Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, barto125 napisał:

jeszcze jedno się pojawiło, co do działu wash & wax - 1 auto = jeden temat i koniec, czy relecja z jednego zabiegu = jeden temat, przy kolejnym (np. z użyciem innych środków) można założyć następny?

Ja rozumiem że darmowe kosmetyki za relację kuszą ale bez przesady... tym sposobem mogę leona myć co tydzień i relację wrzucać :lol:

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 godziny temu, Fredi88 napisał:

Ja rozumiem że darmowe kosmetyki za relację kuszą ale bez przesady... tym sposobem mogę leona myć co tydzień i relację wrzucać :lol:

Jeszcze ktoś musiałby na tego Leona głosować... 😉

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krd napisał:

Jeszcze ktoś musiałby na tego Leona głosować... 😉

Bywało zimą z relacjami tak ubogo, że czasem tylko 1 miejsce przypadało... więc nie do końca przytyk ci wyszedł. A głosuje się raczej na wykonaną pracę a nie na samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Fredi88. to nie był przytyk, tylko stwierdzenie faktu, że samo opublikowanie pracy nie daje 100% szans na wygraną 😉 Czasem mam wrażenie, że średnia praca i nietuzinkowy samochód mają większe szanse powodzenia niż zwykłe auto i detailing 500+ 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, krd napisał:

że średnia praca i nietuzinkowy samochód mają większe szanse powodzenia niż zwykłe auto i detailing 500+

zdecydowanie tak jest... a jak masz aparat z wysokiej półki i potrafisz fikuśne fotki robić... fiu fiu, achy i ochy.

Ale nie ma co ukrywać, że robienie zdjęć zjada prawie połowę czasu na czochranie, sklejanie w sensowną całość to już inna historyja.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że zarejestrowany jestem od niedawna - forum przeglądam już długi czas.
Zauważyłem że ostatnimi czasy mało się pojawia tam relacji i stąd moje pytanie.
Wiadomo że na darmowe kosmetyki każdy jest chętny. Ale tu pojawia się problem, że osoby które prowadzą studia/robią to zawodowo mają na to dużo większe szanse niż amatorzy posiadający jeden samochód.

Biorąc pod uwagę, że przygotowanie pożądnej relacji wymaga czasu, na samo wykonywanie zdjęć oraz opisanie tego, myślę, że umożliwienie opisania jednego samochodu kilka razy (nie mówię o sytuacjach gdy każda relacja ma wyglądać identycznie, używając tych samych środków) zwiększyłaby trochę konkurencję 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, krd napisał:

@Fredi88. to nie był przytyk, tylko stwierdzenie faktu, że samo opublikowanie pracy nie daje 100% szans na wygraną 😉 Czasem mam wrażenie, że średnia praca i nietuzinkowy samochód mają większe szanse powodzenia niż zwykłe auto i detailing 500+ 🙂

Daje...zwłaszcza zimą, pisałem o tym wyżej. Latem jest większa konkurencja. Z resztą daleko szukać - ostatnie "konkursy" PSB 1, 2 i 3 miejsce Arek. W&W tylko 3 relacje więc każdy coś dostał. Ale oczywiście zamiast dojrzeć problem, że ktoś zarejestrował się na forum tylko po darmowe kosmetyki i wypisuje takie bzdury jak wyżej lepiej się mnie doczepić bo o swoim aucie wspominałem :blink:.

@barto125 nie zachowuj się jak chytra baba z Radomia. Takie zasady są tu od x czasu, ale widzę że chęć zdobycia czegoś za free jest silniejsza i kombinujesz jakby tu zakręcić żeby coś wyrwać. Z resztą piszesz o tym wprost zbytnio się nie kryjąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tylko pytam, po prostu zastanawiałem się, czy przygotować 'slabą' relscję i liczyć tylko na rady, a później przygotować coś porządnego i mieć szansę na kosmetyki. W takim razie ze swoją prezentacją będę musiał poczekać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na oznaczanie w kalendarzu wszystkich detailingowych eventów i szkoleń, a nie jak kiedyś zlotów różnych marek, kiedyś bo nie moge już tego znaleźć.
Troche sie dzieje i oprocz drogich szkolen mamy tanie eventy/detailing day-e sonax-a, jutro nanolexa itp itd 🙂
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ukrywam że mógłbym to dopisywac do kalendarza, bo na duzo eventow zwiaznych z detailingiem z calej polski tych bardziej przystepnych cenowo jezdze osobiscie, ale nie wiem czy ogarnial bym wszystkie jakie są w Polsce 😄 i wszystkiego na pewno nie ogarne ale sprobowac mogę 😉 
Nie wiem czy nie dobrze by było każdemu dać możliwości dopisywanai eventu do kalendarza i komus moderacji tego, najgorzej tylko jak by weszły tam boty.
Chodzi mi generalnie o krótko informacje przykładowo
11.01.2018
Detailing Day takiej i takiej firmy
Takiego i takiego
W takiej miejscowosci
ew. link z informaciami żeby każdy mogl znalezc główne informacje u "założyciela spotkania" a nie tutaj zaśmiecać forum 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to widział tak - Niech będzie nowy temat z kalendarzem, jedna osoba do niego by wprowadzała wszystkie Eventy. Jak jakiegoś Eventu brakuje w kalendarzu a inni użytkownicy wiedzą, że jest taki, to piszą komentarz(post) pod kalendarzem. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, david2888 napisał:

Ja bym to widział tak - Niech będzie nowy temat z kalendarzem, jedna osoba do niego by wprowadzała wszystkie Eventy. Jak jakiegoś Eventu brakuje w kalendarzu a inni użytkownicy wiedzą, że jest taki, to piszą komentarz(post) pod kalendarzem. 

Wiesz szefie ze pod zakladką "przegladaj: jest juz ladna "aplikacja" kalendarzu 😄
Po co temat w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tutaj dział pokaż co żeś  spierd...lił ??? Każdemu zdarzają się różnego rodzaju wtopy 🙂 Każdy chwali się pięknie wykonaną pracą, a może wypadało by ku przestrodze pokazać też popełnione błędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomas22 napisał:

@wojtek1788 "co mnie dziś wkurzyło " 😈

To zbyt ogólne, bo mogła mi glinka spaść na ziemię, albo żona microfibrą za 3 dyszki umyła sobie uje...ne buty. Bardziej chodzi mi o dział w którym będzie zbiór popełnianych błędów wraz ze zdjęciami ku przestrodze:) No chyba że na KA nikt się nie myli😁😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.