Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Zapachy jak zapachy... Też zależy czym się jeździ - starsze Diesla mają jednak to do siebie, że jakby ich się nie wyczyściło, to jednak ten charakterystyczny słodki zapach jest wyczuwalny. Z drugiej strony - ja np. wsiadając do auta sam jestem wyperfumowany. I tu pytanie - czy pasażerowie mają być jednak pod wrażeniem mojej Pumy czy samochodowego AmbiPur'a czy cokolwiek innego :-] A w ogóle, zmysł węchu i tak się wyłącza po 30s wąchania tego samego... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do auta wsiadam najczęściej sam, więc mojego zapachu już nie czuję a fajnie byłoby nie tylko widzieć skórę ale też przez tą chwilę ją poczuć, ale żeby to był delikatny zapach prawdziwej skóry a nie gryzący w nos odświeżacz powietrza.

 

A z tymi 30s to też trochę teoria - wejdź do jakiegoś zapuszczonego szaletu miejskiego a gwarantuje ci że jak postoisz tam 5min to cały czas będziesz czuł "zapaszek", choć po tych 30s pewnie będzie przeszkadzał troszkę mniej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, no bez jaj... My tu o słodkich i przyjemnych wonnościach przestrzeni samochodowej, a ty tu z gów... wyjeżdżasz :mrgreen: 30s - teoria na pewno, każdy ma inaczej rozwinięty ten zmysł, co jednak nie zmienia faktu, że przy zapachach samochodowych, których stężenie zazwyczaj nie jest jakieś duże, nos jakoś szybciej się przyzwyczaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem obalić teorię 30s. Szczególnie że znam ją od podstawówki i wiem że to gów... teoria bo nie sprawdza się w rzeczywistości - jest zbyt dużym uogólnieniem, podejrzewam, że dotyczy bardziej zapachów przyjemnych niż tych bee (to trochę jak z kobietami, też lepiej pamiętają te złe rzeczy :lol: ).

 

A wracając do miłych zapachów to kupiłem Dr.Marcusa zamiast AmbiPura i wydaje mi się, że jest bardziej intensywny (potrafię go czasami poczuć np. po pół godzinnej) ale też przyjemniejszy. Oczywiście umieszczony przy drzwiach pasażera i ustawiony na minimum.

 

Strasznie ciekawi mnie ta skóra Gliptone, chyba ją kupię i przetestuje, skoro nikt nic o niej nie pisze.

 

A z tą kawą to też ciekawy pomysł :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei wystarcza zapach produktów które używam do czyszczenia wnętrza - ponadto nie używam w zasadzie niczego, chociaż dobrze pamiętam moje eksperymenty z perfumami i wkładami do domowych odświeżaczy powietrza :D miałem też i ambipur ale po lekturze cudzych doświadczeń ze stopioną deską po wylaniu zawartości dałem sobie z nim spokój (nie cierpię też widoku tego cholerstwa w kratce nawiewu).

Z resztą w tym temacie chyba najjaskrawiej obowiązuje zasada "co kto lubi" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z reguły uzywam srodka do sanifikacji i odswiezania układu klimatyzacji o zapachu zielona herbata tenziego-spryskuje dywaniki i odrobine do nawiewów(przy czym po psiknieciu trzeba właczyć na jakies 5 minut nawiew)-maja oni tez w ofercie inne zapachy ale ten najbardziej mi podszedł i klienci tez sa zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio po odświeżeniu układu wentylacji kabiny plakiem poczułem fajny zapach, unoszący się dość długo w aucie... ;)

Są różne zapachy ostatnio u mnie był Morski, teraz musze wybrać coś innego, bo jak kumpel mówił gdy wsiadł - zajeżdza dentystą... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Tylko koniecznie powąchaj dłuższą chwile przed zakupem, najlepiej psiknij sobie raz do wnętrza. U mnie w domu i wśród znajomych opinie są 50/50. Teraz kupuje SoFast Odor Killer, też CG, podobno jest trwalszy i też ładnie pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sprawiłem sobie kilka pudełeczek California Scents - powiem Wam, że zapachy są naprawdę bardzo fajne. Mają specjalne regulatory więc ustawiłem praktycznie zamknięty i włożyłem jeden pod siedzenie - bardzo mi się podoba. Delikatne, nie są zbyt słodkie i przyjemne dla nosa. Zobaczymy jak z trwałością. Niby piszą, że 60 dni, ale to się okaże w praktyce. Na razie polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.