Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Łukasz, a jakie kupiłeś ? Kiedyś w tym temacie polecałem Californie :) Miałem New Cara i Coronado Cherry. Ten pierwszy dość średni, za to wiśnia to fenomen dla mnie. W puszce są 3 kostki, teraz po ROKU czasu woże w aucie luzem jedną kostke i nadal zapach jest bardzo wyczuwalny. Nie spotkałem się jeszcze z tak trwałym zapachem do auta.

 

Jakby zaczęły Ci słąbnać te zapachy( w co wątpie ;)) to nasącz te kostki wodą, odżyją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, a jakie kupiłeś ? Kiedyś w tym temacie polecałem Californie :) Miałem New Cara i Coronado Cherry. Ten pierwszy dość średni, za to wiśnia to fenomen dla mnie. W puszce są 3 kostki, teraz po ROKU czasu woże w aucie luzem jedną kostke i nadal zapach jest bardzo wyczuwalny. Nie spotkałem się jeszcze z tak trwałym zapachem do auta.

 

Jakby zaczęły Ci słąbnać te zapachy( w co wątpie ;)) to nasącz te kostki wodą, odżyją :)

 

Piotrek, właśnie mam otwarty Coronado Cherry - zapach po prostu rewelka :kox:

Już teraz wiem czemu go polecają.

 

Dodatkowo kupiłem dla testu m.in. do domu jeszcze: Citrus Splash, Cinnamon Coast, Capistrano Coconut - zobaczę te zapachy jak będą pachnieć.

 

Fajna jest ta nakładka na górę, którą możesz regulować zapach z opcją praktycznego zamknięcia ;)

 

Wyobraźcie sobie, że jak położyłem w pracy na szafce tą metalową pokrywkę co się odrywa przy otwieraniu i normalnie wyrzuca to pachniała kilka dni :good:

 

Co do nawilżenia wodą to w razie co w przypadku tych kawałków przedłuży pewnie o trochę ich zapach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można kupić CS?? Bo na Alle jest dostępny ale Coronado Chery nie ma. Czy ten zapach jest jakiś taki owocowy(wisienkowy)? Czy California Scents to to samo co Car scents bo ten sprzedawca z alle ma tez ta markę w dużo większym wyborze zapachów.

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... d=14450537

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem tego sprzedawcę z Allegro o wiśnię i dostałem taką odpowiedź: "Niestety na razie nie będzie wiśni." :cry:

 

Jest jeszcze jeden sklep internetowy (http://zapachydoauta.pl/index.php?produ ... prod_id=48), ale tam też Cherry brak :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można kupić CS?? Bo na Alle jest dostępny ale Coronado Chery nie ma. Czy ten zapach jest jakiś taki owocowy(wisienkowy)?

 

Coś w tym stylu ;)

 

Czy California Scents to to samo co Car scents bo ten sprzedawca z alle ma tez ta markę w dużo większym wyborze zapachów.

 

Można je kupić też TUTAJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Marco, ja New Cara odradzam...Podobno Golden Delight,Mango,Hawaian Garden,Hollywood Tropicana są niezłe.

 

A wiśnia machnie jak Dr.Pepper, ew. weź wiśniowy błyszczyk od żony/dziewczyny, pachnie tak samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę czasem na myjnię Niebieski Słoń. Tam można kupić fajny zapach w kształcie słonika. Super zapach nowego autka!

 

o widzę ktoś ma Hiluxa :) jaki model?

 

2,5 literka 2 Cab, 2007r. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dzisiaj do sklepu ZapachyDoAuta.pl pytając o Cherry. Jest dostępny... Przy okazji zapytałem czy ewentualne zamówienia od forumowiczów mogą przynieść dla nas rabat - odpowiedź była pozytywna, więc wysłałem maila z zaproszeniem sklepu na forum... Może będą z tego wzajemne korzyści :D

 

Co do Coronado Cherry to tutaj: http://zapachydoauta.pl/index.php?produ ... prod_id=17 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na goły plastik, leży sobie na półce pod kierownicą, po 2 tygodniach nic nie wyżarło, kostka ma już rok czasu więc jest praktycznie sucha.

 

Był u mnie kolega ostatnio i pokazywał ślad w schowku w kształcie choinki zapachowej - położył ją w schowku na goły plastik i po tygodniu choinka wyżarła plastik i to dość mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No tak, zdaje sobie sprawe z tego jak działają chemikalia którymi nasączane są te zapachy, sam widziałem spustoszenie na desce rozdzielczej po rozlaniu się AmbiPuru i nie wytarciu na czas. Ale jak mówiłem, moja kostka jest kompletnie sucha i nic z niej niewycieka, więco śladach nie ma mowy ;)

 

A tak poza tym, to kupiłem wczoraj CG SoFast Odor Eater - zapach zielonego jabłuszka,bardzo przyjemny i niesamowicie mocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Miałem przygodę dawno,dawno temu z AmbiPur'em. Poleciała kropelka i pięknie rozpuściła plastik.

 

 

Pytania o zapachy/neutralizatory z Poorboy's World?

Pojawiły się u Mariusza "green apple", "cherry" i "leather".

 

Miał ktoś może? Jakieś spostrzeżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Moje dwa spostrzeżenia dot. zapachów CG:

 

Po pierwsze, można je łączyć :) Z ciekawości zrobiłem dziś mix 2:1 New Cara i jabłkowego SoFasta, efekt bardzo fajny :)

 

Po drugie, z powodzeniem można dodawać odrobiny zapachu do roztworu APC :) Do 500 ml roztworu APC 1:10 dodałem 50 ml zapachu New Car, wyszło mi tak samo skuteczne jak wcześniej APC, ale bardzo przyjemnie pachnące. Przeleciałem wszystkie plastiki 2 godziny temu i zapach nadal jest bardzo wyczuwalny, mimo tak dużego rozcieńczenia. Jutro i tak pójdzie dressing na to, ale jeśli ktoś sobie czyści plastiki tylko APC, to bardzo fajna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ktos stosował już coś takiego?

http://www.6sisinvert.pl/index.php?page ... &Itemid=33

 

brzmi zachęcająco, ale jak z trwałością

dostępne zapachy;

 

 

PR PACO RABANNE POUR HOMME de Paco Rabanne

CK ONE de Calvin Klein

ARMANI POUR HOMME de Giorgio Armani

ETERNITY FOR MEN de Calvin Klein

LM LE MEN Jean Paul Gaultier

CHERRY delikatny zapach wiśni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Witam

 

Jakiś czas temu używałem podobnych preparatów pakowanych do ok 700ml butelki z atomizerem o różnych zapachach zbliżonych do perfum ale była jedna wada po spryskaniu tapicerki po kilku takich zabiegach pozostawała wilgotna powierzchnia i lekko tłusta juz minęło ok 2 lat od ich stosowania i nadal pod siedzeniem czuć że tapicerka jest lekko czymś nasączona. Czyli trzeba uważać i najlepiej zrobić sobie test na trudno dostępnym miejscu. Teraz testuje Poorboy's : przyjemny dla lubiących owocowe zapachy, zobaczymy po pewnym czasie czy nie zostawia po sobie sladu :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Artur, zapach "Leather" jest praktycznie bez zapachu działa bardziej jako neutralizator, być może w przyszłości spróbuję ale raczej jesień, zima wtedy kiedy jest więcej wilgoci i może być mniej przyjemny zapach z dywaników.

 

Na razie testuję Green Apple i na początku zapach jest bardzo intensywny i trochę słodki po wywietrzeniu robi się przyjemne zielone jabłuszko. Zapach jest na tyle intensywny że wystarczy 2 psiknięcia na tylne dywaniki i moja żona zabroniła mi go używać bo jej jest za mocny i nie odpowiada jej taki zapach :/ Psikając na tylne i przednie prawdopodobnie ciężko byłoby wysiedzieć na początku w aucie.

 

 

JJ., jeszcze do zeszłego tygodnia systematycznie wieszane były choinki "Classic Car" :-] Właśnie takich zapachów brakuje mi w odświeżaczach poorboy's, są typowo owocowe, a ja bardziej gustuję w typu new car lub classic car, fresh jeżeli byłoby coś podobnego to byłyby idealne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku temu kupiłem coś takiego od Aroma Car, o zapachu gruszkowym - muszę przyznać że rewelacja!

 

Pachniało przez dobre 3 miesiące, a do dziś lekko jeszcze jest wyczuwalny w powietrzu, więc można powiedzieć że trwały ok 4 miesiące.

 

zapach.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.