Jump to content
IGNORED

Jaką pianownicę ręczną i gotowy zestaw do mycia auta polecilibyście?

Recommended Posts

41 minut temu, Berserker napisał:

Czyli Lavor Vertigo 26 lub ponad 2 razy tańszy Parkside PHD 170.  Ciekawe czy ten Parkside ma pianownicę w zestawie. Na stronie internetowej jest tylko phd 110. W razie awarii to reklamuję do Lidla czy do producenta?

Lidl, 3 lata gwarancji. Parkside to marką własna Lidla. Z reguły są wymieniane na nowe a nie naprawiane. Mój kolega użytkuje ja przy myciu i czyszczeniu samochodów dla komisu. Jak mu silnik padł po dwóch latach to oddał sama myjkę bez akcesorium na gwarancję. Odesłali mu nową myjkę ze wszystkimi akcesoriami. Jak chcesz tylko myć samochód to bierz parkside, jak chcesz lepszy sprzęt, do mycia kostki czy innych zastosowań to bierz vertigo. Osobiście wybrałem vertigo ale u mnie pracuje ona dość często. Pianownica z zestawu parkside to najtańsza marketowka - słaba jest i robi taka biała wode a nie pianę.

No w sumie mam do mycia samochody, ciągniki rolnicze, maszyny rolnicze, kostkę. Do tej pory używałem  https://archiwum.allegro.pl/oferta/karcher-k2-98-myjka-cisnieniowa-i7584925650.html i przez 15 lat dawała radę jakoś .  Ten Lavor to drogi a i tak jeszcze trzeba pianownicę dokupić. Mam zagwozdkę. Czym ten Parkside jest lepszy bądź gorszy od mojej starej myjki?