Skocz do zawartości

Potrzebni Testerzy Neoxal Nano Ceramic Reload 1,61


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, pablo15005 napisał:

@Eidos71 polecam aplikacje na mokro, bajka. Pierwszym razem jak mi Grzegorz podrzucil produkt aplikowalem na sucho i byly mieszane uczucia.

Chciałem, aby każdy produkt miał równe szanse - gdyby miało się okazać, że NCR 1,61 wykazał się mniejszą trwałością, winą prawdopodobnie obarczano by częściowo aplikację na mokro (rozcieńczenie produktu) - dlatego każdy z produktów aplikowałem "na sucho".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention]Eidos71 [/mention] fajny test! Ja bym tu jeszcze widział właśnie jeden pasek z Reloadem ale aplikowanym właśnie jak koledzy i sam producent sugerują- na mokro. Możliwe ze wtedy, nie dość ze łatwiejsza aplikacja i docieranie ale może i look z trwałością by lepiej wypadły! Ale to tylko taka moja luźna sugestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Szanowni Koledzy, dopuszczalna jest również aplikacja na sucho. Wówczas wilgoć potrzebna do uruchomienia reakcji chemicznej i utwardzenia się powłoki pobierana jest z powietrza. 

Na mokro jest poprostu wygodniej i skuteczniej.

Dobrego dnia

Grzegorz z Neoxal-u

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@NEOXAL EUROPE dzisiaj kładłem reloader na całe auto i co mogę powiedzieć i doradzić to pomyślcie o dorzucaniu takiego korka jak jest w moonlight, mój atomizer po pierwszym użyciu odmówił dalszej współpracy 😕 i musiałem szukać innego atomizera a ciężko dobrać coś pod taki gwint. Zawsze to jakies rozwiazanie awaryjne bedzie w przypadku atomizera który padnie nieoczekiwanie. 

Co do samego produktu to pojawi sie odpowiednia fotorelacja moze juz dzisiaj 😄 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, powalla napisał:

Tylko tu znów od razu przypomina mi się mój problem, czyli jak produkt( nawet korkiem butelki) zetknie się z mokrym aplikatorem , to może zacząć się proces utwardzania . Może lepiej pipeta ? 

Znowu nałożenie produktu na fibrę pipetą może zająć trochę czasu.. u mnie jak na razie nie ma z tym problemu, choc zobaczymy z czasem.

Jedno jest pewne, fibra która sluzy do docierania produktu musi zostać szybko wrzucona do wody / wyprana, bo wkrotce moze sie nie nadawać do użytku. 

@NEOXAL EUROPE a co z aplikacja na reflektory przednie? Sprawdzaliście reakcje produktu z przednimi reflektorami?  

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@NEOXAL EUROPE też to jest jakaś opcja, osobiście lepiej żeby było coś takiego niż zapchany atomizer z którym nic nie zrobimy 🙂 fakt aplikacja produktu z atomizera jest bardzo wygodna u szybka. A jaki atomizer jest w opakowaniach 250ml? Bo tam można coś pokombinować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.