Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Tomas22 napisał:

Ogłoszenie było to wyprzedawaniem towaru po likwidacji sklepu lub jakąś wyprzedaz. Bo kto inny ma na sprzedanie 6sztuk tego samego dressingu ?

Nawet ślepy by go ogłoszenie tak potraktował... 

I bardzo dobrze bo nie po to mamy partnerów by na forum ogłaszały się obce sklepy :)

Sugerujesz zatem, że moderatorzy są ponad regulaminem? Skoro też wielokrotnie jest sprzedawany ten sam towar z tymi samymi zdjęciami i tą samą listą. Nie mam z tym problemu bo sam kupiłem od Eryczka kilka rzeczy. Tu jakoś problemu nikt nie widział. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88  od dawna to zauważyłem :) ja w obydwu przypadkach siedziałem i siedzę cicho. Mam nadzieję że nie wylecę z Forum za to :)

Dość często się zdarza że rejestrują się osoby które mają sklep i robią sobie tylko reklamę. Raz niechcący sam to kupiłem :)

Sytuacje z Eryczkiem akurat ja rozumiem chłopak jako moderator poświęca nam swój czas by utrzymać nas w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fredi88 napisał:

Po raz kolejny zawodzi usuwanie postów na forum bez żadnej informacji. Zróbcie coś z tym bo jest to irytujące.

 

Pisałem o tym kilka postów wstecz jak widać chyba za mało partnerów jest i reklamodawców bo wychodzi na to, ze opcja informowania o kasowaniu postów jest za droga. To samo z informacją o edycji. Już kilka razy zauważyłem, ze ktoś zmienia treść posta, na który już ktoś odpowiedział i nawet zwyklej informacji nie dodaje o edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ogłoszenie zostało usunięte z powodu chęci sprzedaży zbyt dużej ilości nowego towaru. Każdy akceptuje regulamin więc musi się liczyć z jego egzekwowaniem. Jeżeli sprawa jest jasna to nie widzę potrzeby tłumaczenia się z podjętej decyzji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Panowie, czy mamy Wam tłumaczyć regulamin linijka po linijce?

Jesli widzicie naruszenie to dlaczego nikt nie zgłasza?

Robicie dym bo była możliwość kupienia chemii 5 zł taniej?  Proszę zakończyć dyskusję a wyprzedaże sklepu robić na olx, fb itd.  Tutaj na to nie pozwalamy chyba , że ma ktoś konto partnera forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, AreK napisał:

Ogłoszenie zostało usunięte z powodu chęci sprzedaży zbyt dużej ilości nowego towaru. Każdy akceptuje regulamin więc musi się liczyć z jego egzekwowaniem. Jeżeli sprawa jest jasna to nie widzę potrzeby tłumaczenia się z podjętej decyzji.

 

a może prostym rozwiązaniem będzie akceptacja tematów w dziale giełada?

dopiero po akceptacji moderatora temat będzie widoczny i nie będzie takich problemów jak np ten o którym pisał @Fredi88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kamykmm napisał:

a może prostym rozwiązaniem będzie akceptacja tematów w dziale giełada?

dopiero po akceptacji moderatora temat będzie widoczny i nie będzie takich problemów jak np ten o którym pisał @Fredi88

+10000

To by było słuszne rozwiązanie :)

Dużo przeglądam forum to gdyby ktos się zgadzał mógłbym się tym zająć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@barteq, odpowiem Ci osobiście gdyż to ja schowałem Twój post. Naruszał dwa punkty regulaminu. Po pierwsze sprzedawałeś dużo sztuk tego samego produktu. Po drugie nie załączyłeś odpowiednich zdjęć - na tym co pokazałeś nie było wszystkich dostępnych do kupienia produktów.

Nie sądzisz, że do wymagania od innych poświęcania dodatkowego czasu związanego z wyjaśnianiem (co teraz niestety czynię, zamiast robić inne - ważniejsze rzeczy w życiu) wypadałoby samemu być fair i czytać regulamin?

PS. Jest to pytanie retoryczne, dalsze dyskusje na ten temat są bezcelowe i uważam go za zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krd Pierwsze ogłoszenie fakt miało za dużo produktów, drugie zaś było ok.

Poza tym widziałem tu dużoooo ogłoszeń które miały więcej sprzedawanych produktów i jakoś nie były usuwane....

Jeżeli już jesteście tacy skrupulatni to bądźcie w stosunku do wszystkich...

Gwoli ścisłości, tak towar pochodzi z zamkniętej działalności, co nie trudno się domyśleć. Ale chyba nie jestem pierwszy, który sprzedaje nowe produkty ...? Czy w tej kwestii także traktujecie wybiórczo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, barteq napisał:

@krd Pierwsze ogłoszenie fakt miało za dużo produktów, drugie zaś było ok.

@barteq, Nie wiem, które było pierwsze, a które drugie, To, które skasowałem napisałeś w niedzielę o 17:45.

a961405b9d53d.jpg

Czy widzisz na tym zdjęciu ponad 100 butelek? Jeżeli tak to rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać...

 

1 godzinę temu, barteq napisał:

Poza tym widziałem tu dużoooo ogłoszeń które miały więcej sprzedawanych produktów i jakoś nie były usuwane....

Proszę o konkrety. Jeżeli takie ogłoszenie się pojawia to masz przycisk "zgłoś" i my się nim zajmiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barteq 

Zauważ że dotyczy to nowych produktow. 

a. Jednorazowo dopuszcza się sprzedaż maksymalnie 10 nowych produktów naraz, po 1 sztuce danego produktu. Liczba sprzedawanych produktów używanych jest nieograniczona.

b. Powyższe ograniczenie dotyczy jedynie chemii detailingowej, wolne od ograniczeń pozostają akcesoria - aplikatory, mikrofibry etc. .

 

Mi osobiście nie robi różnicy czy ktoś sprzedaje 2 czy 3 sztuki produktu no ale 10 ? To już trochę przesada....

Do tego u Ciebie było wszystko nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wyższych rangą (moderator, admin): czy jest możliwość przesłania na PW tekstu mojego zarchiwizowanego już ogłoszenia z działu "Kupię"? Zgodnie z regulaminem ogłoszenie zostało usunięte, gdyż nic się w nim nie działo przez 30 dni. Miałem tam kilka "must have", które ponownie chciałbym ogłosić, ale wszystkich produktów nie pamiętam :) Będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Panowie. Proszę o zakończenie tej dyskusji. Powtórzę ostatni raz.
Każdy z Was rejestrując się na forum, akceptuje regulamin. 
My jesteśmy tu po to żeby go egzekwować. Jeżeli niektórym nie chce się czytać to bardzo mi przykro ale nie ma tu dla niego miejsca.
Osoby które rejestrują się w celu sprzedaży chemii i nie respektują naszych zasad muszą mieć ograniczony dostęp do forum.

@paperson już patrzę
 

@paperson PW

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Tomas22 napisał:

@AreK była by możliwość otrzymania dobrej jakości logo forum ?

 

 W jakim celu? Raczej nie jest to możliwe 

Cały czas pracujemy nad unowocześnieniami i udogodnieniami na forum.
W związku z tym już niedługo czekają Was niespodzianki:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AreK Czy ten serwer jest bardzo duży, bo jak znamy @Domel'a to zaraz się nam limit skończy :D 

Szkoda, że nie ma czegoś takiego jak automatyczna zmiana rozmiaru zdjęcia, bo na zew hostingach jest to do wyboru, a w naszym przypadku? bo szczerze powiem, że nie wyobrażam sobie jak z galerii kilkunastu-kilkudziesięciu zdjęć miałbym każde z osobna zmieniać rozmiar - chyba że nie jest to takie problematyczne, a ja poprostu jestem leniwy :o:dontknow:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, kursien napisał:

bo jak znamy @Domel'a to zaraz się nam limit skończy :D

Bardziej bałbym się moich relacji :D

2 minuty temu, kursien napisał:

Szkoda, że nie ma czegoś takiego jak automatyczna zmiana rozmiaru zdjęcia, bo na zew hostingach jest to do wyboru, a w naszym przypadku? bo szczerze powiem, że nie wyobrażam sobie jak z galerii kilkunastu-kilkudziesięciu zdjęć miałbym każde z osobna zmieniać rozmiar - chyba że nie jest to takie problematyczne, a ja poprostu jestem leniwy :o:dontknow:

W necie jest sporo programów do zmniejszania zdjęć. Robisz to praktycznie trzema kliknięciami. Dasz radę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Teraz, Domel napisał:

dokładnie :D

Było to wzięte pod uwagę gdy zapadała decyzja dotycząca wyboru serwera. Damy radę....
Ja bardziej skupiłbym się na polepszeniu Waszych łączy internetowych bo czeka ok 3000 zdjęć w jednej relacji:ph34r:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.