Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Panowie, widzę, że odgrzewacie kotleta kolejny raz. Nie ma to najmniejszego sensu. Poradnik w pierwotnej wersji wisi na forum. Komu się chce to przeczytać ten znajdzie rozwiązanie swoich problemów. TEMAT WRÓCI JAK TYLKO OSOBA KTÓRA ZOBOWIĄZAŁA SIĘ GO PROWADZIĆ, OGARNIE SWOJE SPRAWY RODZINNE.
Znając życie zawalicie ten temat setkami pytań w stylu "jaki olej do zielonego Passata". Możecie wykazać się odrobiną cierpliwości i zakończyć dywagacje na ten temat?
Robimy coś porządnie albo wcale.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Dnia 21.07.2017 o 09:03, Administrator napisał:

Obecnie musi wystarczyć opcja informacja, która pojawia się po najechaniu na avatar użytkownika. 

aha ok - nie zauważyłem tego. To mi wystarcza. Dzieki :)

 

18 godzin temu, Piotrek napisał:

@Michał126 Przeniosłem do Testów ;)

Dzieki za czujność. Pomyliłem działy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to tylko u mnie czy ktoś ma też taki problem?

w niektórych postach część tekstu jest niewidoczna, dopiero po zaznaczeniu danego fragmentu treść się pojawia. wygląda na to że niewidoczna część tekstu przypisany ma biały kolor i dlatego tak się dzieje.

image.jpg

image.jpg

pewnie trzeba zmienić 1 linijkę w pliku ze stylem .css odpowiedzialną za białą czcionkę i problem będzie z głowy. jak coś to mogę pomóc to poprawić tylko potrzebowałbym wyżej wspomniany plik :)

pozdro!

 

link do postu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chciałbym się dowiedzieć czy po skasowaniu mojego posta przez - No właśnie nie wiem kogo - powinienem dostać jakieś powiadomienie? Bo post wyparował bez powodu i nie było przy tym żadnej notyfikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.