Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

OK, to wyjaśnia sprawę usunięcia oryginalnego kilkudziesięciostronicowego tematu :) Pytanie jeszcze co stało się z moim, który założyłem kilkanaście dni temu - znowu włamanie czy chodzi o tą moderację o której mowa kilka postów dalej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiadomo czemu mój temat sprzed 4-5 dni w dziale Wewnątrz-> Plastiki został usunięty? Dotyczył wyczyszczenia plastików w Fiat Bravo 2.

Czy został on celowo usunięty z uwagi  na naruszenie  jakiegoś punktu regulaminu? Nie dostałem żadnej informacji o osunięciu itp. Mam dalsze pytania do tematu. a nie chciałbym zaśmiecać forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ostry2407 napisał:

No i dupa. próbuję załadować zdjęcie z url i klikam wstaw do posta i podświetla się na czerwono i koniec

Wrzucasz to na hosting wyżej wymieniony :

Klikasz na opcję "Bezpośredni odnośnik" , wklejam link do postu i powinno ci z automatu załadować :) Tak jest u mnie , prościej nie umiem wytłumaczyć :(

Zrzut_ekranu_40.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2017 o 09:45, szuwar333 napisał:

Witam, wiadomo czemu mój temat sprzed 4-5 dni w dziale Wewnątrz-> Plastiki został usunięty? Dotyczył wyczyszczenia plastików w Fiat Bravo 2.

Czy został on celowo usunięty z uwagi  na naruszenie  jakiegoś punktu regulaminu? Nie dostałem żadnej informacji o osunięciu itp. Mam dalsze pytania do tematu. a nie chciałbym zaśmiecać forum.

 

Dnia 17.07.2017 o 21:13, scarab napisał:

Co się stało z założonym przeze mnie mnie kilkanaście dni temu tematem Mini poradnik olejowy - dyskusja? Został usunięty? Jeśli tak to dlaczego?

 

Ponawiam pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, scarab napisał:

Witam, wiadomo czemu mój temat sprzed 4-5 dni w dziale Wewnątrz-> Plastiki został usunięty? Dotyczył wyczyszczenia plastików w Fiat Bravo 2.

Czy został on celowo usunięty z uwagi  na naruszenie  jakiegoś punktu regulaminu? Nie dostałem żadnej informacji o osunięciu itp. Mam dalsze pytania do tematu. a nie chciałbym zaśmiecać forum.

Odpowiedź znajdziesz na forum bez konieczności zakładania nowego tematu. Problem możesz poruszyć w temacie szybkiej pomocy.

1 godzinę temu, scarab napisał:

Co się stało z założonym przeze mnie mnie kilkanaście dni temu tematem Mini poradnik olejowy - dyskusja? Został usunięty? Jeśli tak to dlaczego?

Wielokrotnie już  pisałem na łamach forum. Temat powstanie i będzie to miało ręce i nogi. Zaczniemy od poradnika jak było kiedyś.

Zakładanie nowego tematu bez retoryki na początku mija się z celem. Twój temat usunąłem osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AreK napisał:

Odpowiedź znajdziesz na forum bez konieczności zakładania nowego tematu. Problem możesz poruszyć w temacie szybkiej pomocy.

Wielokrotnie już  pisałem na łamach forum. Temat powstanie i będzie to miało ręce i nogi. Zaczniemy od poradnika jak było kiedyś.

Zakładanie nowego tematu bez retoryki na początku mija się z celem. Twój temat usunąłem osobiście.

 

OK, rozumiem, tyle że powinieneś usunąć mój temat PO otwarciu nowego, a nie przed. Czeka mnie wymiana oleju, w tej chwili nie ma starego, oryginalnego tematu w którym było zawarte mnóstwo informacji i wiedzy, nowego nie ma, tymczasowego też nie ma, gdzie więc można prowadzić dyskusję? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu brakuje Wam tematu gdzie leniwe osoby na każdej stronie zadają to samo pytanie bo nie chciało im się nawet przeczytać strony wstecz. Naprawdę dobór oleju to nie jest czarna magia, wystarczy zobaczyc jaka klase lepkości i jakie normy zaleca producent, a poźniej zobaczyc przyklejony temat i zwrócić uwagę na polecane marki ot cała filozofia wyboru oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ jak działa np. dział z pytaniami o pierwszy zestaw kosmetyków. Nikt Ci nie pomoże jak napiszesz temat w stylu co kupić do mycia zielonego pasata. Tam aby uzyskać konkretną pomoc trzeba najpierw samemu zaproponować swój zestaw określić czego oczekujemy i forumowicze w razie potrzeby korygują jego skład. Teraz przypomnę Ci jak wyglądał temat oleju. Co drugi post to było "co zaleć do pasata w tdi, co zalac po pezota, co zalac do skody" itd. brak był nawet podstawowych informacji do doboru oleju. Gdyby to sie odbywało na zasadzie takiej jaką proponowałem kilka stron wstecz albo sam pytający wykazał by minimum zaangażowania i wybrał kilka olejów, a później zapytał co wybrać to by była zupełnie inna dyskusja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, sęk w tym, że kilkudziesięciostronicowy temat, w którym było mnóstwo informacji i wiedzy wyleciał w kosmos w wyniku włamu. Można szukać na innych forach, ale tam nie ma ludzi z taką wiedzą, szczególnie na temat produktów innych niż marketowe jak tutaj, dokładnie na takiej samej zasadzie jak jest z kosmetykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, scarab napisał:

ZMożna szukać na innych forach, ale tam nie ma ludzi z taką wiedzą, szczególnie na temat produktów innych niż marketowe jak tutaj, dokładnie na takiej samej zasadzie jak jest z kosmetykami.

Uwierz mi, ze są i to czasem ze sporo większą wiedzą bo praktyczna, a nie tylko teoretyczna. Choć trochę muszę przyznać racje na większość for w tematach olejowych najbardziej aktywni są dystrybutorzy oraz teoretycy :D

 

Ja zawsze o ile mam wiedze to chętnie pomogę ale komuś kto wykazuje choć minimum własnej inicjatywy, jak temat ma służyć tym co im się nawet nie chce zajrzeć w instrukcje do auta to popieram @AreK że taki temat mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.