Skocz do zawartości

Zimowy test trwałości by Struś :) Finał testu po 4 miesiącach 10.03.2021


Strus

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Grzechu23 napisał:

Super! Widać naprawdę duży wkład w test/prezentację 👌👏

Jestem ciekaw jak to wyjdzie długodystanstwo, choć na szybko z tego co widzę to moim faworytem jest twardy wosk od władimira 😉 

Dla mnie to pewne że w dystansie wygra twardy wosk , bardziej ciekawią mnie trwałości spray waxów . Ja też testuje Covera na dystans, zobaczymy co pokaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Grzechu23 napisał:

na szybko z tego co widzę to moim faworytem jest twardy wosk od władimira

Ja bym się tak nie rozpędzał. To są kompletnie inne produkty. Inaczej zachowują się z wodą. To, że akurat rusek robi to tak jak lubię na wstępie nie znaczy że będzie długo leżał. Powinien ale czy aby na pewno ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Daj znać jak się pobawisz jak wrażenia. Ja do IW jestem już zrażony. Trzeci produkt od nich i trzeci bardzo przeciętny.

 

Ale ogólnie znowu mam "rozkminę". Skoro u innych Cover też leży około 2 miesięcy to wygląda na to że u mnie wszystko jest obecnie OK. Tylko z drugiej strony na innym aucie Wowo leżało mi 5 miesięcy a HD Wax nie tracił tak szybko kropelek.

Może ja jednak nie umiem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Strus Czym było myte? Chodz mi o szampon którego uzyłeś do mycia? Jak wygladało hydro przed myciem? 
Przy nasepnym myciu po szamponie spłukałbym dokładnie maske i przeleciał cała maske ipa 50/50 zeby sprawdzić czy szampon nie zaburzył hydro, ewentualnie tfr'a uzył po myciu własciwym bo on fajnie odtyka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Streat napisał:

Jak wygladało hydro przed myciem? 

W ogóle nie wyglądało. Jak chciałbyś sprawdzić hydro na lakierze nie mytym ręcznie przez 30 dni przy obecnych pogodach ?

 

2 minuty temu, Streat napisał:

Czym było myte?

Neutralem nie ingerującym w hydro.

 

2 minuty temu, Streat napisał:

Przy nasepnym myciu

To tam już nic nie będzie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Umyłem sobie bolida kwaśnym szamponem i wygląda na to że po kolejnych 3 tygodniach wszystko na masce się poddało. Reszta auta:

HD Wax spoko siedzi.

Revive się broni jeszcze

Wowo się próbuje bronić

 

Cover dołączył do ADBL i IW i wziął i zdechł.

 

Podsumowanie filmowe zrobię pod koniec marca po kolejnym myciu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

4mce i tylko 1200km, kiedyś to było nie do pomyślenia 😜, no ale takie teraz mamy czasy, że więcej samochody stoją niż jeżdżą. Ja też się wpisuję w ten trend od czerwca z jakieś 3,5tys km 😬

Teraz zbiornik paliwa starcza mi średnio na 2mce 😳, to się porobiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krzygaj napisał:

Teraz zbiornik paliwa starcza mi średnio na 2mce 😳, to się porobiło...

U mnie to samo, tylko dlaczego tego nie widać po cenach na stacjach jak rok temu 🥴 Wczoraj już prawie 5.4 zł/ON

Wracając do testu - tak jak się spodziewałem, lecz CleanTech i ADBL chyba największe moim zdaniem rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mi nie podpasował. Upierdliwa aplikacja, słaby kropling, trwałość.... przeciętna, tytanem nie jest.  Produkt nie dla mnie. Ale.... maskowanie i wygląd zniszczonego lakieru po aplikacji - mistrzostwo świata. I tu chylę przed nim czoła. Jak pokazałem klientowi 50/50 na RAV4 w takim dziwnym lakierze, co to myślałem że jest czarny a okazał się morskim metallicem po ogarnięciu, to klient pyta - "Ale jak to?"

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.