Jump to content
IGNORED

Czarne plastiki - pielęgnacja, czyszczenie, konserwacja

Recommended Posts

10 godzin temu, Ziółas napisał:

Lubię wracać do SG Jet Black ale chyba was przebijam bo mam jeszcze w starej butli ale jeszcze w kolorze czerwonym czyli teoretycznie wersja przed 2015r Nadal działa i ma się dobrze. 

Ja tak samo mam jeszcze w tej pierwszej wersji, ale nie na wszystkie plastiki się sprawdza, przykładowo w Astrze G nie spełnia swojego zadania. 😉 

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Shiny Garage Jet Black w akcji 🙂  

@Bac owatrol polytrol

Lubię wracać do SG Jet Black ale chyba was przebijam bo mam jeszcze w starej butli ale jeszcze w kolorze czerwonym czyli teoretycznie wersja przed 2015r Nadal działa i ma się dobrze. 

Posted Images

Panowie zakupiłem soft99 nano hard plastic, przyznam ze dopiero dostrzegłem ze za tę cenę otrzymałem 8ml...... nie wiem czy na same elementy zderzaka to starczy?!

czy możecie polecić jakąś dobrą, trwałą powłokę/preparat na czarne zderzaki?

SOFT99-Nano-Hard-Plastic-Coat-powloka-na-plastiki.jpeg

15 minut temu, kM3 napisał:

Panowie zakupiłem soft99 nano hard plastic, przyznam ze dopiero dostrzegłem ze za tę cenę otrzymałem 8ml...... nie wiem czy na same elementy zderzaka to starczy?!

czy możecie polecić jakąś dobrą, trwałą powłokę/preparat na czarne zderzaki?

Starczy spokojnie, bardzo wydajny jest. Coś innego? Dlux od CarPro.

• Lubię to 1
  • 4 weeks later...

Który z produktów najdłużej posiedzi na plastikach (ile czasu realnie):

Koch PSS, 

Funky Witch Plastic Fantastic, 

Owatrol Polytrol,

Shiny Garage Jet Black,

Carpro perl coat,

K2 Sigma PRO ?

Czy któryś z powyższych poza K2 pozostawia połysk? 

Czy do czyszczenia zewnętrznych plastików wystarczy APC Good stuff 1:10 czyszczone pędzelkiem? 

Ja używam tylko Sg jet black ale z tego co sledze forum i tego co napisałeś to zdecydowanie ovatrol. On konsystencja przypomina zywiece a nie dresing 

Chyba że znajdziesz wycofanego juz "czarnego kruka" od rrc bo to jest plastico fantastico który trwałością przewyższy nawet rurę chromoniklowa w samochodzie używanym weekendowo 👍

@MlodyKoguT piszesz o rrc, a później będzie że na forum kosmetyka aut polecają takie g*wno. Sam nic nie używałem z tej firmy, wystarcza mi zdjęcia z forum/fb. Pc może i trwały był, ale jakie rzeczy wychodziły po czasie

22 godziny temu, MlodyKoguT napisał:

Chyba że znajdziesz wycofanego juz "czarnego kruka" od rrc bo to jest plastico fantastico który trwałością przewyższy nawet rurę chromoniklowa w samochodzie używanym weekendowo 👍

Jeżeli ktoś chce uzyskać białe prawie nieusuwalne mazy na tworzywach to rzeczywiscie produkt warty polecenia 😅

Jedyna rzecz jaką od RRC kupiłem i narobiła mi biedy, jak czytałem z resztą nie tylko mi, ale słyszałem że byli też zadowoleni użytkownicy tego specyfiku. Tym niemniej nic już od RRC nie kupię, bo to nie jest rodzaj zawodu, że oczekiwałem więcej, a dostałem mniej, tylko po prostu oczekiwałem jakiegokolwiek efektu, a zaznałem krzywdy, więc jestem zrażony. Postępowanie wobec klientów i słynny marketing to już inna para kaloszy, ale tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu. 

• Lubię to 1
W dniu 27.11.2020 o 09:10, KapselK napisał:

Ja tak samo mam jeszcze w tej pierwszej wersji, ale nie na wszystkie plastiki się sprawdza, przykładowo w Astrze G nie spełnia swojego zadania. 😉 

Na astrę G działa tylko owatrol. Wszystko inne spływa szybko. Jakiś wyjątkowo perfidny plastik 😀

• Lubię to 1
14 godzin temu, menior napisał:

Jak sciagnac resztki Dluxa z plastykow zewnetrznych przed nalozeniem czegos nowego 🤔

Atakował bym apc + magiczna gąbka 

• Dziękuję 1
1 minutę temu, D@ViD napisał:

Atakował bym apc + magiczna gąbka 

Dzieki o tym nie pomyslalem a faktycznie to moze byc skuteczne 

• Okay 1