Skocz do zawartości

Czarne plastiki - pielęgnacja, czyszczenie, konserwacja


Rekomendowane odpowiedzi

ja ostatnio jestem pod wielkim wrażeniem mega taniego, marketowego środka BAMP firmy Autoland. mimo, ze staram sie kupować produkty jak najlepsze, to lubie czasem wywalic parę dyszek w markecie, choćby po to, żeby móc z czystym sumieniem wydawać 3 razy tyle na produkt do tego samego w zymolu czy megsie.

postaram się niedługo wrzucić zdjęcia 50/50 z tym środkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julian wydaje mi się że kupiłem ten środek i jest kiepski, ale zaraz sprawdzę, czy to aby napewno ten co polecałeś ;)

 

Sprawdziłem, mam go, w pierwszych testach nie wypadł najlepiej, ale na plastiku typowo zderzakowym go jeszcze nie testowałem. W każdym bądź razie mój egzemplarz zostawia smugi a nakładam oczywiście gąbką od producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ponownie : gdzie to dostać w Polsce ?

 

PS. Znalazłem na allegro , kosz 99zl + dostawa , ale ... widnieje adnotacja - nie można używać do lakierowanych plastików , czyli jak skapnie , maźnie , dotnie , to jaki skutek uboczny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja odpowiem bo ja winien za tą aukcje jestem .

 

Chodzi oto że black wow do środek do "surowych" plastików zewnętrznych jak skapnie na lakier żadnych szkód nie wyrządzi jedynie zrobi tłustą plamę którą trzeba będzie zmyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nOx, czy wydajność black wow jest faktycznie tak genialna? jest coś, co może równać sie z tym środkiem? ja już od dawno poszukuje czgos na prawdę dobrego do plastików, na DW zbiera świetne recenzje, ale zdaje się, że wymaga rozcieńczenia/bardzo niewielkiej ilości przy aplikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

CarPlan Black Trim Wax - do starych, szarych, zmatowiałych plastików, myślę że się sprawdzi. Ożywi, przyczerni.

Natomiast do nowych raczej nie...mam jakiś zaciek/odbarwienie na plastiku i nic nie pomogło. Rysy na lusterkach pokrył w średnim stopniu.

 

Ogólnie przyczernia, ożywia. Do starych aut/plastików tak, do nowych nie. Trzeba uważać przy aplikacji, bo brudzi lakier, ale bez problemu daje się zmyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam i mogę polecić do elementów plastikowych AG Plastic Conditioner. Jest to produkt w formie dressingu, utrzymuje się na aucie spokojnie około miesiąca myjąc auto raz w tygodniu szamponem o neutralnym pH. Pewnie i dłużej będzie na aucie, ale co drugie mycie korci mnie żeby plastiki odświeżyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.