Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu tak strasznie wybiórczo wybrane są działy gdzie można polubić czyjś post? Na początku było to wszędzie, więc dlaczego w PSB, W&W czy nawet w "Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie" nie można wyrazić swojej aprobaty dla czyjejś pracy daniem plusika? Podejrzewam, że byłaby to fajna motywacja dla ludzi do robienia relacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2017 o 12:50, KHOT napisał:

Adblock z ustawioną całą domeną na białej liście, reklamy się wyświetlają, a pasek dalej wyskakuje. Jakieś pomysły? :o

Winny kaspersky, który z którąś z kolei aktualizacją dostał funkcję adblocka (która nie działa na dodatek :D ).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 31.08.2017 o 14:08, grabek246 napisał:

 

Panowie na telefonie tak mi wyswietla czas od napisania posta. Co z tym zrobic?

 

2017-08-31_14.03.15.jpg

I jak udało się coś popchnąć w sprawie? U mnie ciągle jak na obrazku powyżej i na kompie i na telefonie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
19 minut temu, powalla napisał:

W konkretnie jakich tematach to się pojawiło? Przypadkiem nie w tematach założonych przez waxitcar? ;)

Przez waxitcar oraz przez e36ace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 godzin temu, Fredi88 napisał:

@Administrator poprzednio usuwałem i nie pomogło. Dlatego spytałem jeszcze raz. Tym razem już jest ok ;)

Od tamtej pory nie było żadnej aktualizacji stylu forum, aktualizowany był jedynie skrypt forum i dodatki. Na telefonie troszkę dłużej trwa odświeżanie ciasteczek lub trzeba to zrobić kilka razy, już kilka razy zauważyłem podobny problem (nie wszystko odświeża się od razu i wymaga kilkukrotnej pomocy m.in. usuwając ciasteczka). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://kosmetykaaut.pl/profile/19791-marek56/

 

Nie bardzo wiem gdzie o tym napisać więc wrzucam tutaj, może moderatorzy podejmą jakieś kroki. Nie wiem czy to jakiś bot... czy ktoś niespełna rozumu, ale wystarczy przejrzeć jego posty które zawierają po 2-3 słowa i nie mają nic wspólnego z tematami czy ostatnimi wypowiedziami w nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

@Fyox, powinno już działać. Po aktualizacji aplikacji Tapatalk, zapomniałem zmienić ustawienia w panelu na ich stronie. 

Gdyby kogoś interesowało, co zmieniło się w nowej wersji TT - https://www.tapatalk.com/groups/tapatalksupport/tapatalk-for-ipboard-plugin-release-announcement-a-t4031-s120.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.