Skocz do zawartości

Potrzebni Testerzy Neoxal Nano Ceramic Reload 1,61


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, kamil598 napisał:

A co jakby zostawić atomizer ale dorzucać zwykłą zakrętkę do butelki a po każdej aplikacji wyjmować atomizer i go przepłukać a trzymać produkt tylko z zakrętką?

I chyba mamy rozwiązanie wszelkich problemów z atomizerem. Produkt przychodzi w folii aluminiowej więc znajdzie się miejsce na wrzucenie do niej atomizera. A sam produkt rzeczywiście mógłby przychodzić z korkiem. 

Teraz tylko kwestia czy korek bedzie na tyle szczelny ze nie rozpocznie się proces krystalizacji. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
12 godzin temu, Streat napisał:

@NEOXAL EUROPE też to jest jakaś opcja, osobiście lepiej żeby było coś takiego niż zapchany atomizer z którym nic nie zrobimy 🙂 fakt aplikacja produktu z atomizera jest bardzo wygodna u szybka. A jaki atomizer jest w opakowaniach 250ml? Bo tam można coś pokombinować. 

Przy 250 jest taki z rączką.

Reload 1.61 250.jpg

10 godzin temu, kamil598 napisał:

A co jakby zostawić atomizer ale dorzucać zwykłą zakrętkę do butelki a po każdej aplikacji wyjmować atomizer i go przepłukać a trzymać produkt tylko z zakrętką?

I to jest chyba złoty środek! Nakrętka, być może nawet z korkiem, a atomizer oddzielenie.

Thx

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Jeszcze jeden sposób Koledzy. Dzisiaj miałem okazję przeprowadzić prezentację 1,61 NCR. Po aplikacji odwróciłem do góry dnem i opróżniłem rurkę i atomizer. Jednak potem odkręciłem atomizer i do zera wypsikałem wszystko (i tutaj okazało się że sporo płynu jeszcze było. Wystarczyło aby sprawić problem).  Następnie zakręciłem butelkę czystym atomizerem. I tu miałem pewność że nic nie przyłapie.

Jednak w chwili kiedy oczyszczałem atomizer butelka była narażona na wywrócenie się i wylanie. A i produkt w tym czasie absorbuje wilgoć z powietrza. Nie fajnie ☹️ Reasumując. Nakrętka lub korek musi być! I będzie! 😊 Oby tylko produkt zaczął się sprzedawać. Bo na razie słabiutko.. 😟

Tymczasem życzę dobrego czwartku i reszty tygodnia 🤗

Grzegorz z Neoxal-u 👋 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
55 minut temu, Streat napisał:

@NEOXAL EUROPE bardzo dobre posunięcie, ja na pewno zamawiam 250ml 😎 bo dla mnie produkt póki co jest bardzo dobry 😎

Super, bardzo się cieszę.  

Naszą bolączką jest rozpoznawalność marki. Prośba do każdego, jeśli uczestniczysz na Facebooku, Instagramie, gdziekolwiek. A jeśli  asze produkty Ci się podobają, wspomnij proszę o nas dobrym słowem.

Z góry dziękuję

Grzegorz z Neoxal-u 👋👋👋😊

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@NEOXAL EUROPE już znajomym mówiłem o waszej marce oraz produkcie ktory testowałem i naprawde byli zainteresowani 😄 To prawda, macie póki co słaby marketing i marka mało rozpoznawalna ale to sie na pewno zmieni z biegiem czasu 😄 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak à propos sposobu aplikacji: wszędzie (tzn. w internetowych sklepach, gdzie dostępny jest Neoxal 1.61 Reload) jedynym podawanym sposobem aplikacji jest aplikacja na sucho... 😜 A więc aplikowałem go zgodnie z ogólną instrukcją 😁 Ale i tak w przyszłym tygodniu trafi na elementy auta, przy którym będę pracował, w sposób "na sucho" i "na mokro".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
3 godziny temu, Streat napisał:

@NEOXAL EUROPE już znajomym mówiłem o waszej marce oraz produkcie ktory testowałem i naprawde byli zainteresowani 😄 To prawda, macie póki co słaby marketing i marka mało rozpoznawalna ale to sie na pewno zmieni z biegiem czasu 😄 

Bardzo dziękujemy 👌

3 godziny temu, Eidos71 napisał:

A tak à propos sposobu aplikacji: wszędzie (tzn. w internetowych sklepach, gdzie dostępny jest Neoxal 1.61 Reload) jedynym podawanym sposobem aplikacji jest aplikacja na sucho... 😜 A więc aplikowałem go zgodnie z ogólną instrukcją 😁 Ale i tak w przyszłym tygodniu trafi na elementy auta, przy którym będę pracował, w sposób "na sucho" i "na mokro".

Mamy małe przełożenie na to co wypisują sklepy. Możemy tylko prosić o sprostowanie. Słabo się robi bo grochem o ścianę. Ale robimy to i będziemu aby opisy były zgodne z naszymi. 

Metoda aplikatorem na sucho jest bardziej pracochłonna ale tworzymy w ten sposób grubszą i mocniejszą powłokę. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystalizacja aplikatora dopadła i mnie.. co dziwne dopiero po aplikacji na 3 różne maski, i na 1 cale auto. Tak więc spróbowałem aplikacji na sucho. 

I..

Jednak wolę opcje na mokro 🙂 jest zdecydowanie łatwiej. Aplikacja na sucho a właściwie dotarcie powłoki jest trudniejsze niż w przypadku CarPro UK.3.0, ale tragedii nie ma. 

Za godzinę dołożę drugą warstwę i sprawdze trwałość takiej aplikacji w stosunku do UK. 3.0 na masce ( 1 warstwa + Reload ). 

20200717_113016.jpg

20200717_113020.jpg

20200717_113239.jpg

20200717_112835.jpg

 

Edit:

Pojawił się u mnie podobny problem xo u użytkownika @powalla.

Na dnie butelki produkt zaczął krystalizacje.. 

+ fotki jak wyglada fibra suede po aplikacji na sucho. W godzinę stała się bardzo twarda(podobny efekt do fibry po CP Dlux), zachowując kształt aplikatora. Co ciekawe biala jest po aplikacji uk 3.0 i jest znacznie bardziej miękka. 

 

20200717_141444.jpg

20200717_141500.jpg

20200717_141721.jpg

20200717_141743.jpg

20200717_143915.jpg

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 16.07.2020 o 16:35, Streat napisał:

@NEOXAL EUROPEEUROPEEUROPEEUROPEEU

W dniu 17.07.2020 o 11:47, FilipO napisał:

Krystalizacja aplikatora dopadła i mnie.. co dziwne dopiero po aplikacji na 3 różne maski, i na 1 cale auto. Tak więc spróbowałem aplikacji na sucho. 

I..

Jednak wolę opcje na mokro 🙂 jest zdecydowanie łatwiej. Aplikacja na sucho a właściwie dotarcie powłoki jest trudniejsze niż w przypadku CarPro UK.3.0, ale tragedii nie ma. 

Za godzinę dołożę drugą warstwę i sprawdze trwałość takiej aplikacji w stosunku do UK. 3.0 na masce ( 1 warstwa + Reload ). 

20200717_113016.jpg

20200717_113020.jpg

20200717_113239.jpg

20200717_112835.jpg

 

Edit:

Pojawił się u mnie podobny problem xo u użytkownika @powalla.

Na dnie butelki produkt zaczął krystalizacje.. 

+ fotki jak wyglada fibra suede po aplikacji na sucho. W godzinę stała się bardzo twarda(podobny efekt do fibry po CP Dlux), zachowując kształt aplikatora. Co ciekawe biala jest po aplikacji uk 3.0 i jest znacznie bardziej miękka. 

 

20200717_141444.jpg

20200717_141500.jpg

20200717_141721.jpg

20200717_141743.jpg

20200717_143915.jpg

Też tak myślałem. Okazało się jednak że to na dnie to nie krystalizacja ale kawałki które skrystalizowały się na gwincie i atomizerze. Przy odkręcaniu atomizera odłamują się i spadają. Nie mają wpływu na skuteczność działania 1,61NCR.  

Pozdrawiam Grzegorz

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
52 minuty temu, Speedy69 napisał:

@NEOXAL EUROPE będziecie rozwiązywać problem z atomizerem? Z chęcią bym kupił ale nie chce produktu który sam mi się krystalizowac zacznie. Sam w sobie produkt wygląda bardzo ciekawie 👍

Tak, jesteśmy w trakcie. Zamówiliśmy takie próbki. Zobacz, tym będzie butelka zamknięta. Atomizer jako dodatek który po użyciu trzeba odkręcić, oczyścić a butelkę zakręcić nakrętką typu disc-tip.

IMG_20200719_124248.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@NEOXAL EUROPE dzisiaj po raz kolejny aplikowałem reloadera, co moge powiedzieć to atmizer wydmuchany po ostatnim razie i przeczyszczony solidnie i już ledwo Co psikał 😕 produkt jest typowym niszczycielem atmizerów, tutaj konieczny bedzie korek z lejkiem bo atomizery beda padać jak muchy, nie wiem czy 3 raz uda mi sie ten atomizer użyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2020 o 22:02, NEOXAL EUROPE napisał:

Też tak myślałem. Okazało się jednak że to na dnie to nie krystalizacja ale kawałki które skrystalizowały się na gwincie i atomizerze.

Korek kapek i szczelna zakrętka przede wszytkim, żeby to nie krystalizowało. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Witamy!

Jest już w sprzedaży 1,61 NCR w nowych opakowaniach. Co prawda zdjęcia na stronę i na Allegro są jeszcze u grafika. Jednak kupując przez internet otrzymacie zestaw flip-top/ atomizer i firmową naklejkę 😊

Dziękujemy Kolegom Recenzentom z forum za pomoc w dopracowaniu szczegółów 😉🙂👍

Dobrego dnia dla Wszystkich 👋👋👋

IMG_20200727_150925.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzis uzywalem reloada na Tusconie na ktorym lezy  111 . Dokladne mycie szamponem fx , wjazd do garazu, lekkie osuszenie i nakladamy. Kostka/aplikator  od  CP , sciereczka CP i psikam atomizerem  na kostke i aplikuje Reloada na zwilzona woda demi  lakier jak powloke ale od razu po pol elementu. Znajomy czeka 30 s i dociera , a w zasadzie powinienem powiedziec raczej wyciera do sucha bo szlo lekko i przyjemnie. Po objechaniu calego auta ( 20 min) wyjazd na slonce  ... foty wstawie jak mi przesle bo on pstrykal. 
Wyglad ewidentnie na plus , czyli pojawilo sie szkielko, a lakier nabral sliskosci. 
 

PS: atomizer z biegiem czasu coraz gorzej psikal na koniec juz lal takim cienkim „siurem” . Ostatni element zrobilem aplikatorem zwilzonym reloadem prosto z buteleczki bo atomizer zamiast psikac tylko pompowal powierze do produktu . Dalej uwazam iz nakladanie powlok na aplikator pipeta za 2zl jest najlepsza opcja ! 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dzięki za relację. Są już zmienione metody aplikacji. Jest nakrętka typu flip-top i atomizer. Do kolejnych zestawów będziemy dodawali jeszcze pipetę. Bardzo dobry pomysł. Dziękujemy 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wrzucam 2 filmiki aut znajomego na którym 6tygodni temu nałożyłem Reload Neoxala . Po umyciu zwykłym szamponem Sonaxa tak się zachowywała woda na bokach .

Tuscon 

https://youtu.be/ycQb9ckXkkA

Cascada 

https://www.youtube.com/watch?v=XhHby5RL7gk

 

Jak dla mnie i co najważniejsze dla właściciela aut  jest  OK ! 

 

PS: Tuscon robi ok 50km dziennie , opel max 10-15 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.