mi się, że przeczytałem dokładnie i ze zrozumieniem regulamin działu giełda, jeżeli się mylę, możesz mnie poprawić. Mnie zaintrygował ten punkt regulaminu : 

Cytat

2. Wprowadza się ograniczenie ilości jednorazowo sprzedawanych produktów.

a. Jednorazowo dopuszcza się sprzedaż maksymalnie 10 nowych produktów naraz, po 1 sztuce danego produktu. Liczba sprzedawanych produktów używanych jest nieograniczona.

b. Powyższe ograniczenie dotyczy jedynie chemii detailingowej, wolne od ograniczeń pozostają akcesoria - aplikatory, mikrofibry etc. .

c. Oficjalni Partnerzy forum nie mogą sprzedawać nowych i używanych pow. 90% pojemności produktów które znajdują się w ich sklepach/dystrybucji.

d. Sprzedaż prowadzona cyklicznie, dotycząca dużych ilości tych samych/zbliżonych akcesoriów jest niedozwolona, pod rygorem konsekwencji vide punkt 17.

Po pierwsze w swoim ogłoszeniu sprzedajesz produkty nowe i używane, nowych produktów, które nie są akcesoriami jest ponad 10. I to dotyczy się punktu A.

Po drugie nie powiesz mi, że twoja sprzedaż nie jest prowadzona cyklicznie, co jakiś czas widzę twoje ogłoszenie w którym jest dokładnie ten sam asortyment, z czego to wynika, niewiem, nie interesuje mnie. 

Kończąc , co do twojej osoby i tego co robisz nie mam absolutnie nic, ale nie rozumiem jak można normalnych użytkowników forum traktować inaczej niż moderatorów, pod postem gdzie jednemu użytkownikowi usunięto post, bo zawierał za dużo produktów, a moderatorowi już nie. Tak, wiem, że różnica w sumie zasadnicza jest taka, że u Ciebie są wszystkie produkty na zdjęciach, u niego nie było. Moje zgłoszenie pozostało bez odpowiedzi, ciekawe dlaczego? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@mrsjackdan wybacz że nie mam weny wdawać się z tobą w polemikę - mam na dzisiaj inne plany.

Produktów nowych, nie będących akcesoriami jest 10:

14 – Zymol Carbon 56 ml – nowy – 90 zł
15 – Zymol Titanium 56 ml – nowy – 110 zł
16 – Zymol Concours 56 ml – nowy – 130 zł
17 – Zymol HDC 200 ml – nowe – 90 zł
18 - Meguiars Quick Detailer 473 ml – nowe – 30 zł SPRZEDANE
19 – Meguiars Endurance 473 ml – nowy – 45 zł
20 – Meguiars 4-pak – nowe - 60 zł 
Meguiars Ultimate Polsih 177 ml
Meguiars Ultimate Compound 118 ml
Meguiars Scratch X 2.0 118 ml
Meguiars Ultimate Quick Wax

Nie mniej i nie więcej. 

Nie mam zamiaru tłumaczyć Ci się z moich ogłoszeń. Napiszę jedynie że jest różnica między sprzedawaniem a sprzedaniem. 

Rada ode mnie. Przeczytaj regulamin działu giełda kilka razy, dokładnie go sobie przeanalizuj i wystaw ogłoszenie które nie będzie go naruszać. Uwierz że po takim zabiegu nie spotka Cię żadna krzywda ze strony administracji Forum KA a Twoje ogłoszenie będzie sobie "wisieć" puki regulamin będzie na to pozwalał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@kis_s ile czekasz na odpowiedź? Godzinę, dwie? Wyobraź sobie ,że nie jesteś jedynym zmartwieniem owego admina. 
Jeśli Cię to uspokoi to możesz napisać również do mnie albo w tym temacie jeśli to sprawa życia i śmierci. Postaramy się pomóc.

  • Okay 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.