Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to powód do dumy że mój post został usunięty ale od teraz to będzie wyglądać tak że będziemy o tym informowani ? ( Autor posta dostaje powiadomienie ?) Jeśli tak to brawo i chciałem za to podziękować :):biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rychu napisał:

Dyskusja nie dotyczyła już głównego tematu. Nie zawsze powiadomienie o skasowaniu posta jest wysyłane. Jak sprawa jest błaha, w luźnym temacie, to nie wysyłam powiadomień.

Rozumiem :)

To nie jest czepianie a duma. Bo jednak miło być poinformowanym. Zdarzało się że moje posty znikały i zastanawiałem się czy może nie wcisnąłem "wyślij".

Moim postem wyżej tylko chciałem podziękować :)

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, rychu napisał:

Nie zawsze powiadomienie o skasowaniu posta jest wysyłane. Jak sprawa jest błaha, w luźnym temacie, to nie wysyłam powiadomień.

 

Ja też dostałem powiadomienie wraz z powodem i taki sposób działania w 100% popieram. Wiesz, ze zniknęło i wiesz za co, bez główkowania się i zbędnych dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjasni mi ktoś czym dla moderacji różni sie link od numeru aukcji? Niby według regulaminu zakaz wklejania linkow ma ułatwić uzytkownikom przegladanie forum ale latwiej kliknąć w link do nieaktywnej aukcji niz kopiowac numer aukcji, wyszukiwać ją po numerze i w końcu po tych operacjach dowiedzieć sie to samo co po kliknięciu w link czyli, ze aukcja nieaktywna. Jesli faktycznie zakaz ma ułatwić życie uzytkownikom przydalo by się trochę konsekwencji dotyczacej rowniez numerów aukcji bo też mogą być nieaktywne za jakiś czas :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, że warto byłoby kilka kwestii ustalić w wątku olejowym, bo lubię go i chętnie dzielę się swoją niewielką wiedzą, ale mierzi mnie odpowiadanie po raz n-ty na to samo pytanie, bo ktoś nie potrafi przełożyć informacji poruszanych przy innym, podobnym przypadku na swój. Te kwestie to na przykład:

 - sprawdź w instrukcji normę (ACEA, API) i specyfikację producenta dla Twojego silnika, zanim zadasz pytanie oraz bądź uprzejmy się tym podzielić,
 - przejrzyj przynajmniej pięć ostatnich stron (dotyczy zwłaszcza 1.9 TDI i 2.0 TDI!),
 - w miarę nowy diesel? Pisz, czy jest DPF,
 - VW 507.00 zastępuje VW 505.01 w klasach 0W30 i 5W30 i nie dyskutuj,
 - miej świadomość, że niektóre specyfikacje używane dla nowoczesnych diesli i benzyn nie zawsze do tych benzyn pasują, ergo po upływie gwarancji można lepiej, jeżeli istnieje taka techniczna możliwość (casus olejów ze średnią zawartością popiołów w samochodach z grup VAG, PSA, Oplach i pewnie wielu innych),
 - w nowożytnym aucie przejście z półsyntetyka na pełnego syntetyka zawsze jest możliwe i wskazane, niezależnie od przebiegu i w naszych warunkach klimatycznych oleje w klasach lepkości 0Wxx i 5Wxx sprawdzają się najlepiej.

To tyle na gorąco. Jak istnieje taka techniczna możliwość, to dobrze, by taki "dekalog" (podciągnięty do dziesięciu przykazań ;)) wisiał na górze każdej strony. Wielu użytkowników nie zdaje sobie sprawy, jak wiele przypadków jest wręcz tożsamych i ile klepania w klawiaturę można oszczędzić, przetwarzając proste informacje.

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michał126 napisał:

Co o tym myślicie?

O ile mnie pamięć nie myli to tak to miało wyglądać i takie były wnioski po wyparowaniu poprzedniego tematu i zablokowaniu przz administracje nowego. Nawet, któryś z moderatorów miał pilnować porzadku w temacie takie przyjemniej były deklaracje. Ja na pytania bez podania podstawowych danych nie odpowiadam i jak inni też  tak będą robić to pytania przestaną być zadawane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, blady666 napisał:

Gdzieś znikł temat z zabezpieczenia lakieru jaki wosk polecacie ? Czy został przeniesiony ?

Sami nie wiemy co się stało z tym tematem, niestety w logach moderacyjnych nie ma żadnej wzmianki o jego usunięciu/połączeniu. Sprawę zgłosiłem do hostingu.

Przywrócenie kopii zapasowej wiąże się z usunięciem postów napisanych po zniknięciu tematu o woskach. Niestety był to błąd skryptu lub zamierzone działanie osób trzecich przez jakąś lukę w skrypcie. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak po to by zachwalac wybranych ;) mysle ze kazdy zwykly uzytkownik bardziej doceni i negatywne opinie bo zachwalania jest az nadmiar,ale rozumiem ze marketing rzadzi sie swoimi prawami i nie chce drazyc tematu bo z gory wiadomo co uslysze :lol: Jak sie nie podoba to....

  • Lubię to 2
  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, blady666 napisał:

To był jeden z lepszych tematów na tym forum .... pamietam jak rok temu "go odkryłem" i siedziałem w nocy i go studiowałem 😁

@blady666 ja też swego czasu nad nim dużo przesiedzialem,to było niczym trylogia Sienkiewicza,w pustyni i puszczy czy Tomek w krainie woskow :mrgreen: szkoda że poszło w las :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.