Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Wychodząc Wam naprzeciw zmniejszyliśmy limit postów uprawniający do korzystania z działu giełda. Teraz to 10 postów. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, Pływak napisał:

Ja mam pytanie z innej beczki ma ktoś problem z wersja mobilną? U mnie na androidowej operze mini dość często nie idzie otworzyć panela powiadomień. Świeci ikonka z informacją o powiadomieniu, a po kliknięciu kompletnie nic się nie dzieje.

U mnie nie ma tego problemu ale ja korzystam z chrome 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.07.2017 o 15:48, Administrator napisał:

Aktywowany został system statusów, można je aktualizować przez ikonkę dodaj obok profilu, w swoich profilu lub bocznym menu na stronie głównej.

A co mi daje włączenie tej funkcjonalności? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z tapatalka i nie działa mi dobrze wyszukiwarka, wręcz jest bezużyteczna. Gdy próbuje coś wyszukać "slowo" w danym temacie to szuka mi na całym forum. I muszę otwierać przeglądarkę i w niej wyszukiwać . To jest wina forum czy coś jest z tapatalkiem?

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lk1407 cache wyczyszczone dalej kicha na całym forum szuka zobaczę jeszcze jak usunę dane aplikacji .

Dane usunięte tapatalk po resecie i nadal to samo. Może ty masz zwykła wersje ? Bo ja mam pro. A sprawdzałem i zwykła jest z maja v6.5.6 a pro z kwietnia v6.5.0 I tutaj może być problem ty masz nowsze poprawki.

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry koledzy ale ta szata graficzna jest tak nieczytelna że tego forum nie czytam generalnie wogóle gdzie wczesniej czytałem godzinami. Nie wiem kto za tym stał ale czytanie cokolwiek to męczarnia :-( Szkoda że tak fajne forum schodzi tak na psy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tomeq631 napisał:

Sorry koledzy ale ta szata graficzna jest tak nieczytelna że tego forum nie czytam generalnie wogóle gdzie wczesniej czytałem godzinami. Nie wiem kto za tym stał ale czytanie cokolwiek to męczarnia :-( Szkoda że tak fajne forum schodzi tak na psy

Na samym dole masz opcję "STYL" i zmień sobie na ten drugi "Dodatkowy" . Ja sobie zmieniłem i jest 1000 razy lepszy od pierwszego stylu ;)

Zrzut_ekranu_39.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale testy mój błąd niezauważaniem ale w dziale z zewnątrz https://kosmetykaaut.pl/forum/175-z-zewnątrz/ działu o szybach brak no niby jest dział inne ale to chyba nie rozwiązanie?

Wewnątrz ==> Czyszczenie szyb  https://kosmetykaaut.pl/forum/12-czyszczenie-szyb/ jakieś 90% tematów dotyczy szyby z zewnątrz a nie od wewnątrz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w planach jest utworzenie jakiegoś tematu dyskusyjnego o olejach? Teraz jest tylko poradnik i jest zablokowany od dodawania komentarzy, jest tam też napisane, że wątek jest opracowywany. Zamierzacie go odblokować czy raczej zostanie tak jak jest? Myślę, że warto byłoby zrobić taką dyskusję, gdyż ostatnio była ona dość mocno popularna i przydatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Kubq, tak. Jeden z nas podjął się prowadzenia takiego tematu. Wiąże się to z przygotowaniem całości tak żeby miało ręce i nogi. Dajcie nam jeszcze chwilkę a na pewno będziecie zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.