Jump to content
IGNORED

Zapachy do autka

Guest

Recommended Posts

• Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wlasnie trafiają do sorzedazy 3 nowe misty. Dwa perfumowane: Black (niektorzy moga kojarzyć specyficzny zapach), White oraz leather mist z naszego leather kita.    W kazdym z powyższych trwa

Nie miałem ale zgaduję że co 2 godziny 🙂

W ostateczności trafi do klopa jako oficjalnie najdroższy odświeżacz w historii. Trzeba będzie się pożegnać z "gównem w lesie" 😄

Posted Images

Wunderbaum invisi nadal pachnie ale stracił sporo na sile. Teraz jest wyczuwalny tylko gdy odpalę nawiew. Póki co mamy 19 dni i dalej go czuć więc w sumie nie najgorsza opcja, za 15zł dostajemy 4 zapachy gdzie jeden potrafi potrzymać śmiało te 2 tyg z całkiem dobrą intensywnością. Mogli by zrobić black classic wtedy całkiem bym pokochał tę serię invisi 🙂 

• Moderator

@Adaszek96, jak lubisz temat pachnącej skóry to obydwa się sprawdzą - mi osobiście ta woń kompletnie nie leży 😛 Chemical Guy's jeżeli jest tak samo trwały jak Stripper to sądzę, że byłby okej 🙂

• Lubię to 1

Perfumy od Fresso zapowiadają się ciekawie 🙂 kurcze, że też zawsze jest ten problem ze przez internet nie idzie się zdecydować jaki kupic heheh 😄 Nie ma jak powąchać  😛

• 2 weeks later...

@Mumins mam buteleczkę Gentleman i zapach jest powiedziałbym ostry. Kojarzy mi się z kosmetykami Bond które stosuje mój dziadek. Nie zrozumcie mnie, że to dziadkowy zapach, wręcz przeciwnie, zapach jest długo wyczuwalny szczególnie w temperaturze 21° i bardzo przyjemny. Mam jeszcze zawieszkę snow pearl ale czeka na swoją kolej 😉

• Lubię to 1

Kupiłem dzisiaj czerwonego ludziska MrMrs, niby z opakowania powinien pachnieć mięta pieprzowa ale mój nos bardziej podpowiada że to słodka poziomka delikatnie złamana mięta rodzaju mietowych cukierków pudrowych. 

Nie było za dużego wyboru bo zostały jeszcze białe i żółte. Będę szukał czarnych jak ten zuzyje. 

Cena z BP 25,99

• 2 weeks later...
12 minut temu, tombk02 napisał:

Jakiś czas temu miałem:
-Valet Pro o zapachu ogórka. Pachniał dośc przyjemnie ale nie za mocno.

Natomaist polecam zapachy z Yankee Candle. naprawde dośc dlugo się utrzymuja.

Jaki zapach miałeś i w jakies formie od Yankee?

Ze swojej strony moge polecić zawieszki Diament zapachy. Miałem dwa i trwałość na prawde rewelacyjna. Ostatnią otworzyłem na samym początku stycznia. Teraz ją wyciągnąłem z auta i wisi w garazu, jak ktoś wchodzi to sie pyta co tak pachnie 🙂 

Nie zapadły mi w pamięci, więc nie były mega śmierdzące ani mega fajnie pachniały. Przeciętne, trwałość raczej też. Osobiście najbardziej mi siadły klasyczne puszki i zapachy od Shiny. Czy miał ktoś styczność z olejkiem o zapachu skóry od Colourlock'a? 

Ja mam korzystam juz dwa lata - pytaj:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W dniu 8.03.2019 o 10:50, Maciej WTN napisał:

Jaki zapach miałeś i w jakies formie od Yankee?

Ze swojej strony moge polecić zawieszki Diament zapachy. Miałem dwa i trwałość na prawde rewelacyjna. Ostatnią otworzyłem na samym początku stycznia. Teraz ją wyciągnąłem z auta i wisi w garazu, jak ktoś wchodzi to sie pyta co tak pachnie 🙂 

Hej, 

Miałem zwykłe zawieszki- dokładniej taki 3-pak:
https://www.goodies.pl/car-jar-varienty-pack/504-afternoon-picnic.html

Z tego co pamiętam wsyztskie bardzo intesywnie i długo pachniały. Najbardziej podobała mi się Wiśnia, vanilia lime a na koncu vanilia cupcake - poniewaz był strasznie słodki dla mnie wręcz duszący.

Kiedyś udało mi się kupić od kogoś patyczki zapachowe waniliowe. Kojarzy ktoś gdzie można nabyć lub jak się nazywa? Wygląda jak patyk drewniany lub paluszek do jedzenia

Kiedyś udało mi się kupić od kogoś patyczki zapachowe waniliowe. Kojarzy ktoś gdzie można nabyć lub jak się nazywa? Wygląda jak patyk drewniany lub paluszek do jedzenia

Patyczki rattanowe?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2 weeks later...

Ja powiesiłem Fresso Snow Pearl i po 3 dniach wyjąłem zawieszkę z auta. Zmęczył mnie ten zapach mocno.

Sugar Love zawisło w innym aucie i właścicielka zadowolona. Mnie ten również kompletnie nie podszedł

• 2 weeks later...

Mogę już potwierdzić, że CALIFORNIA CAR SCENTS - LA JOLLA LEMON czyli cytrynowy trzyma już miesiąc i nadal czuć wyraźnie zapach.  Można brać /  polecać.

Fresh Linen to był pierwszy jaki kupiłem z CS.  Skusił mnie własnie zapach świeżego prania, który bardzo lubię ale CS nie zabardzo się udało go odtworzyć 😛 

@StreamHD trochę pachnie jak płyn do płukania taki niuchnięty prosto z bańki 🙂

Jeśli lubisz klimaty zapachu świeżego prania (albo takiego lekarskiego kitla) to sprawdź sobie Lalique White - zapach który się kocha albo nienawidzi, często porównywany do zapachu świeżo wypranych koszul 🙂