Skocz do zawartości

Czarne plastiki - pielęgnacja, czyszczenie, konserwacja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mały kłopot mam plastiki dookoła auta że  struktura taka skórka pomarańczy i wypadł mi karton z bagażnika biały i otarł delikatnie plastik i został ślad po nim tak jakby lekko wytarl czerń bo  jest jaśniejszy. Umyłem odtluscilem zrobiłem preparatem do plastików i nic dalej widać slad zrobilem delikatnie suszarka ale nic nie dało jakieś pomysły?

 

Dodam że faktura plastiku nie uległa uszkodzeniu pojawiła się taka smuga rysy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam. 

Zamierzam zakupić środek, który ożywi wyblakłe plastiki w moim samochodzie, a jednocześnie nie będę musiał go nakładać co tydzień. Gdyby efekt był widoczny przez ok. 30 dni to byłbym zadowolony. Zależy mi też na tym, by jakoś nadmiernie nie łapał kurzu oraz nie powstawały zacieki. Przejrzałem wcześniejsze posty i zastanawiam się nad wyborem jednego z tych trzech najczęściej polecanych przez Was środków:

- Nielsen Super a Sheen,

- Koch Chemie Nano Magic Plast Care

- Shiny Garage Jet Black Exterior Trim Restorer

Który z tych środków będzie najlepszym wyborem? Zależy mi na tym, by nadał żywy kolor, utrzymywal się co najmniej przez ok. 30 dni, nie powodował zacieków oraz nie łapał zbyt wiele kurzu. Który ma najlepszy stosunek jakość/ cena? Warto płacić ponad 60 zł za Koch Chemie czy te tańsze środki dorównują mu jakością? Może warto wybrać coś jeszcze innego? 

Z góry dziękuję za odpowiedź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam pytanie o: Auto Finesse - Trim Revive Dressing

Znajomy zamawiał chemię z neta. I ten AF - był w butelce taki rozwarstwiony - olej i taka niebieska kaszka galaretka. Po wymieszaniu OK. Ala nadal widać taki ziarno drobniutkie jak kaszka.

Czy on tak ma ? Czy trafiony. Sam produkt po wymieszaniu działa, nałożony fajnie odświeżył plastik efekt nawet ładniejszy niż po Kochu Nano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ktm950 napisał:

@V1RU$ 

Revive tak po prostu już ma, że się rozwarstwia. Z samym produktem jest więc wszystko okey. 

Czyli ten typ tak ma.

OK. To to ziarno co widać to tak ma być. Bo sam produkt jest rewelacja, u mnie spisał się lepiej od Kocha. I czy wie ktoś lub testował Revive VS. SG do plastików - chodzi o trwałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Co byscie polecili trwalego na plastyki zewnetrzne ? Priorytet trwslosc i efekt niezbyt blyszczacy,myslalem o produkcie SG albo Koch chemie,nie wiem jak z trwaloscia,a moze cos innego? (Powloki nie wchodza w gre narazie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byscie polecili trwalego na plastyki zewnetrzne ? Priorytet trwslosc i efekt niezbyt blyszczacy,myslalem o produkcie SG albo Koch chemie,nie wiem jak z trwaloscia,a moze cos innego? (Powloki nie wchodza w gre narazie) 

Mi sie sprawdza aw halo a jak w płynie to koch gkv lub aw corona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,nawet nie wiedzialem ze wiedzma ma tez dressing do plastykow zewnetrznych,ale sprawdzalem i w sklepie partnerskim gdzie zamawiam go nie ma,pozostaja wiec wybor miedzy:Koch chemie,SG jet black i Meguairs trim detailer(ale tu wykonczenie nieco tlustawe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,nawet nie wiedzialem ze wiedzma ma tez dressing do plastykow zewnetrznych,ale sprawdzalem i w sklepie partnerskim gdzie zamawiam go nie ma,pozostaja wiec wybor miedzy:Koch chemie,SG jet black i Meguairs trim detailer(ale tu wykonczenie nieco tlustawe)


A skąd jesteś ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zapomniałem dodać. Każdy z tych produktów jest podobnie wydajny. SG możesz musieć dotrzeć po aplikacji bo mogą Ci mazy zostać. Koch i wiedźma zajebiście odparowują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=23855]nervus[/mention]  mieszkam za granica i skorzystam ze swiat by u nas nieco zakupow porobic


Jak będziesz miał po drodze to zapraszam do Wrocławia :). Pokaże Ci dressingi jakie chcesz i zobaczysz o co mi chodzi z ewentualnym docieraniem :).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie zdazylo mi sie zeby po sg zostaly jakies mazy. Ja osobiscie nigdy nie docieralem a w uzyciu mam juz druga butelke 0,5l


A mi w każdej z trzech butelek jakie miałem ;).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

do tej pory na listwach zewnętrznych siedział SONAX ten z gąbką do odnawiania plastików, ale teraz chcę go zmienić, co polecacie? z tego, co zauważyłem najlepiej sprawdzi się produkt, który jak SONAX jest płynnym czernidłem, bo moje listwy są prawie białe i żadne przezroczyste żele nic nie pomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 30.01.2019 o 14:25, V1RU$ napisał:

Czy ktoś używał i zna: Nano Plexi fimy hadwao.net.

Jak z trwałością tego dresingu i efektem po.

dressing jest bardzo wydajny, utrzymuje się między 2 a 3 tygodnie  i pozostawia satynowe wykończenie 

23.jpg.8bf8e855999f126936fb103659697dd8.jpg

28.jpg.e7b5ccdde2b6acb58bc100cb16d6ac53.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.