Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Strzykawka + igła, przebijasz się przez tą "gąbeczkę", czy co tam jest i napełniasz :D

Nie praktykowałem bo nie lubię ambi-pura, miałem kiedyś tylko raz, dawno temu :P

 

Moje się odkręcały normalnie. Próbowałem tego i w ogóle nie czuć było tego w aucie. Albo było za rzadkie albo coś nie tak w każdym bądź razie wyrzuciłem po kilku dniach, kupiłem nowy wkład i od czasu zaczęło pachnieć. Nawet kiedyś kupiłem sobie taki zapach w buteleczce, też tak samo płynny i tam nalałem, ale było to samo. Teraz już nie używam tych zapachów, bo podobno są szkodliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś używałem tylko takiego zestawu wunderbauma: kokos i wanilia, razem. I wkładałem pod siedzenie, bo nie lubię majtających się cudów. Teraz po sprzątaniu psikam dwa razy tym tenzi-sani i styka. Wywietrzeje i nie ma żadnego zapchu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale ja jakoś jestem zrażony do zapachów w aucie. A jak już widzę kogoś komu wisi jakiś zapach przyklejony do kratki z ogrzewania, to mnie śmiech ogarnia.

Owszem, nie każdy może sobie pozwolić na odkurzenie auta praktycznie codziennie. Ale generalnie ja wolę dobrze odkurzyć auto, częściej wymienić przeciwpyłke.

Ostatniop co mi się natomiast strasznie spodobało, to Smartdressing. ma fajny kokosowy zapach. I uważam, iż mi się bardziej taki temat podoba niż zapach, czyli częstsze odkurzenie auta, i przejechanie plastików padem/rękawicą nasączoną włąśnie takim chociażby smartdressing o zapachu kokosowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapach przyklejony do kratki z ogrzewania, to mnie śmiech ogarnia.

 

Powiedz mi tylko dlaczego?

Zapach jest kwestią indywidualną - jeden lubi zapachy w aucie a drugi do kibelka biega wąchać. Kwestia osobistych preferencji - sam sprzątam na bieżąco ale zapachów używam bo lubię.

 

BTW powiedz mi jak zapachy innych produktów Smartwax'a bo pewnie zamówiłeś coś więcej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, czekam na przesyłkę właśnie.

Ale wąchałem też smartdetail, nie pamiętam zapachu, ale wiem, iż był też fajny.

Nie mówiąc już o RimWax, tego to bym się dzieciom bał pokazać, bo aż sam miałem ochote po zapachu i nawąchaniu sie wziąść nóż i na naleśnika to rozsmarować :):)

 

Wcale się nie zdziwie, jeżeli detailerzy używający produktów Smart są grubasami... aż ochota na jedzenie przychodzi... Smaryujesz kokpit takim smartdressingiem i tu Ci nagle ochota na Bounty nachodzi i co?

I lecisz do sklepu po paczkę bounty...

Polerujesz felgi rimwaxem i nagle masz ochotę na mus malinowy...

(mus, chodzi mi o taki krem budyniowaty...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was używa zapaszku marki Gliptone który ma rzekomo pachnieć skorą? Lubie zapach skory wiec może to niegłupi pomysł, ale ze ta zawieszka jest drogawa chciałbym zapytać czy zapach faktycznie przypomina zapach skory i czy utrzymuje się dość długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu, ja lubie zapach czystego auta i nic więcej. kiedyś woziłem choinki, ale kiedyś też wylewałem wiadra plaka. cudowne czasy daewoo lanosa ;)

jeśli wsiadam do 15-letniego jaguara, to lubię czuć zapach skóry, ale w moim aucie, gdzie jest morze szarego plastiku i szary welur raziło by mnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ale będę w tygodniu u nich i mogę sprawdzić. na ekskluzywne za 27 zł to bym nie liczył. może nie pachną jak tania dz. z poznańskiej ;)

 

[ Dodano: 24 Styczeń 2010, 19:40 ]

Ewentualnie polecam to:

http://www.loccitane.pl/36/2/3580/0/per ... %99trz.htm

 

Niby cena wysoka. Ale wydajność bardzo duża. Z mojego doświadczenia, bo używam w domu. I zapach naprawdę naturalny a nie sztuczna np.lawenda, która pachnie lak leśny ocean o zmroku. Taka buteleczka za 75zł z powodzeniem starcza na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jaki środek polecacie do usunięcia zapachu nikotyny z samochodu... Niestety rodzice w nim palą... :acute::zly:

Jako, że autko za 2 latka bedzie moje - więc chce pozbyć się tego zapachu i dbać o nie jak tylko moge... Podsufitke mam juz cala ufajdaną od tego ździerstwa... :zly:

 

porzadne czyszczenie wszystkich elementow wnetrza tylko pomoze. podsufitka, fotele, plastiki i szyby czyli kompletny srodek, zadne zapachy tu nie pomoga

 

Tak jak wyżej, oprócz tego porządna dezynfekcja klimy, odkażanie mikrobiologiczne , najlepiej generatorem ozonu i to czasami przez kilka godzin i więcej.Ale bywa i tak, że jest tak najarane, że nawet to nie pomaga i stajesz sie biernym palaczem.

 

[ Dodano: 9 Luty 2010, 16:53 ]

 

[ Dodano: 9 Luty 2010, 16:54 ]

Ze sprawdzonych , skutecznych zapachów do " SPRING " CAR TEC. Sprzedawany w butelkach o.5 i 1l.Dośc drogi ( ok. 40,00 0,5 l) ale sprawdzony, bardzo wydajny(butelka starcza na rok),aplikacja przez atomizer.Kilka psikniećnp na dywaniki , zapach utrzymuje się przez kilka dnia a koleżanka z pracy sama rozkłada sie na tylniej kanapie.Polecam(Znajomy odświeza nim nawet sypialnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.