Jump to content
IGNORED

Black Month - Black Friday 2020

Recommended Posts

• Domel changed the title to Black Month - Black Friday 2020
  • 2 weeks later...
  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mrugnij 3 razy lewym i dwa razy prawym okiem jeśli grozi Ci niebezpieczeństwo. Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

A ja nic. Zupełnie nic nie kupiłem. Nawet po sklepach nie patrzę. Po prostu wszystko co potrzebne mam 🙂

Zwykły błąd przy publikowaniu oferty już nie róbmy scen. Kupujmy rzeczy w uczciwych cenach ale nie kosztem sprzedawcy.

Posted Images

19 minut temu, Eidos71 napisał:

CarDNA - po wpisaniu kodu "BLACK WEEK" rabat 25% na wszystko.

z tego co widzę to nie "na wszystko" tylko na produkty z działu "black week" -  17 produktów (przynajmniej póki co)

Jeśli czegoś nie łapie kod, to podobno jutro ma być już naprawdę wszystko....

@KiziorDZN chodziło mi bardziej o namiar na te wiadomość/link ze screena. Będę tam prawdopodobnie robić zakupy, więc chciałem zobaczyć ten odnośnik ze stopki co tam dają gratis do tych zamówień powyżej 100-200€

9 minut temu, b0l5 napisał:

@KiziorDZN chodziło mi bardziej o namiar na te wiadomość/link ze screena. Będę tam prawdopodobnie robić zakupy, więc chciałem zobaczyć ten odnośnik ze stopki co tam dają gratis do tych zamówień powyżej 100-200€

Namiaru na wiadomość nie mam ale jeśli chodzi o gratisy do zamówień o których wspominali w stopce to wszystko masz tutaj:

https://www.chemicalguys.eu/free-stuff-coupon-codes/

• Super 1

Niestety, jak używasz kodu znizkowego to gratisu nie ma. Ja akurat polerki u nich kupowałem więc bardziej opłacało mi się dostać  60€ rabatu niż jakiś produkt wartości kilku-kilkunastu.