Jump to content

Neoxal 1.61 Nano Ceramic Reload

pablo15005
 Share

Recommended Posts

po dzisiejszym deszczu.. piękne, duże i zbite krople, które pod swoim ciezarem momentalnie zjeżdżają z karoserii. Podbicie QD Neoxala i mam wrażenie, że jest lepsze hydro niż po samym reloadzie, ale może to tylko sugestia. Już niebawem zima, a po drodze dlugie tygodnie paskudnej pogody, także będzie test. Tutaj na Śląsku warunki do tego idealne.

IMG_20211018_163947_compress96.jpg

• Super 1

• Moderator
Godzinę temu, lukaszewski napisał:

Podbicie QD Neoxala i mam wrażenie, że jest lepsze hydro niż po samym reloadzie

idealna kanapka dla tego zestawu, sam reload ma słabe hydro ale w kombinacji z qd neoxala daje kozacki wyglad i całkiem fajne hydro 😄 

• Lubię to 1
  • Okay 1

A ja mam trochę mieszane odczucia co do aplikacji/docierania produktu oraz jego oczyszczania z syfu. Po kontakcie z Grzegorzem dostałem drugą sztukę 1,61 Reload, ale nie miałem jeszcze gdzie jej położyć. Biorę pod uwagę 3 opcje:
1. Ja coś spartoliłem przy aplikacji lub fibry nie były idealnym wyborem, chociaż używałem 2 albo 3 firm. I przez to, że jestem amatorem to na tę opcję spoglądam.
2. Jak paka szła do mnie to były upały i teoretycznie istnieje ryzyko, że produkt dostał temperaturą (stąd druga paczka od Grzegorza).
3. Produkt nie jest taki fajny i prosty jak się spodziewałem

Leży na masce obok Tevo Buff Coat i Gyeon CanCoat, mały teścik trwa (na razie 5/6 tygodni i 1200km) i czekam aż będzie chwila na ręczne mycie to zacznę coś wrzucać. Z tym, że właśnie jest ryzyko, że produkt nie był 100% przez te upały.

• Okay 1

• Moderator

@paki112 Zaaplikowalem już chyba z 5 butelek Reloada i z aplikacją nigdy problemów nie miałem. Produkt bardzo ładnie i szybko się aplikował, trzeba pamiętać żeby panel był wilgotny nie mokry jak jest za dużo wody to potrafi stawiać oprór. 

Osobiście mam go zaaplikowanego na 3 autach i na top dany qd neoxala i to połączenie jest meeeega dobre. Jak wcześniej wspomniałem sam reload ma słaby zrzut wody, teraz jest poprawiona wersja gdzie jak damy dwie warstwy Reloada to hydro znacząco się poprawia co już sam sprawdziłem i faktycznie tak jest ale osobiście po reloadzie dałbym tak czy siak qd neoxala żeby poprawić hydro. 

• Okay 1

10 godzin temu, lukaszewski napisał:

dokładnie tak, natomiast najlepiej kupić bezpośrednio od Pana Grzegorza bo wtedy mamy pewność najnowszej partii produkcyjnej

Jaką drogą kontaktować się z producentem, żeby zakupić buteleczkę?

• Lubię to 1

• Dystrybutor
W dniu 19.10.2021 o 06:17, AudiBlask napisał:

@lukaszewski a to jest jakaś poprawiona wersja qd? 

Cześć wszystkim, już tłumaczę. Uruchamiajac produkcję postanowiliśmy zapobiec ewentualnym próbom rozcieńczania lub innego rodzaju ingerencji osób trzecich w skład produktu i na końcu dodaliśmy barwnik. 

Pojawiły się opinie o złym docieraniu i od razu znaleźliśmy przyczynę.  Okazało się że powodem był ten dodatek. "Poprawiona wersja" po prostu jest biała, bez barwnika. 

Bardzo przepraszam za niedogodności w docieraniu. Wiemy jednak że barwnik nie miał wpływu na trwałość. Auto mojej Córki miało jedną warstwę QDeka. Aplikacja 24 czerwca, przejechało z tego co pamiętam około 12 tys km i myłem je 3 tygodnie temu, powłoka dogorywa. Świetne hydro jedynie na dachu.

pozdrawiam serdecznie Grzegorz 

Zapraszam do kontaktu tel/ What'sApp 507255178 lub g.baczynski@neoxal.com

12 godzin temu, Kubsonke napisał:

Jaką drogą kontaktować się z producentem, żeby zakupić buteleczkę?

Cześć, tel/ What'sApp 507255178 g.baczynski@neoxal.com