Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Odświeżyłem jeszcze raz pamięć podręczną forum, jeśli to nie pomoże musisz ręcznie usunąć ciasteczka forum z przeglądarki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręczne usuniecie też nie pomogło

 

Ps.

Po wybraniu Stylu który mogę zmienić na dole ekranu na Kosmetykaaut - dodatkowy wszystko jest ok. Natomiast przy wybranym stylu Kosmetykaaut - domyślny (Domyślny) właśnie strona się rozjeżdża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sens ma istnienie trzech wątków dotyczących ADBL Synthetic Spray Wax w dziale "testy"? Przecież porównanie z innymi produktami było jednym z kryteriów otrzymania testera... Niby ADBL samo namieszało rozdając ich tyle, ale dobrze byłoby mieć recenzje w jednym miejscu.

Przy tym chciałbym zapytać, czy nie byłoby sensownie narzucić, aby w tytułach wątków pisać pełne nazwy produktów i producentów? To nie jest dużo pracy, a tak człowiek nieraz patrzy i zastaniawia się o co właściwie chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, Michał126 napisał:

Jaki sens ma istnienie trzech wątków dotyczących ADBL Synthetic Spray Wax w dziale "testy"? Przecież porównanie z innymi produktami było jednym z kryteriów otrzymania testera... Niby ADBL samo namieszało rozdając ich tyle, ale dobrze byłoby mieć recenzje w jednym miejscu.

popieram. Już nie wiem który wątek śledzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zgodnie z obietnica wszystkie tematy związane z testami i porównaniami SSW znajdziecie w jednym miejscu. Przy okazji posprzątałem cały spam dot. deklaracji zrobienia testu itd.

Niestety cały czas brakuje zdjęć w pierwszym teście.

@Michał126, @Domel mam nadzieję,że jest czytelnie.

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam pytanie. Obserwuje nie które wątki i mam ustawione powiadomienia do nich. Z Forum korzystam na komputerze-przeglądarka. Na telefonie-Tapatalk. Teraz jak odczytam powiadomienie na komputerze i potem włączę internet w telefonie, to też dostaje to powiadomienie, a ono zostało już przeczytane. Tak samo w drugą stronę. Jak przeczytam powiadomienia na telefonie-Tapatalk. To jak wejdę na forum przez www, to ciągle widzę te powiadomienia. Czy idzie to jakoś zesynchronizować ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, david2888 napisał:

A gdzie wrzucać zdjęcia? jaki hosting co by od razu nie wygasły? Dziwne, że przez www na forum nie można dawać załącznika (zdjęć), natomiast przez Tapatalk można. hmm..

postimg.org dosyć długi mam czas zdjęcia na tym hostingu i nie wygasły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, david2888 napisał:

A gdzie wrzucać zdjęcia? jaki hosting co by od razu nie wygasły? Dziwne, że przez www na forum nie można dawać załącznika (zdjęć), natomiast przez Tapatalk można. hmm..

Ja polecam imgur, zdjęcia poprzedniego auta na Civic Klubie wiszą mi już tam ponad 2,5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowy problem, spotykam się z nim po raz pierwszy. Po 1-5 minutach korzystania z forum w tytule strony dodaje się symbol "pauzy":

NMVeST2.jpg

Po czym tracę dostęp do forum na około godzinę, czasem więcej, z następującym komunikatem:

cRyMB0G.jpg

Nie pomaga usuwanie ciasteczek, ani czyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki. Sprawdzone na 2 komputerach, ten sam problem, oba z najnowszym Firefoxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję aby tabelki po prawej wisiały w innej kolejności. Na samej górze powinna być tabelka posty, pod nią tabelka tematy. Odrazu widać co się dzieje na forum bez przewijania w dół i namierzania właściwej tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.