Skocz do zawartości

2005 Citroën C8 Exclusive Gris Aluminium - detailing wnętrza, czyszczenie kół, przygotowanie do zimy.


MMCzysci

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MMCzysci napisał:

Jest dosyć drogi, ale to moim zdaniem swietna opcja ze względu na to, że jednocześnie masz bardzo dobry odkurzacz na sucho i równie dobry ekstraktor. Sporo przydatnych końcowek w zestawie. Do tego ponoć nie ma żadnego problemu z serwisem, na szczęście nie musiałem się o tym przekonywać emoji846.png

Dzięki za informacje 😊. No i ma jeszcze jedną zaletę. Ładnie wygląda 😁🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MMCzysci napisał:

że jednocześnie masz bardzo dobry odkurzacz na sucho i równie dobry ekstraktor.

G.... Prawda koleżko 😁

Pierwszy raz Georgem robiłem to jako 2 in 1. Przed następnym praniem pojechałem kupić Karchera do odkurzania 😁 i nie chodzi tu o źle "ssanie" tylko zwykle lenistwo... A i też nie znam żadnego właściciela Georga który nie ma drugiego odkurzacza 😁

Relacja na przyzwoitym poziomie 👍 czopki z głów 

Godzinę temu, MMCzysci napisał:

że jednocześnie masz bardzo dobry odkurzacz na sucho i równie dobry ekstraktor.

G.... Prawda koleżko 😁

Pierwszy raz Georgem robiłem to jako 2 in 1. Przed następnym praniem pojechałem kupić Karchera do odkurzania 😁 i nie chodzi tu o źle "ssanie" tylko zwykle lenistwo... A i też nie znam żadnego właściciela Georga który nie ma drugiego odkurzacza 😁

Relacja na przyzwoitym poziomie 👍 czopki z głów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ja się nie znam, to już ustaliliśmy kiedyś XD A tak na poważnie, to póki co nie mam finansowej możliwości ani potrzeby dokupowania drugiego odkurzacza stricte pod odkurzanie na sucho. Zamiana konfiguracji z "ekstrakcja" na "odkurzanie na sucho" nie trwa 10 minut, nie przesadzajmy Choć z drugiej strony, jezeli ktos ma duzy "przemiał" aut i te kilka minut go urządza, a na dodatek go stać, to czemu nie Stauffer Garage mówił w którymś z odcinków, że dokupił drugi odkurzacz na sucho, żeby... nie chodzić z jednym dookoła auta - kto bogatemu zabroni?
BTW - coś Ci się post zdublował.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowe problemy z netem i poszły dubelki. 

Ja osobiście jestem typem człowieka o bardzo dobrej aczkolwiek krótkiej pamięci 😁 i do tego jeszcze dochodzi brak cierpliwości względem siebie. Rozłożyłem Georga do wyczyszczenia go po odkurzaniu, po praniu już nie dałem rady go złożyć spowrotem. ( dawno temu to było i chyba coś mi nie pasowało w dodatkowym tym płaskim "filtrze"). Bardzo szybko się poddałem, użyłem kilku bardzo ciekawych zwrotów, odłożyłem na bok i powiedziałem nigdy więcej 😁 o mojej cierpliwości i reakcjach można by książkę napisać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.