Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

O właśnie. Ostatnio przestało się częściowo forum aktualizować na żywo. Mam otwartą zakładkę z tematem, dostaję na mejla powiadomienie że ktoś mnie w tym temacie zacytował, ale forum w zakładce nie pokazuje już że dopisano coś nowego. Od paru dni tak się dzieje i tylko przy cytowaniu, bo jak pisałeś powyższą odpowiedź, to update był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że mam powiadomienia ustawione. Ale przychodziły w pęczkach a nie "jedno powiadomienie o obserwowanej zawartości, do czasu aż ponownie odwiedzę stronę."

Teraz nic nie przychodzi, zajrzałem do wątku i widzę że są wypowiedzi a powiadomień u mnie brak. Coś z silnikiem forum się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, tegies napisał:

Teraz nic nie przychodzi, zajrzałem do wątku i widzę że są wypowiedzi a powiadomień u mnie brak. Coś z silnikiem forum się dzieje.

Raczej problem jest u Ciebie, wszystko w ustawieniach serwera i forum jest prawidłowo.

Przy okazji zobacz co zaznaczasz podczas dodawania tematu do obserwowanych - https://kosmetykaaut.pl/followed/ 

obstemat.jpg.55f50540f64a47538cdf00ef92a76536.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... kiedyś tego nie było. To teraz wykluczają się ustawienia w samym profilu z ustawieniami w samym wątku?

Bo zaznaczanie tam (w swoim profilu znaczy): "Wyślij tylko jedno powiadomienie o obserwowanej zawartości, do czasu aż ponownie odwiedzę stronę." nie działa, a takiej opcji w ustawieniach powiadomień samego wątku już nie ma.

Czyli już nie ma tak jak do niedawna, że dostałem jedno powiadomienie o wypowiedzi w wątku, klik w ten link przenosił do ostatniej czytanej odpowiedzi + wyświetlały się następne? To teraz jak na tydzień wyjadę to trzeba wyłączać w ogóle powiadomienia aby maile po każdej odpowiedzi nie przychodziły... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny zawodzi usuwanie postów na forum bez żadnej informacji. Zróbcie coś z tym bo jest to irytujące. Choćby miał się pojawić dział kosz gdzie wrzucane są dane tematy/posty z adnotacją moderatora na powiedzmy 2 tyg i potem automatycznie usuwane. Właśnie zdecydowałem się na zakup kilku produktów z działu giełda i nagle ogłoszenie wyparowło. Teraz nie wiem, czy użytkownik kogoś oszukał ( @barteq piszę tylko jako przykład ;) ) czy nie podpasowały zdjęcia, czy jeszcze jakiś punkt regulaminu. Teraz gdybym wpłacił pieniądze i nie otrzymał towaru to jak udowodnie co i gdzie kupiłem? Przemyślcie to bo już po raz któryś sprawia to problem.

Może ktoś swoją drogą wyjaśnić co się stało z ogłoszeniem użytkownika @barteqktóry sprzedawał dość sporo kosmetyków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w tej sprawie do administratora i moderatora ale każdy twierdzi, że nic nie wie i że pewnie naruszyłem regulamin. Tylko że nie dostałem żadnej informacji że coś jest nie tak. Poza tym dokładnie przeczytałem regulamin działu i moje ogłoszenie było z nim zgodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barteq Jeżeli pamięć mnie nie myli to jedyne co mogło nie zgadzać się z regulaminem to ilość sprzedawanego towaru, gdyż regulamin jasno mówi że jednorazowo może być w sprzedaży 10 sztuk.

 

2. Wprowadza się ograniczenie ilości jednorazowo sprzedawanych produktów.

a. Jednorazowo dopuszcza się sprzedaż maksymalnie 10 nowych produktów naraz, po 1 sztuce danego produktu. Liczba sprzedawanych produktów używanych jest nieograniczona.

b. Powyższe ograniczenie dotyczy jedynie chemii detailingowej, wolne od ograniczeń pozostają akcesoria - aplikatory, mikrofibry etc. .

Ale to byłby pierwszy przypadek w którym ktoś to egzekwuje, z tego co pamiętam to nawet jakiś moderator często sprzedaje chemię etc w ilościach 20 sztuk ponad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie było to wyprzedawaniem towaru po likwidacji sklepu lub jakąś wyprzedaz. Bo kto inny ma na sprzedanie 6sztuk tego samego dressingu ?

Nawet ślepy by go ogłoszenie tak potraktował... 

I bardzo dobrze bo nie po to mamy partnerów by na forum ogłaszały się obce sklepy :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.