Skocz do zawartości

Skoda Octavia 99' L&K (butelkowa zieleń metallic)


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym Wam przedstawić moje oczko w głowie :mrgreen:

jest to Skoda Octavia z silnikiem 1.8T AGU i najbogatszym wyposażeniem L&K LAURIN & KLEMENT. Rocznik auta 1999, przebieg 200 000km.

 

P1170943.jpg

P1170942.jpg

P1170944.jpg

P1170941.jpg

P1170938.jpg

P1170939.jpg

KopiaP1170940.jpg

 

a tu parę fotek z małej sesji:

P1170951.jpg

P1170952.jpg

P1170953.jpg

P1170968.jpg

P1170973.jpg

P1170974.jpg

P1170975.jpg

P1170978.jpg

P1170980.jpg

P1170982.jpg

P1170992.jpg

P1170995.jpg

P1170999.jpg

P1180007.jpg

P1180018.jpg

P1180029.jpg

P1180030.jpg

P1180032.jpg

P1180034.jpg

P1180040.jpg

P1180009.jpg

P1180016.jpg

 

 

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I KOMENTOWANIA, WYTYKANIA BŁĘDÓW ITD. Z CHĘCIĄ SIĘ CZEGOŚ NOWEGO DOWIEM :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie Mazda :lol:

ja nie narzekam :P

ale w tym wydaniu podoba mi sie to auto :)

dzięki ;)

 

Ja jednak wytknę trochę błędów:

- widać, że komora silnik nie jest dopracowana (np zawiasy maski)

mycia silnika dopiero się uczę...

 

- końcówka układu wydechowego

już od tygodnia jest dopracowana ;)

 

- wyraźnie widać koliste zarysowania

tego też już nie ma :mrgreen:

 

coś jeszcze komuś się rzuciło w oczy co warto poprawić? za jakiś czas wrzucę fotki środka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
coś jeszcze komuś się rzuciło w oczy co warto poprawić? za jakiś czas wrzucę fotki środka...
@Maru, a mnie się podoba.

Super autko, kolor w moim guście no a wyposażenie: pomarzyć.

 

Ja również zauważyłem pewne rzeczy/niedociągnięcia i jeszcze do tego wrócę, ale przecież wszyscy wspólnie się uczymy!

Jeden potrafi więcej, drugi mniej, ale nie znam jeszcze osoby której nie można by było czegoś wytknąć.

Nie zapomnę jak „ktoś” myślał że rurę wydechową miał do perfekcji dopracowaną, a ktoś inny mu wytknął że nie wyczyścił ostatniego tłumika od wewnątrz!!

 

Ja ze swojej strony mogę tylko @Maru pogratulować odwagi, że wrzucił swoje cacko „lwom na pożarcie”.

Poprzez uwagi i porady możemy wspólnie szybko i dużo się nauczyć.

 

@Maru

Czekamy na „wnętrze”. :shock:

 

 

Ja jednak wytknę trochę błędów: - widać, że komora silnik nie jest dopracowana (np zawiasy maski) - końcówka układu wydechowego - wyraźnie widać koliste zarysowania (fotki 12,19 i ostatnia) Ładne koła i zdjęcia ;)
Myślę że nie trzeba wytykać - należałoby doradzić. ;)

 

Fotki 12,19: czy to rzeczywiście koliste zarysowania, czy tylko chmurki?

Jak "koliste zarysowania", to będą prawdopodobnie na całym autku.

 

@Maru

masz jeszcze jakieś inne zdjęcia które mogłyby tą sprawę nam przybliżyć?

Auto ma 200.000 km? Hmm, chyba ktoś przesunął licznik, ale do przodu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nie widać tego przebiegu (chyba nie na polskich drogach).

 

Fotki 12, 19:

P1170973.jpg

 

P1170995.jpg

 

Na tym zdjęciu widać jednoznacznie że to zarysowania

Vorher1.jpg

 

a na tym po ich usunięciu

Nachher2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super autko, kolor w moim guście no a wyposażenie: pomarzyć.

podziękował :mrgreen:

 

Ja ze swojej strony mogę tylko @Maru pogratulować odwagi, że wrzucił swoje cacko „lwom na pożarcie”.

ale to jest dobre bo Wy oglądacie oceniacie podpowiadacie wszyscy się uczymy a ja dopracowuję auto :mrgreen:

 

te niedociągnięcia to chmurki i były na kilku miejscach... co do wnętrza to jak będzie cieplej to wezmę się za nie i także przedstawię relację ;)

a przebieg... hmm niec mi nie wiadomo o tym żeby ktoś go kręcił do przodu :lol: a okcia jeździ po naszych cholernych drogach od 2 lat i 60 000km :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna, kiedyś to auto było moim marzeniem - dokładnie w kolorze butelkowej zieleni i z kremową skórą, ach :) Lakier wygląda ślicznie, głębia i perliste drobinki godne pozazdroszczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Maru 123,

Wiem że odkopuję bardzo starego kotleta, ale jeśli pamiętasz jakiego zestawu kosmetyków użyłeś to byłby wdzięczny za listę. Nie mam kasy żeby testować wszystko jak leci, a mamy ten sam kolor więc wykorzystałbym to w słusznym celu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedras_GW, oj niestety nie przypomnę sobie. to było ze 2-3 lata temu więc sam rozumiesz, ale na pewno był to mix tego co możesz kupić na stacjach benzynowych plus nieliczne produkty z megsa.

 

kurcze teraz jak patrzę na te fotki to wspomnienia ożyły :oops::) ech... mój pierwszy samochodzik, moja klementynka :) choć z dzisiejszego punktu widzenia i zdobytego przez ten czas doświadczenia widać ile rzeczy należałoby w niej poprawić to i tak mi się bardzo podobała i cieszyła oko :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.