Skocz do zawartości

Myjka ciśnieniowa- Karcher czy Kranzle?


biniu21

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje myjki do mycia aut i mycia kostki brukowej  raz na jakiś czas. Może ktoś w temacie coś wskaże, pomoże.

Nie wiem czy Kranzle czy Karcher(?)- panuje opinia, że karcher jakością się zepsuł w ostatnich latach i lepiej iść w kranzle.

Potrzebuje kompletnego zestawu z pianownicą (ew. polecenie pianownicy która będzie pasować do tej myjki). Super jakby były akcesoria typu przystawka do mycia podwozia samochodu w zestawie.

Tylko klasy profesjonalnej bo potrzebuje aby starczyła na długie lata bez potrzeby ciągłych napraw- dlatego budżet to 5-6 tysięcy pln - w tej cenie tylko zimnowodna raczej, bo nie potrzebne jest podgrzewanie wody.

 

 

                                                  Z góry dzięki za pomoc i miłego dnia życzę wszystkim czytającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kilka myjek przerobilem i...
Myjka może być super, dobra jakośc węża, jakieś bajerki, fajne rozwiązania.... Ale jak się popsuje to jest koniec świata, bo albo nie ma części, albo są ale w zaporowych cenach, albo serwisy nie chcą się podejmować naprawy.
A mając niby nudnego bez wodotryskow karchera naprawi Ci go każdy serwis, części jest od groma i naprawdę w fajnych cenach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 minut temu, Streat napisał:

 

Po co zakłądac nowy temat skoro jest taki poswiecony myjka cisnieniowym? 

Wydawało mi się, że tam są raczej szybkie, krótkie pytania, a ja potrzebuje rzeczowej pomocy. Jak ktoś mi pomoże to usunę skoro nie powinno się zakładać nowego tematu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, biniu21 napisał:

Wydawało mi się, że tam są raczej szybkie,

Twoje pytanie też nie wymaga elaboratu żeby pisać, a takich pytań w tym dziale było w ostatnim czasie kilkanaście jak nie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Kranzle dużo lepsza firma w kwestii jakości w porównaniu do Karchera.

Części na rynku na spokojnie można kupić i z serwisem nie ma problemu poza tym na pewno myjka Kranzle będzie mniej awaryjna.

Minusem jest oczywiście cena no ale coś za coś 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.