Jump to content

Zapraszamy do testów! Nowy Neoxal 1,61 DIY

NEOXAL EUROPE
 Share

Recommended Posts

@enetlando - wszystko ok, ale zdjęcia za bardzo podkręcone przez podbicie kontrastu (widoczne jest to wyraźnie, gdyż krawędzie desek pionowych i schody posiadają na zdjęciach zniekształcenia, spowodowane zbyt dużym "podkręcaniem" zdjęć)... Lepiej, gdybyś zamieścił zdjęcia bardziej naturalne...

• Moderator
42 minuty temu, Eidos71 napisał:

@enetlando - wszystko ok, ale zdjęcia za bardzo podkręcone przez podbicie kontrastu (widoczne jest to wyraźnie, gdyż krawędzie desek pionowych i schody posiadają na zdjęciach zniekształcenia, spowodowane zbyt dużym "podkręcaniem" zdjęć)... Lepiej, gdybyś zamieścił zdjęcia bardziej naturalne...

Niestety, aż oczy bolą 😉

2 godziny temu, Eidos71 napisał:

Obiecuję ci że zdjęcia nie były modyfikowane w żaden sposób. Nie posiadam raw gdyż zdjęcia robione telefonem (Samsung note 10+), ale obiecuję zrobić lustrzanką żebyś zobaczył że nie były edytowane. Na żywo wygląda identycznie.  Czy nagranie filmu na YT też podwazysz brak modyfikacji żadnym programem. Być 

@enetlando - widziałem te same zdjęcia na FB i tam wyglądają normalnie, chociaż efekt na aucie też inny. Nie ma sensu wrzucać na forum wyostrzanych/z podkręconym kontrastem zdjęć, bo zostaje to wyłapane, a autor traci na wiarygodności. Każdy materiał (czy filmowy, czy zdjęciowy) można podrasować, ale trzeba to robić z umiarem.

• Lubię to 1

Dziękuję ci bardzo za komplementowanie mojej pracy, zdjęcia nie były edytowane ani tu ani tu. Rozumiem że efekt jest na tyle fajny że zarzucacie mi kłamstwo. Niżej wrzucam filmik.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

• Okay 1

1 godzinę temu, enetlando napisał:

Rozumiem że efekt jest na tyle fajny że zarzucacie mi kłamstwo.

@enetlando - nie zarzucam Ci kłamstwa (swoją drogą - po co taki dramatyzm), tylko napisałem, że zdjęcia na forum są podkręcone (tak, jak napisałem - większość linii jest zniekształcona, mi.n. stopnie schodów, krawędzie pionowe desek, czy krawędzie maski auta - występuje "schodkowanie" typowe dla zbyt dużego podbicia kontrastu). Może nie Ty to świadomie zrobiłeś, tylko telefon/aparat (ustawienie softu), z którego korzystałeś, ale na pewno nie są to zdjęcia bez ingerencji w ich jakość. A lakier nawet na fotach na FB i na załączonym filmie wygląda świetnie. 

Ok - koniec OT.

@enetlando - widziałem te same zdjęcia na FB i tam wyglądają normalnie, chociaż efekt na aucie też inny. Nie ma sensu wrzucać na forum wyostrzanych/z podkręconym kontrastem zdjęć, bo zostaje to wyłapane, a autor traci na wiarygodności. Każdy materiał (czy filmowy, czy zdjęciowy) można podrasować, ale trzeba to robić z umiarem.
Dziękuję ci za miłe słowa Ja również uważam że podkręcanie kontrastem jest nieuczciwe i obniża wiarygodność członka forum. Efekt "schodkowania" szczególnie linii prostych zachodzi w momencie kompresji zdjecia (forum nie umożliwia wrzucania zdjęć dużej wielkości) przez samo forum, bez wiedzy użytkownika. Peace

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

• Dziękuję 1

• 3 months later...
  • Dystrybutor
W dniu 29.08.2021 o 01:36, lukaszewski napisał:

jak powłoki u Was siedzą po tym czasie?

Dziękuję za to pytanie, i dołączam się.

Pozdrawiam Grzegorz z Neoxal-u

• Dystrybutor

Dziękuję za wiadomość. 

W międzyczasie poprawiliśmy HYDROFOBOWOŚĆ, wymarzona, i aplikację. Teraz nie ma mowy o nierownym przysychaniu, nerwowym docieraniu, i ewentualnych smugach. Jest czas na wszystko i wychodzi bajka! Poprawiliśmy też wydajność. 50 ml wystarczy z powodzeniem na 3 SUV-y. Nie trzeba też warstwować. Jedna plus 1,61 Reload z powodzeniem wystarczą 

Zmienny dotyczą również 1,61 Reload.  Tutaj wyprzedajemy produkt w opakowaniach z atomizerami i korkami typu flip-top (bardzo atrakcyjna cena, -40 % do 10 września) i przechodzimy na takie jak na zdjęciach poniżej.

Co prawda przyjmujemy sugestie aby ten produkt nazwać 1,61 Ceramic Coating Lite, a to że względu na jego wytrzymałość jako samodzielnej powłoki tj. 12 miesięcy. Ale jest obawa że za duża grupa asortymentowa może wprowadzić dodatkowe zamieszanie. Poza tym 1,61 Reload staje się powoli legendą.  Pamiętacie ten test: https://kosmetykaaut.pl/topic/17140-wielki-test-wytrzymałości-chemicznej/

A jak już się rozkręciłem z informacjami, chcę wytłumaczyć naszą numerację. 

1,61 to seria powłok i produktów aplikowanych na mokro.

111 to powłoki aplikowane tradycyjnie, na sucho.

Domykamy też temat certyfikatów. Postanowiliśmy nie wprowadzać x letnich gwarancji, bo to zawsze jest ściema. Gwarancja jest paragon. My w certyfikacje informujemy co powłoka daje. Jak się o nią dba. I ile posłuży jeśli jest prawidłowo zaaplikowana w wyspecjalizowanym warsztacie. Co o tym sądzicie?

i tak przy okazji wyszło kilka słów o nas;)

Pozdrawiamy 

zespół Neoxal Europe i

Grzegorz z Neoxal-u

IMG_20210901_173405.jpg

IMG_20210901_173420.jpg

IMG_20210901_173424.jpg

• Lubię to 1
  • Super 1