Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do Administracji forum......czy jest możliwość zaproponowania rozbiórki jakiegoś produktu na łamach forum ?

Chodzi o zakup dużego opakowania i podział do mniejszych pojemników i wysyłka do zainteresowanych forumowiczów zgodnie z listą chętnych która pojawiła by się w danym wątku.

* podobne zabiegi robi się na forach z perfumami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maskun czytałeś pkt 6 regulaminu działu sprzedaży? ;)

Cytat

Wyklucza się możliwość sprzedaży jakichkolwiek próbek (poza oryginalnymi, pakowanymi i firmowanymi wyłącznie przez producenta), opakowań o nieoryginalnych pojemnościach oraz produktów przelewanych w warunkach pozafabrycznych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale mam mały problem z PC nie mogę wejść na forum chyba że przez serwer proxy z telefonu śmiga normalnie. Ciasteczka wyczyszczone 

Czy ktoś wie gdzie leży problem?

Czyżby ban na moje IP? 

Jak coś moje IP to 185.150.236.117

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo usunięcia brak poprawy. Problem występuje także w świeżo zainstalowanym chrome (normalnie używam mozili)

W chrome błąd ma treść 

Ta witryna jest nie osiaglana

Nie udało się znaleźć adresu IP serwera ze stroną kosmetykaaut.pl 

 

Teraz ten błąd wystąpił też na telefonie lecz tu pomogło odświeżenie. Wgl mam wrażenie jakby strona ladowala się dłużej, inne strony działają normalnie 

Dostęp do forum z PC powrócił, zmienił mi sie adres IP, więc podejrzewam, że to on był problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, KapselK napisał:

Tylko ja nie mogę przeglądać tematu ADBL akcesoria - pytania i odpowiedzi? Wyskakuję, że nie mam uprawnień. :o

Dział ADBL znajduje się w archiwum dostępnym tylko dla administracji.

W dniu 22.03.2018 o 22:19, Ziółas napisał:

Teraz ten błąd wystąpił też na telefonie lecz tu pomogło odświeżenie. Wgl mam wrażenie jakby strona ladowala się dłużej, inne strony działają normalnie 

Z jakiego internetu korzystałeś w momencie wchodzenia na forum na telefonie i PC? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, Ziółas napisał:

Czy to oznacza, że ADBL nie jest już Partnerem Forum?

W obecnej chwili nie. Nie nakręcajcie się niepotrzebnie i nie snujcie żadnych teorii spiskowych. Sytuacja z obecnością firmy ADBL na forum Kosmetyka Aut wyjaśni się w ciągu najbliższych dni. Wtedy poinformuje Was o wszystkim.

I proszę dalej nie ciągnąć zbędnie tematu!

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.