Jump to content
IGNORED

Black Month - Black Friday 2020

Recommended Posts

• Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mrugnij 3 razy lewym i dwa razy prawym okiem jeśli grozi Ci niebezpieczeństwo. Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Zwykły błąd przy publikowaniu oferty już nie róbmy scen. Kupujmy rzeczy w uczciwych cenach ale nie kosztem sprzedawcy.

A ja nic. Zupełnie nic nie kupiłem. Nawet po sklepach nie patrzę. Po prostu wszystko co potrzebne mam 🙂

Posted Images

2 minuty temu, ghost napisał:

Można gdzieś trafić 303 Graphene Nano Spray Coating? 

Jakiś miesiąc temu napisałem do siedziby w stanach czy są w stanie zrobić wysyłkę do Europy. Odpowiedzieli że na chwilę obecna nie jest to możliwe a jeśli już będzie to trzeba ewentualnie szukać na Amazon. Pewnie jak jakiś konkretny dystrybutor się tym nie zajmie to będzie ciężko narazie. No chyba że już jest bo nie patrzyłem ostatnio

Jak tam wasze zamówienia z GalonOleje?  W moim przypadku sie nie popisali, dostałem zamiast 5L baniaka 1L butelkę.. oczywiście paragon i zamówienie które do nich wpłynęło (wysyłają wersje papierową) jest na 1L. (A na mailu i na stronie sklepu 5L).. na paragonie jedne ceny zgodne a inne nie..

14 minut temu, FilipO napisał:

Jak tam wasze zamówienia z GalonOleje?  W moim przypadku sie nie popisali, dostałem zamiast 5L baniaka 1L butelkę.. oczywiście paragon i zamówienie które do nich wpłynęło (wysyłają wersje papierową) jest na 1L. (A na mailu i na stronie sklepu 5L).. na paragonie jedne ceny zgodne a inne nie..

Ja najpierw napisałem na maila jaką pojemność mają zamiar wysłać (zamawiałem 5L piany za 18zł) - odpisali, że zamówiłem 5L więc wysyłają 5L. Po kilku godzinach kolejny mail, że jednak błąd w systemie i anulują mi zamówienie.

Szkoda ale przynajmniej wiem teraz żeby zamawiać wyłącznie ze sklepów partnerskich.

Panowie, Galon to legitny sklep oleje i filtry zazwyczaj od nich biorę. Chemię kiedyś też dorzuciłem do zamówienia

A tutaj mógł to być błąd ludzki lub systemu ot tyle. Trzeba być wyrozumialym. Dla sklepu to byłaby strata kilkuset złotych łącznie ale pomyślcie, że jeżeli to błąd człowieka to on by stracił lub może stracił premię... 

Przecież napewno zakładaliście że to błąd sklepu ale a nóż wyślą.... 

• Lubię to 4
  • Super 1
10 minut temu, Ziółas napisał:

Panowie, Galon to legitny sklep oleje i filtry zazwyczaj od nich biorę. Chemię kiedyś też dorzuciłem do zamówienia

A tutaj mógł to być błąd ludzki lub systemu ot tyle. Trzeba być wyrozumialym. Dla sklepu to byłaby strata kilkuset złotych łącznie ale pomyślcie, że jeżeli to błąd człowieka to on by stracił lub może stracił premię... 

Przecież napewno zakładaliście że to błąd sklepu ale a nóż wyślą.... 

+1000

Juz myslalem ze nikt tego nie napisze.

W dniu 27.11.2020 o 13:22, Crasher napisał:

U Mxow najlepsza promka ever na najlepszą na rynku powłokę do felg, Ultracoat 30 ml  50 procent taniej. Wydajność? 6 kompletów felg 😮

@Crasher to była promka na Ultracoat Metal Guard? Gdyby ktoś był w posiadaniu i chciał odsprzedać np. połowę to chętnie przejmę bo przegapiłem, a akurat szukam na nowy felunek...

On 11/30/2020 at 3:40 PM, ghost said:

Można gdzieś trafić 303 Graphene Nano Spray Coating? 

Ponoc mala partia juz wyladowala, wiec niby jest ale wciaz nie w ofercie. Moze sie tez okazac ze w oczekiwanej dostawie zabraklo... Chcialem indywidualnie zamawiac, ale zapewniano mnie ze mam lyknac rapacholin i cierpliwie czekac. Coz moze do tego czasu grupowe zamowienie? Mysle ze jak zdubluje to sie nie zmarnuje 😉

Spelnilem swoje marzenie jesli chodzi o rotacje, łyknalem cos do testow (HDD21) i uzupelnilem asortyment o pare nowych pozycji na ktore przyjdzie jeszcze poczekac. Oddalem ojcu karchera a sam stalem sie posiadaczem sredniego Quadro. Dobrze jest sie obłowic, ale jeszcze lepiej jak cos zostaje w kieszeni. Mi sie to w tym roku nie udalo 😉

30470909-EFFB-4B1B-B1EA-4F9B81CC29CF.jpeg

• Lubię to 6